Кам’янець-Подільська
Районна Державна Адміністрація
Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

Інформування населення

КОНСУЛЬТАЦІЯ МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛА ПЕТРЕНКА

Дата створення: 10:24 10.07.2019

Доброго дня, пане Міністре! Так трапилося в моєму житті, що потребую звернутися до адвоката за консультацією. Я сирота, працюю, але отримую мінімальну зарплату і платити за послуги адвоката не в змозі. Знайомі розповіли мені про те, що можна отримати державну безкоштовну правову допомогу. Розкажіть, будь ласка, що це і чи маю я право на таку допомогу?

ВПРОДОВЖ 5 МІСЯЦІВ ЦЬОГО РОКУ ОСББ ЗМОЖУТЬ ЗАЛУЧИТИ ДО 1 МІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ "ТЕПЛИХ КРЕДИТІВ" НА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ ЗАХОДИ

Дата створення: 08:58 10.07.2019

Виділені 380 млн грн державного співфінансування дадуть можливість для ще 3 тис. ОСББ:

ПИТИ ЗАБРУДНЕНУ ВОДУ НЕБЕЗПЕЧНО

Дата створення: 10:34 01.07.2019

Рясні опади  упродовж квітня - червня цього року наробили біди, затопивши людям городи, підвали і будинки, а також вони змили увесь непотріб з полів, підвищивши рівень забруднення  ґрунтових вод нітратами. А отже, якість води у багатьох криницях і джерелах, звідки ми її  беремо, стала такою, яку не можна пити і готувати на ній їжу.

УРЯД ВИДІЛИВ ДОДАТКОВО 380 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ НА "ТЕПЛІ КРЕДИТИ" ДЛЯ ОСББ У ЦЬОМУ РОЦІ

Дата створення: 15:08 24.06.2019

19 червня ц.р. на засіданні Уряду під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана cхвалено рішення щодо додаткового виділення 380,6 млн грн на програму «теплі кредити» для ОСББ у 2019 році.

МАЙЖЕ 900 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ "ТЕПЛИХ КРЕДИТІВ" ІЗ ПРОГНОЗОВАНИХ 1,1 МІЛЬЯРДА ВЖЕ ЗАЛУЧЕНО СІМ’ЯМИ У ЦЬОМУ РОЦІ

Дата створення: 15:52 19.06.2019

Попит сімей на Урядову програму з енергоефективності не вщухає. За останній тиждень, із 10 по 16 червня ц.р., банками видано ще 35 млн грн населенню та ОСББ на утеплення осель.

ДЕРЖВОДАГЕНТСТВО ІЗ ЕСКО-ІНВЕСТОРОМ ЗАПУСТИЛИ 5 НОВИХ НАСОСІВ НА НОВОТРОЇЦЬКІЙ НАСОСНІЙ СТАНЦІЇ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата створення: 14:47 19.06.2019

На Новотроїцькій насосній станції Держводагентства, що на Херсонщині, розпочато реалізацію ЕСКО-проекту: за кошти інвестора встановлено 5 нових насосів.

УКРАЇНА ТА ІТАЛІЯ РОЗГЛЯДАЮТЬ ПЕРСПЕКТИВИ ДЛЯ СПІЛЬНИХ ПРОЕКТІВ ІЗ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ, "ЗЕЛЕНОЇ" ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕНЕРГЕТИЧНОЇ УТИЛІЗАЦІЇ СМІТТЯ

Дата створення: 14:43 19.06.2019

Широкий горизонт інвестиційного партнерства України та Італії – ключова тема двостороннього бізнес-форуму у м. Рим, що відбувся у рамках візиту офіційної делегації України на чолі із Першим віце-прем’єр-міністром України – Міністром економічного розвитку і торгівлі Степаном Кубівим.

ВЖЕ 200 БУДІВЕЛЬ ОТРИМАЛИ СЕРТИФІКАТИ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ

Дата створення: 14:36 19.06.2019

В Україні впроваджується енергетична сертифікація будівель. Лише за два тижні червня енергоаудитори надали до Держенергоефективності ще 36 енергетичні сертифікати.

ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ ВЖИВАННЯ ДЖЕРЕЛЬНОЇ ВОДИ

Дата створення: 13:37 18.06.2019

Кам’янець-Подільське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області у зв’язку з підтопленням населених пунктів, забрудненням ґрунтовими водами джерел водопостачання та дворогосподарств, сільськогосподарських угідь попереджає мешканців підтоплених населених пунктів про небезпеку  вживання сирої некип’яченої води та радить дотримуватись таких правил для запобігання виникненню і поширенню інфекційних хвороб:

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН-КУРСУ ЩОДО БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ

Дата створення: 14:41 11.06.2019

В рамках проекту ЄС "Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні" на платформі "Prometheus" Міністерством аграрної політики та продовольства України спільно з Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів підготовлено онлайн-курс "Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач" (далі – онлайн-курс).