Кам’янець-Подільська
Районна Державна Адміністрація
Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

Кам'янець-Подільська районна філія Хмельницького обласного центру зайнятості

ТОП – 10 актуальних вакансій Хмельниччини

21.01.2020

З початку року понад 943 роботодавця поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у 2,7 тис. працівниках в області. Завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості понад 21% (близько 600) вакансій було укомплектовано.

До переліку найбільш актуальних вакансій станом на 20 січня 2020 року увійшли:

 1. швачка – 73 вакансії;
 2. водій тролейбуса – 70 вакансій;
 3. водій автотранспортних засобів – 68 вакансій;
 4. охоронник –  47 вакансій;
 5. продавець продовольчих товарів – 40 вакансій;
 6. кухар  - 36 вакансій;
 7. бухгалтер – 32 вакансії;
 8. інспектор – 30 вакансій;
 9. молодший інспектор (поліція) – 29 вакансій;
 10. електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування – 29 вакансій.

Найбільшу заробітну плату працедавці пропонують керуючому магазином – 17500 грн., а найменшу робітнику по догляду за тваринами – 4723 грн.

Якщо Ви у пошуку роботи та бажаєте працевлаштуватися, створити власне резюме, записатися в електронну чергу до фахівця служби зайнятості, чи подати заявку про актуальні вакансії, заходьте на офіційний сайт Хмельницького обласного центру зайнятості (https://khm.dcz.gov.ua/) або звертайтесь у найближчий центр зайнятості. Наші фахівці безкоштовно стануть Вашим особистим консультантом та надійним помічником у пошуку підходящої роботи.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницького обласного центру зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

                                                                                                                      тел: +38(0382) 65-74-18 

          +38(0382)76-46-42

khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

Професійне навчання безробітних

17.01.2020

На сьогодні роботодавцям потрібні професіонали та спеціалісти широкого профілю з вмінням швидко перенавчатися, освоювати суміжні професії. Саме таких фахівців готують центри професійно-технічної освіти (ЦПТО) державної служби зайнятості.

Перевагами цих навчальних закладів є стислі і водночас змістовні терміни навчання, навчальні програми максимально наближені до вимог роботодавців, використання новітніх технологій навчання, можливість навчатися за індивідуальною формою, комфортна атмосфера навчання для людей різного віку. Сучасна матеріально-технічна база навчальних закладів забезпечує отримання безробітними знань та формування навичок, що відповідають вимогам роботодавців.

Центри професійної освіти державної служби зайнятості сьогодні  функціонують в Дніпропетровській, Донецькій, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Одеській, Рівненській, Сумській, Харківській, Полтавській та Херсонській областях. На їх базі здійснюється підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації безробітних та інших категорій дорослого населення за 90 робітничими професіями. Підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення організовується більш як за 250 напрямами.

У 2019 році за направленнями філій та базових центрів зайнятості Хмельницької області 2181 особа проходила навчання в Рівненському, Івано-Франківському та Одеському центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Професійне навчання здійснювалось за 6 професіями (бармен, верстатник деревообробних верстатів, кухар, педикюрник, перукар, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва) та 24 напрямами. Усі слухачі проходили професійне навчання під конкретні робочі місця.

З метою задоволення поточних та перспективних потреб роботодавців у кваліфікованих кадрах та збільшенню рівня охоплення безробітних професійною підготовкою та перепідготовкою, на базі центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проводиться професійне навчання безробітних, зокрема:

 • осіб, які вперше шукають роботу і не мають професійної освіти,
 • осіб які займали місця, що не потребують спеціальної підготовки,
 • осіб з обмеженими фізичними можливостями,
 • осіб, які більше 6 місяців перебувають на обліку,
 • демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції,
 • внутрішньо переміщених осіб.

Перелік документів, які повинні подаватися безробітним у навчальний заклад (в день заїзду на навчання): паспорт, документ про освіту, трудова книжка, направлення на навчання, табель відвідування занять, медична довідка (при потребі - санітарна книжка).

За більш детальною інформацією щодо графіку комплектування груп для професійного навчання зареєстрованих безробітних у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у січні 2020 року можна переглянути за посиланням https://khm.dcz.gov.ua/publikaciya/oriyentovnyy-grafik-profesiynogo-navchannya-bezrobitnyh-na-sichen-2020-roku

Орієнтовний графік навчання в січні 2020 року 

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

                                                                                                                                                        тел: +38(0382) 65-74-18 

+38(0382)76-46-42

khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

 

Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал

08.01.2020

У державній службі зайнятості стартував новий проєкт для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).  

«Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», - коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.

Новий сервіс дозволить:

 • розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;
 • отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу;
 • навчитися складати резюме сучасного формату;
 • підготуватися до співбесіди з роботодавцем;
 • обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

«Портал допоможе реалізувати найважливіше для служби завдання - знайти достойну роботу кожному українцеві та кваліфікований персонал кожному роботодавцеві», - підкреслила О. Макогон.

На сайті будуть впроваджуватися нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводитимуться вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів буде розміщуватися у відеоформаті.

Завдяки новому сервісу зможуть також підвищувати свою кваліфікацію і працівники державної служби зайнятості. Це буде найбільша база можливостей.

 

Довідково.

Освітній портал ДСЗ розроблено на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, Указу Президента України №837/2019.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

 пров. Шевченка,10 

м.Хмельницький, Україна, 29000 

тел: +38(0382) 65-74-18 

+38(0382)76-46-42

 khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

Види послуг, які надає роботодавцям Хмельницька обласна служба зайнятості

03.01.2020

 1. Інформування про стан, основні тенденції та процеси на локальному ринку праці.
 2. Інформування роботодавців відповідно до профілю підприємств про професійно-кваліфікаційний склад осіб, які зареєстровані в центрі зайнятості (далі ЦЗ), в тому числі про осіб, які шукають роботу і мають унікальні (рідкісні) професії, спеціальності або особисті якості.
 3. Вивчення потреб роботодавця та надання допомоги щодо укомплектування підприємств персоналом.
 4. Здійснення на замовлення роботодавця підбору необхідних працівників із використанням психодіагностичних методик: проведення тестування, оцінка та інтерпретація результатів.
 5. Задоволення потреб роботодавців у тимчасових працівниках для виконання громадських та інших робіт тимчасового характеру.
 6. Допомога в оперативному підборі необхідних кадрів шляхом представлення вакансій для потенційних працівників в ході проведення ярмарок вакансій.
 7. Організація підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації безробітних з урахуванням поточної та перспективної потреби роботодавців у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві.
 8. Стимулювання діяльності роботодавців, спрямованої на створення нових робочих місць шляхом щомісячної компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
 9. Надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці працевлаштованих осіб з числа внутрішньо переміщених осіб та компенсації витрат роботодавця, який працевлаштовує зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб, на перепідготовку та підвищення кваліфікації.
 10. Надання комплексу спеціальних послуг у розв’язанні проблеми роботи із трудовим колективом в ситуації запланованого вивільнення працівників.
 11. Допомога у підготовці текстів оголошень про вільні робочі місця (вакансії) для їх розміщення у ЄІАС, засобах масової інформації і пошук кадрів.
 12. Сприяння у проведенні роботодавцями співбесід із кандидатами на робочі місця та організація зустрічей з шукачами роботи, у тому числі у центрах зайнятості.
 13. Проведення семінарів для роботодавців, у тому числі з питань працевлаштування інвалідів.
 14. Надання консультацій особам з питань організації та провадження підприємницької діяльності.
 15. Надання консультацій щодо виконання певних норм законодавства про працю і зайнятість, державне соціальне страхування на випадок безробіття, у тому числі з питань вивільнення працівників, працевлаштування громадян, які не здатні конкурувати на ринку праці, з питань використання праці іноземців тощо.

Послуги надаються державною службою зайнятості безкоштовно. Тому звертайтеся в найближчий центр зайнятості і кваліфіковані фахівці Хмельницької обласної служби зайнятості нададуть вам весь спектр послуг.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10  м.Хмельницький,

Україна, 29000 

тел: +38(0382) 65-74-18 

+38(0382)76-46-42

khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

 

Допомога по безробіттю: процедура та розмір виплати

28.12.2019

Відповідно до  Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» громадянин, який залишився без роботи та  отримав офіційний статус безробітного, має право на отримання державної компенсації у вигляді допомоги по безробіттю.

Допомога по безробіттю – це частина коштів з єдиного соціального внеску, яку відраховує кожен роботодавець за свого працівника. З цих грошей Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі Фонд) виплачує щомісячну грошову допомогу тим, хто втратив роботу і знаходиться у активному пошуку заробітку. Мінімальна сума допомоги по безробіттю в Україні встановлюється Правлінням Фонду. У 2019 році мінімальний розмір допомоги складає – 610 грн.

            Хто має право на отримання допомоги? - У мінімальному розмірі допомога виплачується застрахованим особам, які за останній календарний рік мають страховий стаж менше шести місяців або звільнені з останнього місця роботи з підстав, передбачених статтею 37, пунктами 3, 4, 7 і 8 статті 40, статтями 41 і 45 Кодексу законів про працю України, а також випускникам навчальних закладів (без досвіду роботи) і звільненим з військової або невійськової служби. А безробітні, у яких страховий стаж за останній календарний рік перевищує 6 місяців, розмір допомоги по безробіттю визначається у відсотках до їх середньої зарплати залежно від страхового стажу:

 • до 2 років — 50%;
 • від 2 до 6 років — 55%;
 • від 6 до 10 років — 60%;
 • понад 10 років — 70%.

Відповідно до законодавства загальна тривалість виплати допомоги по безробіттю не може перевищувати 360 календарних днів протягом двох років. Однак, існує ряд нюансів (зокрема стаття звільнення), які впливають на тривалість надання фінансової допомоги безробітним.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

                                                                                                                                                       тел: +38(0382) 65-74-18 

+38(0382)76-46-42

khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

 

 

«Твоя формула успіху»: підсумки профорієнтаційного проєкту для молоді Хмельниччини

27.12.2019

Профорієнтаційна робота з молоддю є одним із надзвичайно важливих аспектів роботи служби зайнятості та сприяє ефективному вирішенню проблеми збереження трудового потенціалу країни.

«Твоя формула успіху» - саме під такою назвою завершився масштабний профорієнтаційний проєкт для молоді, який у 2019 році проводився Хмельницькою обласною службою зайнятості спільно з Департаментом освіти і науки Хмельницької ОДА. Мета Проєкту: профілактика безробіття серед молоді, допомога у виборі актуальних професій та підготовці до виходу на ринок праці.

В рамках Проєкту проведено 1470 різноманітних заходів: 417 для безробітної молоді, 782 - для учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, 68 - для студентів вищих навчальних закладів, 203 - для працівників закладів освіти та батьків.

Найбільш масштабні заходи - конкурс поетичних творів  «Професія моєї душі», ярмарки професій в інтерактивній формі під назвою «Подорож у світ професій», профорієнтаційні квести «Мозаїка професій». Останній захід - гра-квест стала для учнівської молоді незабутньою мандрівкою у світ професій.

Знайомство учнів з професіями відбувалося під час інтерактивних завдань і вправ, які команди виконували із зацікавленістю та завзяттям, демонструючи свої знання та вміння працювати в команді. Для зручності учасникам пропонувалися маршрутні листи або карти руху із назвами станцій (локацій) і порядком їх проходження. Загалом фахівцями обласної служби зайнятості проведено 27 профорієнтаційних квестів для учнівської молоді 8-9 класів в яких взяли участь майже 1 тис. учнівської молоді Хмельниччини.

Реалізація подібних проєктів сприяє зміцненню соціального партнерства, а участь в них розширює уявлення молоді про світ професій, послуги державної служби зайнятості, формує навики пошуку роботи та реальне ставлення до перспектив власної зайнятості.

 

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

                                                                                                                                                       тел: +38(0382) 65-74-18 

+38(0382)76-46-42

khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

Державній службі зайнятості - 29 років!!!

21.12.2019

Державна служба зайнятості утворена 21 грудня 1990 року шляхом перебудови діючої на той час служби працевлаштування на спеціалізовану службу.

За час свого існування служба зайнятості пройшла важливі етапи становлення на ринку праці: створено ефективну систему соціального партнерства, розроблено та впроваджено сучасні інформаційні технології, зміцнено матеріально-технічну базу для надання соціальних послуг населенню та роботодавцям відповідно до новітніх технологій.

На сьогодні державна служба зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи, вона на безоплатній основі надає послуги із пошуку підходящої роботи та підбору персоналу, послуги з державного соціального страхування на випадок безробіття, а також  здійснює виплату матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою роботи.

Головними завданнями державної служби зайнятості на сучасному етапі є:

- розвиток активних програм сприяння зайнятості населення;

- підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці;

- адресна допомога у працевлаштуванні соціально незахищених категорій населення;

- запровадження нових партнерських відносин з роботодавцями, стимулювання їх до створення нових робочих місць.

Наша служба постійно модернізується та розвивається, дбає про постійне вдосконалення соціального захисту українських громадян від безробіття.

 

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас з нагоди 29-ї річниці від дня утворення

Державної служби зайнятості України!

Сьогодні служба зайнятості – інноваційна, ефективна організація з високою культурою надання соціальних послуг та здатністю оперативно реагувати на стрімкі зміни ринку праці. І велика заслуга в цьому працівників служби, які своєю щоденною працею сприяли її становленню.

Тож дякую вам за відданість справі, мудрість і терпіння. Зичу, щоб доля прихильно дарувала кожному міцне здоров’я та душевну гармонію, щоб у кожній родині панували мир і злагода.

З повагою

директор Хмельницького ОЦЗ      Сергій Черешня

 

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10

м. Хмельницький, Україна, 29000

             тел: +38(0382)-76-46-42

              khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

 

Співпраця з роботодавцями: престур на підприємства Волочищини

13.12.2019

У рамках співпраці з органами влади, місцевого самоврядування, роботодавцями та  соціальними партнерами з питань зайнятості, 11 грудня журналісти телеканалів «TV7+», «Перший Подільський» та громадсько-політичної газети «Подільські вісті», відвідали підприємства міста Волочиськ та Волочиського району.

Під час інформаційної кампанії журналісти знайомились з діяльністю Волочиської  районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості, спілкувалися з головою Наркевицької ОТГ Любов’ю Гулою, відвідали ТОВ «Наркевицький цукровий завод», завітали до ФОП Савастіян Ольга Олександрівна та ФОП Павенська Людмила Анатоліївна.  

В ході престуру журналісти спілкувалися з директором Волочиської районної філії Хмельницького ОЦЗ Олександром Скибою, який розповів про співпрацю з органами місцевої влади та соціальними партнерами, передусім роботодавцями Волочиського району та міста Волочиськ з питань зайнятості населення.

Також представники ЗМІ поспілкувалися з головою Наркевицької об’єднаної територіальної громади  Любов’ю Гулою, яка розповіла про співпрацю з районною філією, в тому числі організацію громадських та інших видів тимчасових робіт на території громади.

Директор ТОВ «Наркевицький цукровий завод» Роман Домбровський зазначив, що для кадрового забезпечення працівниками товариство тісно співпрацює з Волочиською районною філією Хмельницького ОЦЗ. В 2019 році ТОВ «Наркевицький цукровий завод» подав 203 вакансії. «З метою добору претендентів, які відповідають вимогам роботодавця на заявлені вакансії, фахівці районної філії провели аналіз шукачів роботи за конкретними професіями та спеціальностями на повному ринку праці. В результаті – працевлаштовано 201 особу з числа зареєстрованих безробітних, - повідомив О.Скиба. - Для виконання тимчасових робіт було залучено 17 осіб з числа безробітних громадян, які проводили ремонтні та інші підсобні роботи на підприємстві. Також було організовано та укладено 34 договори   на навчання  безробітних під замовлення ТОВ «Наркевицький цукровий завод»».

Далі журналісти вели розмову з підприємницею Ольгою Савастіян – колишньою безробітною, яка в листопаді 2018 року, розпочала власну справу.  Отримавши одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності за сприяння служби зайнятості, пані Ольга відкрила в центрі міста магазин. На сьогоднішній день  ФОП Савастіян О.О. створила  1 нове робоче місце.

Ще одна успішна підприємниця, з якою познайомилися журналісти – ФОП Павенська Людмила Анатоліївна. Пані Людмила – колишня безробітна, яка за направленням служби зайнятості пройшла професійну перепідготовку за професією «Манікюрник» та в червні 2019 року успішно відкрила манікюрний салон. У зв’язку із збільшенням обсягів замовлень, Людмила планує найближчим часом  взяти на роботу найманих працівників.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості,

пров. Шевченка,10, м.Хмельницький, Україна, 29000,

тел: +38(0382) 65-74-18, +38(0382)76-46-42,

khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

 

Круглий стіл «Взаємодія роботодавців і служби зайнятості на засадах партнерства»

10.12.2019

Кам’янець-Подільська районна філія Хмельницького обласного центру зайнятості постійно працює над шляхами подолання негативних тенденцій у сфері зайнятості. Саме з цією метою 10 грудня 2019 року організовано засідання круглого столу на тему "Взаємодія роботодавців і служби зайнятості на засадах партнерства".

Розпочала засідання директор філії Аліна Слободян, яка в своєму виступі зосередила увагу на позитивних змінах та ринку праці та проблемах працевлаштування. Заступник директора Андрій Боднар ознайомив присутніх з мобільними додатками для роботодавців, Е-сервісом «Підбір персоналу» (підбір претендентів, розсилка резюме).

В ході проведення засідання зверталася особлива увага на той факт, що як юридичні особи, так і фізичні особи-підприємці, які використовують найману працю, а також і самі працівники повинні бути зацікавлені в належному їх юридичному оформленні відповідно до норм чинного законодавства України. Адже від цього залежить обчислення трудового стажу працівників, виконання певних соціальних і трудових гарантій, зокрема щодо виплати заробітної плати, різних видів соціальної допомоги.

Обговорення порушених на засіданні питань дозволило розробити та затвердити спільні рекомендації.

Представники усіх сторін прийняли активну участь у обговоренні питань засідання, висловили свої пропозиції та рекомендації.

 

 

Послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 32,3 тис. осіб

10.12.2019

У січні-листопаді 2019 року в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 32,6 тис. вакансій, середній розмір оплати праці становив  5331,8 грн.

З початку року понад 6 тис. роботодавців поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. За сприяння обласної служби зайнятості статус працевлаштованих отримали  21,8 тис. громадян, в тому числі 12,1 тис. зареєстрованих безробітних. У громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 4,4 тис. осіб.

«Аналізуючи ринок праці, сьогодні зберігається потреба у робітничих спеціальностях. Більше 60% вакансій - професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг тощо. Тому одним з першочергових завдань залишається популяризація робітничих професій, перенавчання та перекваліфікація незайнятого населення під потреби роботодавця», - наголошує директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

За направленням центрів зайнятості, цьогоріч 4,4 тис. осіб проходили професійне навчання за 237 професіями та напрямками: електрогазозварник, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, швачка, машиніст-кочегар котельні, водій тролейбуса тощо. Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, ваучер на навчання отримали 7 осіб старше 45 років.

Із числа демобілізованих учасників АТО/ООС послугами центрів зайнятості області скористалися 1140 військовослужбовців, роботою забезпечено – 264, професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації проходили 50 осіб.

Довідково: станом на 1 грудня 2019 року актуальними були 1,8 тис. вакансій, на одну вакансію претендували 5 безробітних. Кількість зареєстрованих безробітних становила 10  тис. осіб, в тому числі 387 військовослужбовців - учасників АТО (ООС) та 34 особи з числа внутрішньо переміщених.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10

м. Хмельницький, Україна, 29000

             тел: +38(0382)-76-46-42

              khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

 

Актуальні вакансії Хмельниччини: ТОП – 10 від обласної служби зайнятості

6.12.2019

База вакансій Хмельницької обласної служби зайнятості є загальнодоступною для усіх користувачів вебсайту. Щоденно, за поданною роботодавцями інформацією вносяться дані про вільні робочі місця (в т.ч. вимоги, завдання та обов’язки, заробітна плата).

З початку року понад 6,5 тис. роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. Завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості майже 63% вакансій (близько 20,5 тис.) було укомплектовано.

До переліку найбільш актуальних вакансій станом на 30 листопада 2019 року увійшли:

 1. охоронник –  86 вакансій;
 2. швачка – 79 вакансій;
 3. водій тролейбуса – 65 вакансій;
 4. водій автотранспортних засобів – 56 вакансій;
 5. продавець продовольчих товарів – 55 вакансій;
 6. кухар  - 51 вакансія;
 7. підсобний робітник – 47 вакансій;
 8. інспектор – 40 вакансій;
 9. продавець-консультант – 39 вакансій;
 10. офіціант – 32 вакансії.

Найбільшу заробітну плату працедавці пропонують водію тролейбуса – 8300 грн., а найменшу продавцю продовольчих товарів – 4251 грн.

Зазначимо, що в центpах зайнятості Хмельниччини не лише заpеєстpовані безpобітні, а й шукачі pоботи можуть безкоштовно отримати соціальні послуги. А для тих, хто хоче пройти професійну підготовку відповідно до потpеб pинку пpаці, ми пpопонуємо навчання, зокpема у центpах пpофесійно-технічної освіти деpжавної служби зайнятості.

 

Відділ інформаційної роботи

Хмельницького обласного центру зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

                                                                                                                      тел: +38(0382) 65-74-18 

          +38(0382)76-46-42

khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

 

    Тимчасова зайнятість – альтернатива безробіттю

3.12.2019

Як отримати додатковий заробіток під час пошуку постійного місця роботи? У цьому вам допоможе Хмельницька обласна служба зайнятості.

Для додаткового стимулювання мотивації до праці та матеріальної підтримки безробітних, місцева влада та роботодавці за сприяння служби зайнятості організовують громадські та інші роботи тимчасового характеру.

«Для організації таких видів робіт, з безробітними укладаються трудові договора на строк, що сумарно не може перевищувати 180 календарних днів», - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

До переліку найбільш популярних (розповсюджених) тимчасових робіт увійшли:

 • Догляд за особами похилого віку та інвалідами;
 • Інформування населення щодо порядку отримання житлових субсидій;
 • Роботи з благоустрою та озеленення територій;
 • Упорядкування закладів соціальної сфери;
 • Вантажно-розвантажувальні та інші підсобні роботи тощо.

З  початку 2019 року на обліку у Хмельницькій обласній службі зайнятості перебувало 32,3 тис. осіб, з них брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру  4,4 тис. безробітних.

         Відділ інформаційної роботи

Хмельницького обласного центру зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

                                                                                                                 тел: +38(0382) 65-74-18 

+38(0382)76-46-42

khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

242 учасники АТО знайшли роботу

завдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості

  28.11.2019          

Питання адаптації демобілізованих учасників АТО на ринку праці – одне з першочергових завдань у роботі служби зайнятості. Протягом січня-жовтня 2019 року статус безробітного отримали 1078 учасників АТО/ООС, забезпечено роботою – 242. Найбільше колишніх військовослужбовців працевлаштовано у сільському, лісовому та рибному господарствах – 23,3%, у переробній промисловості – 22,5% та державному управлінні й обороні – 13,3%.

«Служба зайнятості надає широкий спектр послуг. Кар’єрні радники працюють із кожним шукачем роботи індивідуально, пропонуючи не лише наявні  вакансії, але й професійне навчання під конкретне замовлення роботодавців. Цьогоріч 46 осіб із числа учасників АТО виявили бажання пройти навчання за професіями: тракторист-машиніст, охоронник, електрогазозварник, водій тролейбуса тощо», - повідомляє директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Серед учорашніх військових є й такі, які скористалися одноразовою виплатою допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Так, Олексій Кузьмук із смт Білогір’я  займається роздрібною торгівлею, а Василь Варжевський з Чемеровеччини виготовляє ковані решітки, огорожі, лавки, Микола Мельничук із м. Кам’янець-Подільський - керівник спортивного клубу. Загалом з початку року 15 учасників АТО відкрили власну справу за сприяння Хмельницької обласної служби зайнятості.

Станом на 1 листопада 2019 року кількість зареєстрованих безробітних становила 8,7  тис.осіб, в тому числі 382 військовослужбовця - учасника АТО/ООС.

 

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

                                                                                                                      тел: +38(0382) 65-74-18 

+38(0382)76-46-42

khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

 

Хмельницька обласна служба зайнятості сприяє зайнятості осіб з інвалідністю

26.11.2019

Питання соціального захисту та організації сприяння зайнятості людей з інвалідністю, надання їм якісних та адресних соціальних послуг залишається важливим напрямком роботи Хмельницької обласної служби зайнятості.

Так, протягом січня-жовтня 2019 року послугами скористались майже 3,0 тис. безробітних осіб з інвалідністю. Допомогу по безробіттю отримували 2,7 тис. осіб. Із загальної кількості безробітних осіб з інвалідністю понад 40% складали жінки, 14% – учасники АТО (ООС). Для осіб з інвалідністю актуальними були понад 730 вакансій.

Забезпечено роботою 907 осіб з інвалідністю, в т.ч. 862 мали статус безробітного. Особи з особливими потребами працевлаштовані на вакантні місця: економіст-статистик, інженер-будівельник, агроном, практичний психолог, бухгалтер, кухар, адміністратор, охоронник, продавець, робітник з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, електрогазозварник, слюсар з механоскладальних робіт, слюсар-ремонтник, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, приймальник молочної продукції, швачка, водій автотранспортних засобів, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, тощо. Велика чисельність осіб була працевлаштована на: ТзОВ "Святець" (28 осіб), ПП "Аграрна компанія 2004" (16 осіб), ТзОВ "Волочиськ-Агро" (15 осіб), ПАТ "Теофіпольський цукровий завод"(11 осіб), ПРАТ "Красилівський цукровий завод"(11 осіб), ПАТ "Шепетівський цукровий комбінат"(11 осіб), ТОВ "Енселко Агро" (11 осіб), ТОВ "Агропартнер-1" (10 осіб). У тому числі 21 особа була працевлаштована з наданням компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску.

Започаткували власну справу 11 осіб з інвалідністю, скориставшись одноразовою виплатою допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності (надання перукарських послуг, діяльність у сфері бухгалтерського обліку, роздрібна торгівля, надання послуг мобільного харчування, виробництво меблів, вирощування сільськогосподарських культур, технічне обслуговування та ремонт автотранспорту).

До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 305 осіб з інвалідністю. Безробітні брали участь в благоустрої та озелененні населених пунктів, працювали на підсобних роботах по ремонту приміщень соціального призначення, працювали з технічною документацією та інше.

Професійне навчання проходив  301 безробітний з інвалідністю за професіями: тракторист, продавець, електрогазозварник, кондитер, кухар, слюсар  з ремонту технологічних установок, тощо. Після завершення навчання 92,1% безробітних з інвалідністю працевлаштовано. Профорієнтаційними послугами охоплено 98,4% загальної чисельності безробітних осіб з інвалідністю. Вони залучаються до участі у різноманітних профорієнтаційних заходах,  профінформаційних семінарах, семінарах з орієнтації на підприємницьку діяльність. За бажанням особи з інвалідністю проводиться профдіагностична консультація та профвідбір перед направленням на профнавчання.

 

Відділ інформаційної роботи  Хмельницький обласний центр зайнятості

(пров. Шевченка,10,  м.Хмельницький, Україна, 29000)

тел: +38(0382) 65-74-18, 76-46-42,

khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

 

 

 

 

 

              Про  визначення  переліку  видів громадських робіт, які планується організувати для безробітного населення у 2019 році

19.11.2018

- Розпорядження 2019 на РДА

-  Дод. до розп 2019 на РДА з ОТГ