Кам’янець-Подільська
Районна Державна Адміністрація
Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

Кам'янець-Подільська районна філія Хмельницького обласного центру зайнятості

Шукаєте роботу? Допоможе кар’єрний радник

12.11.2019

У центрі зайнятості кар’єрні радники допоможуть вам знайти підходящу роботу, поінформують про вільні робочі місця у нашому регіоні та за його межами.

Адже, з початку року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися  більше 17,2 тис. роботодавців. Понад 6 тис. роботодавців поінформували  службу зайнятості про потребу у 31,1 тис. кваліфікованих працівниках в області.

Завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості 62,1% вакансій було укомплектовано.

Найбільший попит спостерігався на робітничі професії, зокрема:

- водій автотранспортних засобів – (заробітна плата від 4173 до 18000 грн.);

-тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва – (з/п від 4173 до 16000 грн.);

- продавець продовольчих товарів  –  (з/п від 4173 до 6800 грн.);

- охоронник – (з/п від 4173 до 8100 грн.);

- кухар - (з/п від 4173 до 8000 грн.);

- швачка –( з/п від 4173 до 15000 грн.).

Традиційно є попит на  бухгалтерів, офіціантів, барменів.

 

Найвищий рівень заробітної плати пропонували:

- штукатур до ФОП Поплавський С.В. - 30  000 грн.;

- машиніст очищувальних машин  на ТОВ «АСТАРТА-СЕЛЕКЦІЯ» – 25000 грн.;

- головний бухгалтер на завод «Темп» - 20000 грн;

-оператор спеціальної самохідної транспортної машини на ТОВ «АГРОХОЛДИНГ 2012» – 20000 грн;

- електоромеханік на ТОВ «МРІЯ СЕРВІС» - 19500 грн;

- головний агроном на ТОВ «ПОДІЛЛЯ АГРОПРОДУКТ» - 19000 грн.;

- монтажник систем утеплення будівель на ТОВ «ФАСАД ПРОФІ-БУД» - 18000 грн.;

- головний конструктор на ДП «НОВАТОР» - 15200 грн;

Актуальними на початок листопада залишалось майже 2 тисяч вакансій. Серед них  вакансії продавців, швачок, підсобних робітників, водіїв, бухгалтерів.

Шукаєте роботу? Допоможе кар’єрний радник. Зверніться в центр зайнятості. Кар’єрні радники допоможуть прийняти максимально вигідне рішення та сприятимуть вашому працевлаштуванню.

 

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

                                                                                                                                 тел: +38(0382) 65-74-18 

+38(0382)76-46-42

khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

Майже 30 тис. безробітних громадян скористалися послугами Хмельницької

обласної служби зайнятості

11.11.2019 

З початку року понад 6 тис. роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. У базі даних налічувалось 31,1 тис. вакансій. Завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості 62,1% вакансій було укомплектовано. Середній розмір оплати праці становив  5320,1 грн.

«Як завжди, найбільший попит на ринку праці зберігається за робітничими професіями. Більше 60% вакансій - професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі, вчителі», - повідомляє директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Протягом січня-жовтня 2019 року 20,5 тис. осіб працевлаштувалися за сприянням обласної служби зайнятості, в тому числі 11,4 тис. зареєстрованих безробітних. До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучили 4,2 тис. громадян. З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня 4,3 тис. осіб за направленням центрів зайнятості проходили професійне навчання. Для підвищення конкурентоспроможності видано 7 ваучерів особам старше 45 років.

Зазначимо, що станом на 1 листопада 2019 року актуальними були 2,5 тис. вакансій, на одну вакансію претендували 4 безробітних. Кількість зареєстрованих безробітних становила 8,7  тис. осіб, в тому числі 382 військовослужбовців - учасників АТО (ООС) та 31 особа з числа внутрішньо переміщених.

 

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

                                                                                                                      тел: +38(0382) 65-74-18 

+38(0382)76-46-42

khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

 

Комплекс заходів від Державної служби зайнятості у разі вивільнення (скорочення) працівників

6.11.2019

Уже декілька років триває реформа децентралізації. І зараз настає етап, коли структури районних державних адміністрацій (РДА) повинні відповідати новим функціям і завданням. Незважаючи на високу кваліфікацію співробітників РДА та їх внесок у розвиток регіонів, скорочення є непростим, болючим, але необхідним рішенням. Сьогодні прийняття рішень, пов’язаних зі зміною організаційної структури та зменшенням чисельності працівників РДА, є об’єктивною вимогою.

Як в цій ситуації допомагатиме державна служба зайнятості?

 • Держава як роботодавець володіє найціннішим капіталом – людським, тому з початком оптимізації структури кожен керівник РДА буде залучати державну службу зайнятості (ДСЗ) для підтримки людей у пошуку роботи.
 • З моменту залучення роботодавцем ДСЗ до програми підтримки працівників, що вивільняються, кожен працівник стає клієнтом Служби.
 • Завдання нашої Служби – забезпечити кар’єрний супровід кожному співробітникові, який підпадає під скорочення. Кожного клієнта буде супроводжувати свій кар’єрний радник, який складе індивідуальний план працевлаштування, щоб підібрати роботу максимально швидко, навіть ще до самого звільнення.
 • ДСЗ проведе низку профорієнтаційних заходів, спеціальне діагностичне тестування. Кар’єрний радник спільно зі спеціалістом з профорієнтації індивідуально проконсультують кожного клієнта та нададуть відповіді на усі питання, пов’язані з наступним підбором роботи за результатами профорієнтаційної діагностики та профілювання.
 • Проведення підготовчих заходів дозволить скласти профіль клієнта, визначити ті навички, здібності, компетентності, які найкраще вирізняють клієнта серед інших осіб на ринку праці, визначити ступінь мотивації та готовності до змін.
 • Після цього розпочнеться супровід у працевлаштуванні, виходячи з індивідуальних потреб клієнта.

Тому, звертайтеся в найближчий центр зайнятості і кваліфіковані фахівці Хмельницької обласної служби зайнятості нададуть вам весь спектр послуг (пошук роботи, проведення професійного навчання, тренінгів, підготовка до започаткування власного бізнесу із залученням найширшого кола стейкхолдерів: бізнесу, профспілок, профільних галузевих асоціацій та новостворених ОТГ).

 

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

Україна, 29000, м.Хмельницький, пров. Шевченка,10,

тел: +38(0382) 65-74-18, +38(0382)76-46-42,

e-mail - khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

 

Робота молодіжного клубу

6.11.2010

Пріоритетним напрямком роботи служби зайнятості залишається профорієнтаційна робота із молоддю.

З метою активізації власних зусиль молоді при вирішенні проблем зайнятості  в Кам’янець-Подільській районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості працює молодіжний клуб «Територія успіху», учасниками якого сьогодні були студенти другого та третього курсів факультету «Корекційна та соціальна педагогіка і психологія», спеціальність «Соціальне забезпечення» Кам’янець-Подільського національного університету ім. І.Огієнка.

Заступник директора Андрій Боднар наголосив на необхідності сприяння професійному становленню молодого фахівця, формування бізнес-середовища для підтримки активного вибору професійної кар’єри випускників, а також спрямування  майбутніх спеціалістів до активного пошуку роботи, наданні допомоги у працевлаштуванні.

Під час зустрічі фахівці філії ознайомили студентів  з методами техніки пошуку роботи, поведінки під час співбесіди з  роботодавцями, алгоритмом побудови кар’єри, методами складання резюме та онлайн - платформами для безкоштовного навчання та профорієнтаційного тестування.

Фахівці Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького ОЦЗ працюють для кожного майбутнього випускника, адже робота з ними сьогодні – це перспектива розвитку країни.

 

                                                                 

Соціальний захист від безробіття – головне завдання служби зайнятості

1.11.2019

У першу неділю листопада країна вшановує працівників соціальної сфери – людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія, постійно опікуватися проблемами громадян, забезпечувати їх потреби. До численної армії таких працівників належать і фахівці державної служби зайнятості.

«Коли мова заходить про безробіття, першою інстанцією, куди звертається людина за допомогою, є центр зайнятості. Наша структура займає важливу ланку серед соціальних служб, забезпечуючи конституційне право громадян на працю та їх соціальний захист від безробіття», - зазначив директор Хмельницького обласного центру зайнятості С.Черешня.

8 причин, чому безробітним варто звернутися до Хмельницької обласної служби зайнятості:

 Кар’єрні радники допоможуть у підборі підходящої роботи;
 Служба зайнятості має найбільшу базу актуальних вакансій;
 Ви можете отримувати допомогу по безробіттю;
 Можна перенавчитись на нову спеціальність;
 За сприяння служби зайнятості можна відкрити власну справу;
 Служба зайнятості надає ваучер на навчання;
 Можна долучитись до громадських та тимчасових робіт;
 Безробітні мають можливість відвідувати різні тренінги, в тому числі профорієнтаційні.

З нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери, директор Хмельницького ОЦЗ С. Черешня привітав колег з побажанням міцного здоров’я, добробуту, злагоди і подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення!

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

                                                                                                                      тел: +38(0382) 65-74-18 

+38(0382)76-46-42

khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

 

74 підприємця започаткували власний бізнес завдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості

30.10.2019

Одним із напрямків діяльності Хмельницької обласної служби зайнятості є сприяння розвитку підприємницьких ініціатив серед безробітних громадян.

За словами директора обласного центру зайнятості Сергія Черешні найбільше громадян – більше 40% отримали грошову допомогу на відкриття власної справи на розвиток послуг з ремонту автотранспортних засобів та торгівлі, більше 20% надають різного роду соціальні послуги (перукарські, з ремонту побутової техніки, бухгалтерські, юридичні тощо).

До прикладу Наталія Семенюк у минулому вчителька та спеціаліст у державному секторі, а сьогодні власниця бюро «АтлАС», що спеціалізується на організації та проведенні бізнес-заходів, тренінгів, страхування, працевлаштування по Європі, візового супроводу, кадрового менеджменту та туризму. Або Андрій Божинський, який пропрацював 7 років на державній службі у економічній галузі та згодом відкрив фотостудію «Позитив».

Зокрема, з початку року за сприяння Хмельницької обласної служби зайнятості власну справу започаткували 74 особи. З них: 45% - громадяни, які мають додаткові гарантії у сприянні в працевлаштуванню, 50% - молодь у віці до 35 років, 22% - мешканці села.

Для того, щоб  отримати одноразову допомогу з безробіття для організації підприємницької діяльності, безробітний повинен подати до центру зайнятості відповідну заяву та бізнес-план. Далі, питання щодо можливості виплати допомоги розглядається на засіданні комісії при центрі зайнятості.

 Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

                                                                                                                      тел: +38(0382) 65-74-18 

+38(0382)76-46-42

khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

 

ТОП – 10 найбільш затребуваних вакансій Хмельниччини

23.10.2019

З початку року понад 5 тис. роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. Завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості понад 61% (близько 18 тис.) вакансій було укомплектовано.

Станом на 21 жовтня 2019 року у базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічується 2,5 тис. вакансій.

До переліку найбільш затребуваних професій увійшли:

 1. оператор котельні – 270 вакансій;
 2. водій автотранспортних засобів – 98 вакансій;
 3. машиніст (кочегар) котельні – 86 вакансій;
 4. швачка – 79 вакансій;
 5. охоронник –  73 вакансій;
 6. продавець продовольчих товарів – 69 вакансій;
 7. кухар  - 58 вакансій;
 8. підсобний робітник – 50 вакансій;
 9. водій тролейбуса – 48 вакансій;
 10.  продавець консультант – 47 вакансій.

Якщо Ви у пошуку роботи та бажаєте працевлаштуватися, створити власне резюме, записатися в електронну чергу, чи подати заявку про актуальні вакансії, заходьте на офіційний сайт Хмельницького обласного центру зайнятості (https://khm.dcz.gov.ua/) або звертайтесь у найближчий центр зайнятості. Наші фахівці безкоштовно стануть Вашим особистим консультантом та надійним помічником у пошуку підходящої роботи.

 

Відділ інформаційної роботи

Хмельницького обласного центру зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

                                                                                                                                                       тел: +38(0382) 65-74-18 

                                                                                                                                                              +38(0382)76-46-42

khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

 

Розширена нарада Хмельницької обласної служби зайнятості

18.10.2019

16-17 жовтня на базі Славутської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ відбулась нарада на тему: «Про підсумки діяльності Хмельницької обласної служби зайнятості за 9 місяців 2019 року та визначення основних завдань для подальшого забезпечення системної роботи щодо надання якісних соціальних послуг населенню і роботодавцям». У заході взяли участь: представники місцевої влади, керівний склад Хмельницького обласного центру зайнятості (ОЦЗ), директори філій Хмельницького ОЦЗ,  Хмельницького та Кам’янець-Подільського міських центрів зайнятості, соціальні партнери, роботодавці.

У перший день наради учасники дискутували щодо підвищення рівня зайнятості та зниження рівня безробіття серед населення.  Значну увагу приділили і питанню перспективи міста Славути, району в плані розвитку інфраструктури та створення робочих місць.

«Регулювання ситуації на ринку праці залежить від багатьох факторів. Перш за все це злагоджена робота місцевих органів влади, служби зайнятості, соціальних партнерів та роботодавців. Сьогодні продовжується робота щодо використання в  обслуговуванні клієнтів нових сервісів державної служби зайнятості, здійснюється моніторинг щодо якості та ефективності запровадження інституту кар’єрного радника, елементів рекрутингу», - зазначив директор Хмельницького ОЦЗ Сергій Черешня.

Наступного дня учасники наради переймали досвід співпраці Славутської міськрайонної філії з лідируючими підприємствами Славутччини - ПРАТ «Геберіт керамік продакшн» та ТОВ «НВК «Екофарм». За словами директора Славутської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ Сергія Пономарьова, за останні 3 роки, майже 200 осіб було працевлаштовано на вищезгадані підприємства. Під час розмови з керівниками підприємств директор Хмельницького ОЦЗ С.Черешня наголосив, що служба зайнятості пропонує ряд послуг роботодавцям: в першу чергу -  компенсація єдиного соціального внеску за особу, яка була працевлаштована на новостворене робоче місце за сприянням служби зайнятості; підвищення конкурентоспроможності та якості робочої сили шляхом навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації за рахунок коштів Фонду; надання ваучера працюючим громадянам, без відриву від виробництва.

По закінченню підсумкової наради директор обласного центру зайнятості подякував колективу обласної служби зайнятості за плідну роботу та визначив основні завдання на IV квартал 2019 року.

 

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

                                                                                                                      тел: +38(0382) 65-74-18 

+38(0382)76-46-42

khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

 

 

Легальна зайнятість: впевнене сьогодення і стабільне майбутнє

18.10.2019

Відповідно до статті 43 Конституції України кожна людина має право на працю, тобто можливість заробляти собі на життя роботою, яку вона вільно обирає, або на яку вільно погоджується. Так, Хмельницькою обласною службою зайнятості здійснюється системна інформаційно-роз’яснювальна робота спрямована на інформування населення щодо легальної зайнятості, державних соціальних гарантій, переваг системи соціального страхування, ризиків нелегального працевлаштування.

 «Легальна трудова діяльність — це основа соціальної захищеності працівника. Працюючи офіційно, ви маєте право на пенсію, допомогу по безробіттю, допомогу у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності тощо, - розповідає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня, - з початку року, за сприяння обласної служби зайнятості офіційно трудові відносини з роботодавцем оформили 18,2 тис. осіб, в тому числі 10,2 тис. зареєстрованих безробітних».

До основних переваг легальної зайнятості належить:

 • гарантоване отримання грошової винагороди за виконану роботу;
 • безпечні умови та дотримання режиму праці;
 • право на відпочинок;
 • захист від незаконного звільнення;
 • соціальний захист у разі втрати працездатності чи роботи.

Зазначимо, що протягом 9 місяців 2019 року проведено 283 семінара «Легальна зайнятість» для 5 тисяч осіб, 101 семінар на тему «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці» для 1838 осіб.

Лише легальне працевлаштування гарантує людині її конституційні права.        Тому, вирішувати Вам - жити одним днем чи мати певні гарантії у завтрашньому дні.

 

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

                                                                                                                      тел: +38(0382) 65-74-18 

+38(0382)76-46-42

khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

Країна професійного вибору

11.10.2019

Вже доброю традицією Хмельницької обласної служби зайнятості стало проведення обласних профорієнтаційних заходів для учнівської молоді, так 10 жовтня «Країна професійного вибору» гостинно відчинила двері для 1,5 тис. старшокласників міста Хмельницького та Хмельницького району. 

На заході «Країна професійного вибору» було представлено 43 локації, де учасники познайомилися із освітніми послугами закладів вищої та професійно-технічної освіти, відвідали майстер-класи від навчальних закладів області та роботодавців, отримували консультації від соціальних партнерів служби зайнятості.

«Важливо, щоб при виборі професії ви врахували свої інтереси, нахили і здібності. Від цього залежатиме реалізація ваших прагнень і бажань, - зазначив у вітальному слові директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня, - як обрати професію? Як не заблукати у світі професій? Для цього і проводяться такі пізнавальні профорієнтаційні заходи як сьогодні. Вибір професії – це справа не одного дня. Сьогодні ми робимо початок, а вдалий вибір залежить від вас».

Неабияким попитом серед відвідувачів «Країни професійного вибору» користувалась локація ДВНЗ «Кам’янець-Подільський коледж будівництва, архітектури та дизайну». Чимало «сердечок» зібрали поліціянти, причому жвавий інтерес до цієї професії виказували дівчатка.

Велику зацікавленість учнівської молоді викликав сектор «Професійного консультування»,  в якому вони мали можливість визначитись із напрямом своєї майбутньої професійної діяльності під час комп’ютерного тестування та виявити підприємницький потенціал.

Неабиякою цікавинкою заходу був фотоконкурс: учні фотографувалися у фотозоні «Країни професійного вибору» та опубліковували світлини на своїх Facebook-сторінках. Переможець, котрий набере найбільше вподобань, отримає подарунок від Хмельницької обласної служби зайнятості за активність.

Родзинкою став профорієнтаційний квест, де учасники грали у профорієнтаційні ігри та брали участь у конкурсах. Кожна команда проходила ряд станцій - етапів, і  в разі правильної відповіді чи виконаного завдання  отримували картинки з професіями. По закінченню квесту команди прикріпляли свої картинки до карти Хмельницької області. Перемогла та команда, в арсеналі якої виявилось  більше професій.

Також під час заходу відбулася пресконференція директора Хмельницького обласного центру зайнятості Сергія Сергійовича Черешні з представниками засобів масової інформації.

Варто зазначити, що подібні профорієнтаційні заходи, у вигляді гри, надають можливість отримати максимальний ефект задля розуміння учнів значущості тієї чи іншої професії. Так, за підрахунками фахівців служби зайнятості, для 70% дітей, які відвідали країну професійного вибору, захід допоміг визначитися із тим, ким стати у дорослому житті.

Відділ інформаційної роботи  Хмельницького обласного центру зайнятості

пров. Шевченка,10, м. Хмельницький 

тел: +38(0382)-76-46-42   

khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

 

Електронні сервіси служби зайнятості  із надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям

4.10.2019

Вебсайт  Державної служби зайнятості України «Єдине соціальне середовище зайнятості» (www.dcz.gov.ua ) – це сучасний онлайн-сервіс, що надає можливість швидкого пошуку вакансій та резюме по всій Україні. 

Для оперативної роботи роботодавців зі службою зайнятості є можливість зареєструватися в «Електронному кабінеті роботодавця» (https://www.dcz.gov.ua/cabinet), який зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості та на підвищення рівня комфорту під час взаємодії роботодавців зі службою зайнятості.

Кабінет роботодавця дозволяє:

 • брати участь у опитуваннях;
 • подати звітність до центру зайнятості в режимі онлайн;
 • переглянути стан укомплектування заявлених вакансій та резюме пошукачів роботи, зареєструвати нові вакансії;
 •  переглянути кількість направлень центром зайнятості претендентів на роботу;
 •  перевірити актуальність реквізитів свого підприємства, що містяться у базі служби зайнятості;
 • здійснити моніторинг договорів на організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру та працевлаштування після професійного навчання тощо.

Для тих, хто у пошуку роботи – «Персональний кабінет безробітного» (https://www.dcz.gov.ua/cabinet) та «Електронна черга» (https://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about).

Безробітний має змогу:

 • дистанційно записатись на прийом до спеціаліста будь-якого центру зайнятості, обравши мету, дату та годину візиту;
 •  створити власне резюме;
 •  підібрати роботу;
 •  ознайомитися з інформацією про тимчасову зайнятість та можливості професійного навчання;
 • переглядати дані про заплановані та фактичні відвідування ЦЗ;
 • дізнатися про заплановані заходи в центрі зайнятості та записатись на них;
 • отримати інформацію щодо нарахувань та виплати допомоги по безробіттю;
 • пройти шляхом переходу на Платформу профорієнтації та розвитку кар’єри (http://profi.dcz.gov.ua/) профорієнтаційне тестування та отримати результати проходження тестів.

Реєструйтесь у електронному кабінеті роботодавця чи безробітного та отримуйте доступ до послуг на сайті служби зайнятості!

 

Відділ інформаційної роботи

Хмельницького обласного центру зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

                                                                                                                              тел: +38(0382) 65-74-18 

                  +38(0382)76-46-42

khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

Які документи необхідно надати в центр зайнятості для реєстрації як безробітного?

2.10.2019

Реєстрація безробітних, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні, проводиться територіальним органом Державної служби зайнятості (центром зайнятості) незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування.

Документи, необхідні для реєстрації в базовому центрі зайнятості (філії):

- паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України у разі втрати паспорта,

-  облікова картка платника податків (ідентифікаційний код),

- трудова книжка (у разі її втрати - дублікат трудової книжки чи довідка архівної установи про прийняття та звільнення з роботи) або цивільно-правовий договір чи документ, який підтверджує період зайнятості, а в разі потреби також: військовий квиток та диплом або інший документ про освіту.

Крім зазначених документів, для отримання статусу безробітного подаються:

1) внутрішньо переміщеними особами у разі відсутності документів, що підтверджують факт звільнення:

- заява про припинення трудових відносин, справжність підпису на якій нотаріально засвідчена, або документ, що підтверджує факт припинення зайнятості (цивільно-правовий договір, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань), або відповідне рішення суду - у разі припинення трудових відносин у судовому порядку;

розрахунковий документ (квитанція), що підтверджує надсилання зазначеної заяви роботодавцю рекомендованим листом з описом вкладення (за можливості).

2) членами особистого селянського господарства, для яких така робота була основною (крім осіб, які закінчили або припинили навчання у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти), звільнилися із строкової військової або альтернативної (невійськової) служби і вперше приймаються на роботу та звернулися для реєстрації до центру зайнятості протягом шести місяців з дня закінчення або припинення навчання чи звільнення із служби), - довідка про припинення ведення особистого селянського господарства або вихід з такого господарства, видана сільською, селищною або міською радою за місцезнаходженням земельної ділянки.

Зазначену довідку не подають члени особистого селянського господарства, які є внутрішньо переміщеними особами або проходили військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

3) військовослужбовцями (крім військовослужбовців строкової служби) Збройних Сил, Національної гвардії, Служби зовнішньої розвідки, інших військових формувань, утворених відповідно до законів, Держприкордонслужби, СБУ, Держспецтрансслужби, поліцейськими, особами рядового і начальницького складу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, органів внутрішніх справ, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції, а також особовим складом воєнізованих аварійно-рятувальних служб, утворених відповідно до законодавства на постійній основі  які звільнені із служби за станом здоров’я, у зв’язку із скороченням штатів або проведенням організаційних заходів без права на пенсію, - військово-обліковий документ, в якому зазначена дата взяття їх на облік у військовому комісаріаті відповідно до законодавства.

 

Відділ інформаційної роботи Хмельницького обласного центру зайнятості

пров. Шевченка,10 м.Хмельницький, Україна

тел: +38(0382) 65-74-18 

 +38(0382)76-46-42

khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

 

 

 

              Про  визначення  переліку  видів громадських робіт, які планується організувати для безробітного населення у 2019 році

19.11.2018

- Розпорядження 2019 на РДА

-  Дод. до розп 2019 на РДА з ОТГ