Кам’янець-Подільська
Районна Державна Адміністрація
Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

Кам'янець-Подільська районна філія Хмельницького обласного центру зайнятості

141 учасник АТО знайшов роботу

завдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості

15.07.2019

Хмельницька обласна служба зайнятості займає активну позицію щодо повернення до продуктивної зайнятості на ринок праці бійців АТО/ООС. Зокрема, з початку року послугами центрів зайнятості області скористалися 815 демобілізованих військовослужбовців.

«Служба зайнятості проводить постійну роботу щодо працевлаштування учасників АТО відповідно до фаху та кваліфікації. Для кожного бійця наші фахівці розробляють індивідуальний план працевлаштування, надають консультативні послуги з професійної підготовки та підвищення кваліфікації, допомагають у започаткуванні власної справи», - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

В цілому по Україні за І півріччя 2019 року мали статус безробітного 16,3 тис. осіб із числа учасників АТО/ООС, які звернулись в пошуках роботи до служби зайнятості. На Хмельниччині статус безробітного отримали 815 осіб даної категорії, з них 141 учасник АТО/ООС забезпечений роботою. Найбільше колишніх військовослужбовців працевлаштовано у сільському, лісовому та рибному господарствах – 26,7%, у переробній промисловості – 20%, у державному управлінні й обороні – 13,3%.

Окрім цього, служба зайнятості пропонує демобілізованим учасникам АТО/ООС розпочати власну справу. «Протягом січня-червня 2019 року Хмельницька обласна служба зайнятості виплатила одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності 12 особам», - повідомляє С.Черешня. 

Тому, якщо Вас цікавлять питання щодо працевлаштування звертайтеся до будь-якого центру зайнятості або за безкоштовним номером «гарячої лінії» 0-800-50-99-66.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

                                                                                                                      тел: +38(0382) 65-74-18 

+38(0382)76-46-42

khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

 

Власна справа – крок до успіху

9.07.2019

Звільнення з роботи і втрата стабільного заробітку для кожного – ситуація стресова і малоприємна. Людина позбавляється не тільки фінансової підтримки, але і впевненості в своїх силах, порушується звичний хід життя. Дехто замикається, звинувачуючи себе в усіх неприємностях, опускає руки і сподівається на диво. Комусь щастить, і і він без проблем знаходить нову роботу. Але є й люди, які самі створюють собі робочі місця й успішно працюють.

Для багатьох клієнтів служби зайнятості перспектива стати приватним підприємцем є єдиною можливістю реалізувати себе в професійному та карєрному плані. Залучення безробітних до організації підприємницької діяльності - одна з активних форм підтримки безробітних, яка здійснюється державною службою зайнятості у разі відсутності на ринку праці підходящої роботи.

Після закінчення Кам’янець-Подільського державного педагогічного університету за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти, історія», Арсенюк Світлана Василівна довгий час працювала вчителем історії та права в середній школі села Гораївка Кам’янець-Подільського району. У вересні 2018 року Гораївська ЗОШ в зв’язку з нестачею учнів була ліквідована.

У вересні 2018 року Світлана Василівна звернулась до Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості за сприянням у пошуку роботи. У зв’язку з відсутністю на ринку праці вакансій за даною професією, Світлані Василівні фахівці філії запропонували відвідати семінари, орієнтовані на підприємницьку діяльність, пройти профдіагностичне обстеження на виявлення підприємницького потенціалу. Після довгих вагань Світлана Василівна вирішила відкрити власну справу. З вибором підприємницької діяльності не забарилась і вирішила відкрити продовольчий магазин у рідному селі, яке знаходиться за 45км.від міста Кам’янець-Подільський.

За допомогою спеціалістів філії розробила змістовний  бізнес-план за напрямом «Відкриття продовольчого магазину», з кокретними розрахунками, проаналізувала попит і пропозицію на ринку, визначилася із сильними та слабкими сторонами власної справи та успішно захистила його на комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Сьогодні Світлана Василівна здійснює торгівельну діяльність у  власному магазині. Справи пішли успішно, вже має постійних покупців, розширила асортимент продукції. Планує торгувати товарами широкого вжитку. Приміщення для магазину орендує у Староушицькій селищній раді. Сьогодні вона успішна жінка і радить тим, хто планує стати підприємцем, бути наполегливим у досягненні мети, не боятися труднощів і перешкод та вірити в успіх своєї справи.

 

 

 

Інститут кар’єрного радника – новий підхід в роботі Державної служби зайнятості

5.07.2019

Державна служба зайнятості постійно розвиває свої послуги та впроваджує нові підходи по роботі з клієнтами та роботодавцями. Про інноваційні методи роботи, а саме впровадження Інституту кар’єрного радника розповів на пресконференції директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

«З 1 січня 2019 року створено Інститут кар’єрного радника. Основною метою  роботи інституту – індивідуальний підхід до кожного безробітного та пошукача роботи. Сьогодні у Хмельницькій обласній службі зайнятості працюють 70 кар’єрних радників, і ще 95 - виконують функції кар’єрного радника поєднуючи із функціями реєстратора.  Радник складає план індивідуального працевлаштування безробітного, здійснює поглиблене профілювання, визначає якими послугами може скористатися клієнт, на яку професію, посаду претендує пошукач роботи. Вони допомагають клієнтам прийняти максимально вигідне рішення, аби особа якнайшвидше повернулась на ринок праці», - повідомив С.Черешня.

За 6 місяців поточного року чисельність працевлаштованих осіб становить 12,8 тис. громадян. До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 3,2 тис. безробітних громадян, професійним навчанням охоплено майже більше 3 тис. осіб.

 «В середньому протягом місяця кар’єрний радник обслуговує 150 безробітних. Фахівець веде постійну співпрацю з пошукачем роботи: супроводжує під час підготовки до співбесіди чи переговорів з роботодавцем, залучає до активних заходів служби зайнятості, сприяє започаткуванню власної справи. В результаті інноваційних підходів до обслуговування клієнтів збільшилась кількість працевлаштованих. А головне те, що майже 40% пошукачів роботи  було працевлаштовано до набуття статусу безробітного», - зазначив С.Черешня.

Станом на 1 липня 2019 року кількість зареєстрованих безробітних становила 10,4  тис.осіб, актуальними були 2,6 тис. вакансій, на одну вакансію претендували 4 безробітних.

 

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10

м. Хмельницький, Україна, 29000

             тел: +38(0382)-76-46-42

              khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

 

 

ТОП – 10 найбільш затребуваних професій на Хмельниччині

26.06.2019

З початку року понад 4,3 тис. роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. У базі даних налічувалось 19,4 тис. вакансій.

«Найбільшим попитом серед роботодавців користуються робітничі спеціальності, не вистачає кваліфікованих робітників у сфері транспорту, торгівлі та послуг, агропромислового комплексу», - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

У десятку найбільш затребуваних професій увійшли:

 1. підсобний робітник – 145 вакансій;
 2. продавець продовольчих товарів – 125 вакансій;
 3. водій автотранспортних засобів –  113 вакансій;
 4. швачка – 92 вакансії;
 5. охоронник – 74 вакансії;
 6. кухар  - 52 вакансії;
 7. тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва – 36 вакансій;
 8. електрогазозварник – 32 вакансії;
 9. слюсар-ремонтник – 29 вакансії;
 10. продавець непродовольчих товарів – 27 вакансій.

Зазначимо, що протягом січня – червня 2019 року завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості 61,1% вакансій було укомплектовано, кількість працевлаштованих осіб становила понад 12,4 тис. осіб, в тому числі 7,8 тис. - зареєстрованих безробітних.

Станом на 26 червня 2019 року актуальними були 2,6 тис. вакансій, на одну вакансію претендували 4 безробітних.

 

Відділ інформаційної роботи

Хмельницького обласного центру зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

                                                                                                                      тел: +38(0382) 65-74-18 

          +38(0382)76-46-42

khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

 

Ближче до людей: керівники центрів зайнятості Хмельниччини

виконували функції фахівців-реєстраторів

25.06.2019

З 1 січня 2019 року у Державній службі зайнятості запроваджено Інститут кар’єрного радника. Відповідно до нововведень функції фахівців, які обслуговують пошукачів роботи, розділились на реєстраторів та кар’єрних радників.

Протягом місяця функції реєстратора виконували всі директори Хмельницької обласної служби зайнятості. Вони персонально працювали з громадянами, які зверталися за послугами до служби зайнятості; проводили облік осіб, які шукають роботу та первинне профілювання; ознайомлювали з актуальними вакансіями та здійснювали підбір підходящої роботи; надавали консультації з питань, які входять до компетенції служби зайнятості.

 «Саме від спілкування з реєстратором у громадян, які звертаються до служби зайнятості формується думка про роботу всієї установи. Саме від дій реєстратора залежить подальший процес перебування особи на обліку та оперативне її повернення на ринок праці», - повідомляє директорка Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького ОЦЗ Аліна Слободян. А за словами директорки Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ Лесі Фесун, виконання функцій реєстратора мало вплив на розвиток професійної компетенції, як керівника філії, та дало їй можливість зануритись у конкретні робочі ситуації.

В умовах реформування державної служби зайнятості та запровадження Інституту кар’єрних радників фахівці Хмельницької обласної служби зайнятості підвищували свої професійні навички у роботі з клієнтами на навчальних семінарах-тренінгах.

«Кар’єрні радники – це ті фахівці, які здійснюють супровід клієнтів під час перебування на обліку в службі зайнятості з метою подальшого їх працевлаштування. Вони допомагають клієнтам прийняти максимально вигідне рішення, аби особа якнайшвидше повернулась на ринок праці», - наголошує директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Отож, отриманні знання та особиста участь керівників базових центрів зайнятості та філій Хмельницького ОЦЗ, в процесі обслуговування громадян, сприяють підвищенню рівня їх компетенції та забезпечують системну роботу служби зайнятості.

Зазначимо, що станом на 24 червня 2019 року за сприяння Хмельницької обласної служби зайнятості працевлаштовано майже 12 тис. осіб, із них 40% - до набуття статусу безробітного. Близько 3 тис. безробітних були охопленні професійним навчанням та оперативно працевлаштовані у роботодавців області.

 

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

                                                                                                                      тел: +38(0382) 65-74-18 

+38(0382)76-46-42

khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

 

Зустріч жителів Жванецької ОТГ із представниками ТзОВ "Укрмілкінвест"

20.06.2019

Сьогодні розвиток самозайнятості місцевих мешканців сприяє створенню нових робочих місць в сільській місцевості та вирішенню інших  гострих соціальних проблем членів територіальних громад.

Продовжується співпраця служби зайнятості з ТзОВ «Укрмілкінвест». 20 червня за участю фахівців Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості організовано зустріч з жителями Жванецької ОТГ з метою сприяння зайнятості безробітного населення шляхом створення сімейних молочних ферм.

Менеджер компанії Наталія Шидей представила учасникам заходу проект створення «Сімейних Молочних Ферм» за сучасними стандартами з дотриманням всіх технологічних процесів виробництва для отримання молока з найкращими якісними показниками.

 

 

Анкетування роботодавців: Державна служба зайнятості проводить масштабне опитування

20.06.2019

Державна служба зайнятості охоче змінюється та бажає покращувати свої послуги. З цією метою, 18 червня 2019 року розпочато анкетування роботодавців щодо задоволеності надання послуг Державною службою зайнятості.

Пропонуємо роботодавцям поділитися досвідом співпраці зі службою зайнятості, висловитися про послуги, якими користувалися, а також надати пропозиції щодо очікуваного вдосконалення послуг ДСЗ.

Заповнити анкету можна на вебпорталі Хмельницького обласного центру зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості» (https://khm.dcz.gov.ua/) під активною кнопкою «Опитувальник роботодавця».

Окрім того, з 3 червня 2019 року на вебпорталі Державної служби зайнятості (https://www.dcz.gov.ua/) стартувало опитування роботодавців щодо потреб у працівниках на 2020 рік у професійному розрізі. Анкетувальник повинен зареєструватися у «персональному кабінеті роботодавця» та перейти у розділ «Опитування».

 Державна служба зайнятості прагне надавати роботодавцям якісні послуги та допомагати підбирати працівників, яких Ви потребуєте!

   Тож, не зволікайте, нам важлива думка кожного!   

 

Робоча зустріч із Світланою Карпенко, представником Жванецької ОТГ

20.06.2019

20 червня 2019 року до Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості з робочим візитом завітала представник Жванецької сільської ради Світлана Карпенко. В ході ділової зустрічі з  начальником відділу взаємодії з роботодавцями Наталією Бевзюк обговорили можливі шляхи співпраці служби зайнятості з сільською радою. З метою задоволення роботодавця у кадровій потребі тимчасово було вирішено скористатись громадськими роботами, адже це перспективний напрям взаємовигідної співпраці зі службою зайнятості.

В ході зустрічі між обома сторонами досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці, укладено договір на організацію громадських робіт.

 

 

Легалізація зайнятості для фізичних осіб, які мають намір використання найманої праці

19.06.2019

З метою посилення співпраці служби зайнятості з роботодавцями, отримання інформації про послуги,  які надає служба зайнятості та норми законодавства про зайнятість населення 19 червня 2019 року в приміщенні Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості проведено семінар з роботодавцями району. Під час семінару були обговорені можливі варіанти працевлаштування через організацію стажування безробітних безпосередньо на робочому місці, основною перевагою такого стажування є максимальне наближення до умов праці конкретного підприємства та вивчення специфіки роботи. Особливу увагу  приділили питанням створення нових робочих місць з подальшим відшкодуванням єдиного соціального внеску, професійній підготовці та перепідготовці незайнятих громадян під конкретне замовлення роботодавців, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

На завершення семінару учасники прийняли рекомендації щодо збереження та розвиток трудового потенціалу, практичного застосування в роботі норм чинного законодавства про працю та зайнятість населення.

 

 

11 тисяч осіб працевлаштувалися завдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості

13.06.2019

У січні-травні 2019 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 22,6 тис. безробітних громадян.

З початку року майже 4 тис. роботодавців поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. У базі даних налічувалось 17,7 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив  5279,5 грн.

«Як завжди, найбільший попит на ринку праці зберігається за робітничими професіями.  Більше 60% вакансій - професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі, вчителі», - повідомляє директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Протягом січня-травня 2019 року, 11 тис. осіб працевлаштувалися за сприянням обласної служби зайнятості, в тому числі 7 тис. зареєстрованих безробітних. До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучили 2,9 тис. громадян, стільки ж осіб проходили професійне навчання з метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня.

Зазначимо, що станом на 1 червня 2019 року актуальними були 2,9 тис. вакансій, на одну вакансію претендували 4 безробітних. Кількість зареєстрованих безробітних становила 10,9  тис. осіб, в тому числі 448 військовослужбовців - учасників АТО (ООС) та 43 особи з числа внутрішньо переміщених.

 

 

Ярмарок вакансій для безробітних

12.06.2019

11 червня  в приміщенні Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості був організований ярмарок вакансій. Розпочала захід директор філії Аліна Слободян, яка презентувала роботодавців та ознайомила учасників заходу із ситуацією на ринку праці в районі.

По закінченню заходу була проведена індивідуальна співбесіда із кожним безробітним, який зацікавився роботою, видано 17 направлень на працевлаштування.

 

 

 

Вибір успішної професії

11.06.2019

Впродовж тижня фахівцями Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості були проведені профорієнтаційні заходи для молоді в пришкільних таборах Кульчиєвецької ЗОШ та Жванецького ліцею, під гаслом «Вибір успішної професії» з використанням мобільного центру профорієнтації.

Школярі мандрували країною професій, приймали участь у найрізноманітніших забавах, конкурсах та завданнях.

Учні різного віку  з неабиякою зацікавленістю розмірковували про важливість правильного професійного вибору в житті кожної людини, розповідали про власні хобі, ділилися своїми мріями, професійними планами й намірами на майбутнє.

Проведений захід  урізноманітнив відпочинок школярів і зробив його не тільки приємним, а й корисним.

 

              Робоча зустріч з головою Кульчієвецької сільської ради

Станіславом Радавчуком 

6.06.2019

5 червня  відбулася робоча зустріч директора Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Аліни Слободян з сільським головою Кульчієвецької сільської ради Станіславом Радавчуком. Обговорені питання організації громадських робіт, які сприяють збереженню у незайнятих трудовою діяльністю громадян мотивації до праці та забезпечують їх додатковим заробітком, про можливість професійної підготовки кадрів, створення сприятливих умов щодо розвитку підприємницької діяльності, активізація ролі роботодавців у збереженні та створені нових робочих місць.

В результаті зустрічі було домовлено про подальшу співпрацю між центром зайнятості та роботодавцем.

 

 

Про можливу фінансову підтримку та отримання грантової допомоги

для розвитку власного бізнесу

4.06.2019

Державна служба зайнятості  інформує про те, що за підтримки компанії «Кімонікс Інтернешнл Інк.» з 22 квітня 2019 року розпочала дію програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (далі - КЕУ), що надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам та поширюється на всій території України.

КЕУ надає гранти підприємцям, які працюють у нових галузях або галузях, що розвиваються, та мають потенціал для швидкого зростання, створення інвестицій та збільшення зайнятості. Особливу увагу зорієнтовано на роботу в галузях ІТ-послуг та виробництво меблів.

КЕУ націлена на збільшення обсягів інвестицій в український малий та середній бізнес, збільшення обсягів їх продажу та створення постійних робочих місць для громадян України.

Для отримання грантів необхідно подати заявку. Середній час між подачею заявки та отриманням грантової допомоги становить два місяці. Цей термін може змінюватися в залежності від складності запропонованої діяльності.

Грантові спеціалісти КЕУ допомагатимуть заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування. Всі запитання щодо цього запиту необхідно надсилати на електронну адресу: aps001@CEPUkraine.org.

Кінцевий термін подачі заявок - 29 лютого 2020 року.

З формою концепції грантового проекту можна ознайомитися за посиланням: https://drive.googl.com/.../1s8a_gR4htDdLyyQzg6wRhDw7rE9K0r2

Враховуючи реальні фінансові можливості Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, значна увага приділятиметься залученню всіх видів фінансової допомоги до реалізації проектів, спрямованих на створення нових робочих місць та підтримки розвитку малого і середнього бізнесу, зокрема шляхом сприяння підприємницькій ініціативі та самозайнятості населення.

 

Бізнес з нуля, або Як започаткувати власну справу

завдяки службі зайнятості

31.05.2019

Підприємницька діяльність, чи наймана праця? Питання які задає собі кожен безробітний завітавши до центру зайнятості у пошуку роботи.

Хмельницька обласна служба зайнятості надає широкий спектр послуг, у тому числі сприяє започаткуванню безробітними власної справи (малого підприємництва). Згідно статистичних данних протягом січня-квітня 2019 року у Хмельницькій області за сприяння обласної служби зайнятості 47 осіб взяли одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

«Сьогодні, ми маємо цілу низку успішних прикладів ведення підприємницької діяльності. Колишні АТОвці, домогосподарки, мешканці сільської місцевості та громадяни, які звертаються до нас за допомогою, відкрили власні пекарні, салони краси, магазини продовольчих товарів тощо», - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Аби скористатися такою послугою, безробітним надаються індивідуальні профконсультації профільними спеціалістами, їх залучають до семінарів з основ підприємництва, далі розробка бізнес-плану, засідання комісії, прийняття керівником центру зайнятості остаточного рішення щодо виплати допомоги по безробіттю, державна реєстрація безробітного, як суб'єкта підприємницької діяльності (детальніше за посиланням https://www.dcz.gov.ua/publikaciya/yak-zapochatkuvaty-vlasnyy-biznes-za-spryyannya-derzhavnoyi-sluzhby-zaynyatosti-0).

            Слід відмітити, що з початку року найбільше осіб, які започаткували бізнес з нуля – молодь, у віці до 35 років (55,3%), далі особи соціально-незахищених категорій (48,9%) і жінки (42,6%). 

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

                                                                                                                      тел: +38(0382) 65-74-18 

+38(0382)76-46-42

khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

 

Робоча зустріч із керівником ПП "АГРОДІМ ВЕЛЕС" 

 

30.05.2019

Між Кам’янець-Подільською районною філією Хмельницького обласного центру зайнятості та ПП «АГРОДІМ ВЕЛЕС» налагоджена співпраця, підприємство надає вакансії для укомплектування, проводиться підвищення кваліфікації під замовлення роботодавця, організовуються роботи тимчасового характеру.

29 травня 2019 року директор районної філії Аліна Слободян та керівник підприємства Віталій Богачик зустрілися для обговорення подальших шляхів співпраці. Адже якісний підбір працівників – найбільш важлива складова успіху діяльності будь-якого підприємства, оскільки це дає змогу роботодавцям реалізувати намічені плани та досягти успіху. 

Між обома сторонами досягнуто домовленості щодо подальшої тісної співпраці.

 

 

Робоча зустріч із головою Жванецької ОТГ Тетяною Криворучко 

29.05.2019

28 травня 2019 року в приміщенні Жванецької ОТГ пройшла ділова зустріч директора Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Аліни Слободян та сільського голови Тетяни Криворучко, в ході якої обговорили можливі шляхи співпраці служби зайнятості з Жванецькою сільською радою. Директор філії А.Слободян  розповіла про напрямки діяльності служби зайнятості, більш детально зупинилась на організації громадських та інших видів тимчасових робіт, про можливість професійної підготовки кадрів, створення сприятливих умов щодо розвитку підприємницької діяльності, активізації ролі роботодавців у збереженні та створені нових робочих місць, ліквідації тіньової зайнятості шляхом об’єднання зусиль усіх сторін соціального партнерства.

В результаті зустрічі було домовлено про подальшу співпрацю між центром зайнятості та роботодавцем.

 

 

Виїзний День інформування

29.05.2019

За ініціативи Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості 24 травня 2019 року відбувся виїзний День інформування населення та роботодавців. Учасниками заходу стали: керівник ПП"АГРАРНА КОМПАНІЯ-2004" Володимир Козка, фахівці районної філії, соціальні партнери та шукачі роботи.

День інформування організовано з метою надання інформації про наявність вільних робочих місць на підприємстві, вирішення проблем працевлаштування, умов праці, вимог до претендентів на вакансії, налагодження контакту тих, хто пропонує роботу, і тих, хто її шукає. Під час заходу учасники мали змогу довідатися про новації в чинному законодавстві, ризики неофіційного працевлаштування, соціальні гарантії та пільги, що передбачені для тих, хто працює в правовому полі.

 

    Робоча зустріч з директором ПП "ФАСАД-ДМ"

22.05.2019

Днями відбулася робоча зустріч директора Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Аліни Слободян з директором ПП «ФАСАД-ДМ» Дмитром Білим. Обговорені питання укомплектування штату працівників, шляхи вирішення кадрових потреб, домовлено про подальшу співпрацю, завдяки якій на підприємстві укомплектовано вакансії укладальників-пакувальників, водія навантажувача, механіка налагоджувальника, завідувача складу, кочегара-випалювача.

 

 

 

 

Робоча зустріч із Зіньковецьким сільським головою 

22.05.2019

21 травня в приміщенні Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості  відбулася робоча зустріч директора філії Аліни Слободян з головою Зіньковецької сільської ради Віталієм Маслянком.

В рамках зустрічі обговорювалися питання щодо співпраці служби зайнятості з органами місцевого самоврядування, організації громадських та інших видів тимчасових робіт, можливості професійної підготовки кадрів, створення сприятливих умов щодо розвитку підприємницької діяльності, активізації ролі роботодавців у збереженні та створенні нових робочих місць, ліквідації  тіньової зайнятості шляхом об’єднання зусиль усіх сторін соціального партнерства.

 

 

Профорієнтаційний захід для вихованців Орининської  школи-інтернату

15.05.2019

Днями фахівці Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького ОЦЗ в рамках реалізації проекту «Твоя формула успіху» провели для учнів Орининської школи-інтернату семінар «Молодь на ринку праці».

Під час виконання інтерактивних завдань учасники зустрічі пізнавали особливості різноманітних професій, використовуючи свої знання  та інтелектуальні здібності.

Випускники інтернату  дізналися про можливість здобуття актуальних та перспективних професій  за сприянням служби зайнятості, про освітні послуги навчальних закладів, зокрема, центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, шляхи побудови професійної кар’єри  та можливість відвідати навчальні заклади та підприємства нашого району.

Після перегляду анімаційних відеороликів профорієнтаційного спрямування, учням запропонували завітати до Кам’янець-Подільської районної  філії ХОЦЗ, щоб пройти психологічне тестування для визначення   сфери  професійних інтересів, розвитку певних фахових якостей та скласти особистісний  план професійного самовизначення.

Особливу увагу молоді акцентували на професіях, які актуальні на теренах Кам’янець-Подільського району. Адже, здобувши перспективний фах, можна успішно реалізувати свої професійні наміри та  мати стабільне фінансове підґрунтя.

За матеріалами Кам’янець-Подільської районної філії  Хмельницького  обласного  центру  зайнятості.                                                           

 

Сприяємо створенню додаткових робочих місць на селі

06.05.2019

В рамках реалізації проекту «Співпраця обласної служби зайнятості з ОТГ – крок до добробуту громад» 3 травня відбулася робоча зустріч директора районної філії Слободян Аліни Станіславівни з головою Шустовецької сільської ради Гасюком Михайлом Володимировичем.

Обговорювали питання з напрямку організації громадських та інших видів тимчасових робіт, адже завдяки громадським роботам вдається розв’язати низку актуальних для життєдіяльності громади питань, а також, за відсутності постійних місць роботи, надати безробітним можливість легально працювати на користь своєї громади.

 

 

Співпраця з роботодавцями – основний

  пріоритет роботи служби зайнятості

6.05.2019

В 2019 році послугами Камянець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості скористалися 462 роботодавці, яким надано 2830 послуг.

745 вакансій до Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості подано з початку 2019 року.

Ситуація на ринку праці району характеризується постійним попитом на працівників сфери торгівлі та послуг (продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, кухар, охоронник); робітників з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин; кваліфікованих робітників з інструментом тракторист-машиніст с/г (лісогосподарського) виробництва, тракторист, водій автотранспортних засобів, столяр, слюсар-ремонтник, швачка). Крім того, є потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.

Середня заробітна плата на 1 вакансію становила 5525,10 грн. Найвищий рівень заробітної плати пропонували на ФІЛІЯ "МРІЯ" ТОВ СП "НІБУЛОН" (тракторист-машиніст с/г (лісогосподарського) виробництва, тракторист, водій автотранспортних засобів), ФІЛІЯ "КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА" ТОВ СГП НІБУЛОН (тракторист-машиніст с/г (лісогосподарського) виробництва, тракторист, водій автотранспортних засобів),  ПП «АВАНТ-АГРО» (адміністратор системи, слюсар-ремонтник пекар).  

Найбільшу кількість вакансій протягом січня-квітня 2019 року подавали: ФІЛІЯ "ПТАХОФАБРИКА "АВІС" ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АГРОХОЛДИНГ АВАНГАРД, ТОВ «ЄВРО ЛАН ТРЕЙД», ТОВ «ПРОМТЕХНТРАНС», ПП «АВАНТ-АГРО», ПАТ «Подільський цемент».

 За сприянням служби зайнятості з початку 2019 року працевлаштовано 287 осіб з числа безробітного населення.

З метою підвищення конкурентоспроможності громадян на ринку праці служба зайнятості велику увагу приділяє професійній підготовці, перепідготовці або підвищенню кваліфікації незайнятого населення. У січні-квітні 2019 року підвищення кваліфікації проходили 163 особи, з них 60 трактористів-машиністів сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва. Рівень працевлаштування після проходження професійного навчання становив 75%.  У випадку виникнення у роботодавця потреби виконати певний обсяг тимчасових робіт, служба зайнятості посприяла залученню до таких робіт 192 безробітних, які перебувають на обліку в районній філії. Роботи тимчасового характеру організовувались на 17 підприємствах міста та району (ТОВ «ПРОМТЕХНТРАНС», філія Кам'янець-Подільська ДЕД, Кам'янець-Подільське ПАТ «ГІПСОВИК», ДП «Кам'янець-Подільського ПАТ
«ГІПСОВИК» «АЛЬФА –ГІПС», ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» «ПОДІЛЛЯ-ТРАНСБУД», ПП «АГРАРНА КОМПАНІЯ 2004»).

Разом із тим, роботодавці є активними учасниками різноманітних заходів служби зайнятості, зокрема, засідань круглих столів, ярмарок та міні-ярмарок вакансій, презентацій професій, ярмарок професій, презентацій роботодавців, семінарів тощо.

   До відома: станом на 1 травня актуальними залишаються 74 вакансії. Серед них вакансії водіїв автотранспортних засобів, продавців продовольчих (непродовольчих) товарів, бухгалтерів, слюсарів-ремонтників, підсобних робітників, слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів, охоронників.

Інформацію підготував відділ взаємодії з роботодавцями Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості.

Довідки за тел.: 9-12-40, 3-38-56 (відділ взаємодії з роботодавцями, відділ організації працевлаштування населення).

 

Десятка найзатребуваніших професій Хмельниччини

 18.04.2019

З початку року майже 3 тис. роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. В базі даних налічувалось 10,9 тис. вакансій.

«Сьогодні на ринку праці Хмельниччини спостерігається попит на робітничі професії. Не вистачає «кваліфікованих рук» у сфері металообробки, будівництва, агропромислового комплексу, сфері торгівлі та послуг», - повідомляє директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

    До переліку найбільш затребуваних професій станом на 15 квітня 2019 року увійшли:

 1. Підсобний робітник – 241 вакансія;
 2. Водій автотранспортних засобів – 175 вакансій;
 3. Швачка – 141 вакансія;
 4. Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва – 134 вакансії;
 5. Продавець продовольчих товарів – 76 вакансій;
 6. Охоронник – 74 вакансії;
 7. Провідник пасажирського вагона – 70 вакансій;
 8. Тракторист – 65 вакансій;
 9. Кухар – 58 вакансій;
 10. Інспектор – 50 вакансій.

Зазначимо, що завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості протягом січня-березня 2019 року 47,8% вакансій було укомплектовано.

Кількість осіб, працевлаштованих за сприянням обласної служби зайнятості становила  5,5 тис. осіб, в тому числі 3,3 тис.осіб зареєстрованих безробітних. Крім того, 2 тис. осіб було залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

 

 

Відбулася робоча зустріч із директором філії

«Кам’янець-Подільська» ТОВ СП «НІБУЛОН» Сергієм Богачиком

16.04.2019

Днями відбулася робоча зустріч директора Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Аліни Слободян з директором філії «Кам’янець-Подільської» ТзОВ СП Нібулон Сергієм Богачиком. Обговорені питання укомплектування штату працівників, шляхи вирішення кадрових проблем за сприянням районної філії. Роботодавця ознайомлено з послугами служби зайнятості та домовлено про подальшу співпрацю між філією та підприємством щодо забезпечення та підготовки якісного кадрового потенціалу з урахуванням нинішніх і перспективних потреб підприємства.

День  відкритих дверей для учнів Кам’янеччини

16.04.2019

День відкритих дверей – це традиційний захід, у рамках якого майбутні абітурієнти мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання та зробити перший крок до своєї освіти в сучасному закладі. З метою надання допомоги у професійному самовизначенні старшокласників фахівці Кам’янець-Подільської районної філії ХОЦЗ запросили школярів Кам’янеччини  відвідати  День відкритих дверей Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ, який 12 квітня відчинив двері майбутнім вступникам.

Програма заходів цьогоріч була надзвичайно насичена, цікава та інформативна. Викладачі та студенти доклали максимум зусиль та підготували низку заходів аби якнайкраще продемонструвати переваги навчального закладу.

Фахівці Кам‘янець-Подільської районної філії провели інформаційну зустріч під час якої поінформували учнівську та студентську  молодь про  затребувані вакансії на ринку праці району та міста, перспективи працевлаштування в регіоні за професіями, яким  навчають у коледжі.

Школярі отримали можливість ознайомитись із навчально-матеріальною базою навчального закладу, здійснити екскурсію затишними аудиторіями, взяти участь у різноманітних програмах, заходах та майстер-класах, а також отримати відповіді на усі важливі запитання.

Завітавши до аудиторій відділення харчових технологій, майбутні вступники мали змогу спостерігати за технікою карвінг, процесом приготування смачного кулішу та піци, а також ажурних різнокольорових млинців з різноманітними топінгами. Гості відвідали майстер-клас по сервіруванню столу та виставку-презентацію «Десертний стіл». Неабиякі емоції та цікавість у школярів викликав майстер-клас «Від смачного до корисного», оскільки вони мали змогу не лише спостерігати за різними технологічними процесами, але й брати активну участь у них під керівництвом майстрів своєї справи.

На завершення заходу студенти коледжу частували гостей своїми кулінарними виробами. Майбутні абітурієнти та їх батьки з цікавістю спілкувалися з викладачами та студентами коледжу і дякували за гостинно відкриті двері навчального закладу.

За матеріалами  Кам’янець-Подільської районної філії ХОЦЗ.

 

Самоосвіта – професійна основа кадрового потенціалу

15.04.2019

Фахівці Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості 12 квітня  взяли участь в навчальному тренінгу з опанування функцій кар’єрних радників, який проводив заступник директора районної філії Андрій Боднар.

Тренінг проводився з метою навчання новим навичкам у роботі з клієнтами, методам допомоги подолання перешкод на шляху до працевлаштування, основам індивідуального підходу до кожного клієнта, якісного надання соціальних послуг з планування кар’єри відповідно до потреб роботодавців та можливостей шукача роботи.

 

 

 

Відбулася робоча зустріч щодо співпраці

служби зайнятості з Китайгородською ОТГ 

15.04.2019

Нещодавно в приміщенні Китайгородської сільської ради відбулася робоча зустріч директора районної філії Слободян Аліни Станіславівни, начальника Кам’янець-Подільського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління  ПФУ в Хмельницькій області Драбик Оксани Миколаївни з сільським головою Китайгородської ОТГ Безродним Юрієм Васильовичем, на якій обговорювалися питання щодо співпраці служби зайнятості з Китайгородською ОТГ, організації громадських та інших видів тимчасових робіт, про можливість професійної підготовки кадрів, створення сприятливих умов щодо розвитку підприємницької діяльності, активізація ролі роботодавців у збереженні та створені нових робочих місць, змін пенсійного законодавства, ліквідація тіньової зайнятості шляхом об’єднання зусиль усіх сторін соціального партнерства.

Допомогти в працевлаштуванні

12.04.2019

11 квітня 2019 року в Кам’янець-Подільській районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбувся  семінар  з орієнтації на службу в Збройних Силах України   для  безробітних осіб, які перебувають на обліку в службі зайнятості. Організовуючи подібні заходи, служба зайнятості виступає посередником між працівником та роботодавцем.

19 безробітних відвідали захід та отримали корисну інформацію про умови проходження служби в Національній гвардії, рівень заробітної плати та пакет соціальних умов та гарантій, котрі отримують військові контрактної служби. Відкриваючи семінар, Андрій Боднар, заступник директора районної філії звернув увагу присутніх на особливості працевлаштування  в сучасних ринкових умовах.

Учасники заходу отримали вичерпні відповіді на запитання, які виникли під час інформаційного заходу.

За інформацією Кам’янець-Подільської районної  філії 

Хмельницького обласного центру зайнятості.

 

 

Тимчасова зайнятість – альтернатива безробіттю

10.04.2019

Для стимулювання зайнятості населення Кам’янець-Подільська районна філія Хмельницького обласного центру зайнятості активно співпрацює з місцевими органами влади та роботодавцями щодо організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Громадські та інші роботи тимчасового характеру надають можливість оперативно вирішити нагальні потреби територіальних громад та знизити напругу на ринку праці, відтак вони вигідні і роботодавцю, і безробітному, і суспільству в цілому.

З  початку 2019 року Кам’янець-Подільська районна філія Хмельницького обласного центру зайнятості організувала громадські та інші роботи тимчасового характеру  для  162 безробітних  осіб  у 17 роботодавців району та міста.

Варто зазначити, що користь від громадських та інших робіт тимчасового характеру  очевидна. Для  безробітних – є робота й додатковий заробіток, задоволені, в свою чергу, й роботодавці, бо знаходять тимчасових працівників, а також громади – території яких стають впорядкованими та охайними.

 

Відділ взаємодії з роботодавцями Кам’янець-Подільської районної

                                                                                                          філії Хмельницького обласного центру зайнятості

 

Співпраця з роботодавцями – основний

  пріоритет роботи служби зайнятості

8.04.2019

В 2019 році послугами Камянець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості скористалися 396 роботодавців, яким надано 2138 послуг.

545 вакансій до Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості подано з початку 2019 року, що на 15% більше ніж у відповідному періоді 2018 року.

 Ситуація на ринку праці району характеризується постійним попитом на працівників сфери торгівлі та послуг (продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, кухар, охоронник); робітників з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин; кваліфікованих робітників з інструментом тракторист-машиніст с/г (лісогосподарського) виробництва, тракторист, водій автотранспортних засобів, столяр, слюсар-ремонтник, швачка). Крім того, є потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.

   Середня заробітна плата на 1 вакансію становила 5459,80 грн. Найвищий рівень заробітної плати пропонували на ФІЛІЯ "МРІЯ" ТОВ СП "НІБУЛОН" (тракторист-машиніст с/г (лісогосподарського) виробництва, тракторист, водій автотранспортних засобів), ФІЛІЯ "КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА" ТОВ СГП НІБУЛОН (тракторист-машиніст с/г (лісогосподарського) виробництва, тракторист, водій автотранспортних засобів),  ПП «АВАНТ-АГРО» (адміністратор системи, слюсар-ремонтник пекар).  

   Найбільшу кількість вакансій протягом січня-лютого 2019 року подавали: ФІЛІЯ "ПТАХОФАБРИКА "АВІС" ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АГРОХОЛДИНГ АВАНГАРД, ТОВ «ЄВРО ЛАН ТРЕЙД», ТОВ «ПРОМТЕХНТРАНС», ПП «АВАНТ-АГРО».

    За сприянням служби зайнятості з початку 2019 року працевлаштовано 165 осіб з числа безробітного населення.

    З метою підвищення конкурентоспроможності громадян на ринку праці служба зайнятості велику увагу приділяє професійній підготовці, перепідготовці або підвищенню кваліфікації незайнятого населення. У січні-березні 2019 року підвищення кваліфікації проходили 139 осіб, з них 60 трактористів-машиністів сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, 30 підсобних робітників. Підвищення кваліфікації проводилось на базі Рівненського ЦПТО за напрямами «Сучасні технології та комплекс машин для вирощування основних сільськогосподарських культур», «Виконання підсобних робіт у сучасних сільськогосподарських підприємствах з дотриманням безпечних умов праці» Рівень працевлаштування після проходження професійного навчання становив 64%.  

    У випадку виникнення у роботодавця потреби виконати певний обсягів тимчасових робіт, служба зайнятості посприяла залученню до таких робіт 129 безробітних, які перебувають на обліку в районній філії. Роботи тимчасового характеру організовувались на 17 підприємствах міста та району (ТОВ «ПРОМТЕХНТРАНС», філія Кам'янець-Подільська ДЕД, Кам'янець-Подільське ПАТ «ГІПСОВИК», ДП «Кам'янець-Подільського ПАТ
«ГІПСОВИК» «АЛЬФА –ГІПС», ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» «ПОДІЛЛЯ-ТРАНСБУД», ПП «АГРАРНА КОМПАНІЯ 2004»).

  В рамках реалізації проекту «Співпраця обласної служби зайнятості з ОТГ- крок до добробуту громади» та завдяки віддаленому робочому місцю жителі ОТГ (Гуменецька та Слобідсько-Кульчієвецька сільські ради) змогли отримати весь спектр послуг, що надаються службою зайнятості безпосередньо по місцю проживання.

 Впродовж січня-березня 2019 року Кам’янець-Подільською районною філією Хмельницького обласного центру зайнятості прийнято рішення щодо  відшкодування компенсацій ЄСВ ПП «ЮВІТ АГРО», на якому створено  нове робоче місце, ЄСВ компенсується роботодавцю відповідно до ст.27 Закону України «Про зайнятість населення».

 Разом із тим, роботодавці є активними учасниками різноманітних заходів служби зайнятості, зокрема, засідань круглих столів, ярмарок та міні-ярмарок вакансій, презентацій професій, ярмарок професій, презентацій роботодавців, семінарів тощо.

   До відома: станом на 1 квітня актуальними залишаються 67 вакансій. Серед них вакансії водіїв автотранспортних засобів, продавців продовольчих (непродовольчих) товарів, бухгалтерів, слюсарів-ремонтників, підсобних робітників, слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів, охоронників.

Інформацію підготував відділ взаємодії з роботодавцями Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості.

Довідки за тел.: 9-12-40, 3-38-56 (відділ взаємодії з роботодавцями, відділ організації працевлаштування населення)

 

Нові робочі місця на селі

18.03.2019

Вирішення питання зайнятості населення забезпечує стабільність на ринку праці. 15 березня за сприянням фахівців Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості на замовлення ТзОВ «Укрмілкінвест» організовано зустріч з жителями Китайгородської ОТГ в селі Вихватнівці з метою створення сімейних молочних ферм в Хмельницькій області.

Під час зустрічі представник роботодавця презентував проект, який сприятиме створенню нових робочих місць в сільській місцевості та вирішенню інших  гострих соціальних проблем членів громад.

Учасники заходу ознайомилися з можливістю створення сімейних молочних ферм за сучасними стандартами з дотриманням всіх технологічних процесів виробництва для отримання  молока з найкращими якісними показниками на Кам’янеччині.

Проведенням однієї зустрічі роботодавець не обмежується, він готовий і надалі співпрацювати з службою зайнятості.

 

Робоча зустріч  з аграріями

13.03.2019

Співпраця роботодавців з службою зайнятості є визначальною задля забезпечення працевлаштування незайнятого населення і якісного охоплення послугами усіх учасників на ринку праці    .

13 березня в приміщенні Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості директором Аліною Слободян проведено робочу зустріч з керівником ПП «Леон-Агро-2011» Ярославою Бабій.

Обговорили ряд питань щодо готовності служби зайнятості сприяти у підборі персоналу, організації професійного начання, організації робіт тимчасового характеру.

Аліна Слободян розповіла про впровадження нових можливостей служби зайнятості – електронних сервісів: відеорезюме, електронного кабінету роботодавця, що суттєво спростить механізм підбору кадрів для підприємства.

У результаті ділової зустрічі керівники домовилися про подальшу співпрацю.

 

Навчаємось протягом усього життя

11.03.2019

В березні цього року в приміщенні Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбувся тренінг з опанування та вдосконалення функцій реєстратора для працівників філії за участю начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню Хмельницького обласного центру зайнятості Шевель Інни Володимирівни.

Учасники тренінгу визначали професійні функції та компетенції реєстратора, виконали вправи на відпрацювання навичок встановлення контакту з клієнтом, проаналізували конкретні ситуації процесу реєстрації клієнта, знайомилися з технікою подолання психологічних бар’єрів.

Завершило тренінг обговорення актуальних питань, які цікавили фахівців філії.

       

Про  визначення  переліку  видів громадських робіт, які планується організувати для безробітного населення у 2019 році

19.11.2018

- Розпорядження 2019 на РДА

-  Дод. до розп 2019 на РДА з ОТГ