Законодавча база

Нормативно-правова база щодо держаної регуляторної політики

1. ЗАКОН УКРАЇНИ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»

2. УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ «Про невідкладні заходи щодо вдосконалення державного регулювання господарської діяльності»

3. Указ Президента України «Деякі питання діяльності Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва»

4. Постанова Кабінету Міністрів «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта»

5. Закон України «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування»

6. ЗАКОН УКРАЇНИ «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні»

7.    ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 20 квітня 2007 р. N 634 із змінами затвердженими постановою КМУ від 9 квітня 2008 року № 335 «Про Порядок використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, що надаються суб’єктам малого та середнього бізнесу для реалізації інвестиційних проектів»

8. ПРОГРАМА розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2015-2016 роки

9. ЗАКОН УКРАЇНИ «Про місцеве самоврядування в Україні».