Інформування

ЗАКОНОДАВСТВО ПРО ПРАВА ДІТЕЙ

Дата створення: 14:17 02.10.2019

Частина 1 ст. 52 Конституції України передбачає рівність дітей у своїх правах незалежно від походження, а також від того, народжені вони у шлюбі чи поза ним.

ОБЕРЕЖНО! РТУТЬ!

Дата створення: 10:09 27.09.2019

За даними Державної служби з питань надзвичайних ситуацій України в народному господарстві нашої держави та в побуті використовується ртуть.

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Дата створення: 14:53 26.09.2019

Наказом Міністерства юстиції України від 14.06.2019 №1801/5 «Про реорганізацію деяких відділів державної реєстрації актів цивільного стану» (надалі — Наказ про реорганізацію) було утворено Кам’янець-Подільський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Хмельницькій області, реорганізувавши при цьому шляхом злиття Кам’янець-Подільський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області та Кам’янець-Подільський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області. Новостворений відділ є правонаступником відповідних реорганізованих відділів державної реєстрації актів цивільного стану.

УКРАЇНА ЗАЦІКАВЛЕНА ПОГЛИБЛЮВАТИ СПІВПРАЦЮ ІЗ ІТАЛІЄЮ У «ЧИСТІЙ» ЕНЕРГЕТИЦІ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

Дата створення: 15:35 20.09.2019

Можливості для реалізації спільних проектів, у т.ч. у відновлюваній енергетиці та енергоефективності, обговорили мер італійського міста Таранто Ріналдо Мелуччі та представник Держенергоефективності Костянтин Гура.

ЩЕ 180 ОСББ ЗАЛУЧИЛИ МАЙЖЕ 60 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ "ТЕПЛИХ КРЕДИТІВ" НА ЕНЕРГООЩАДНІ ЗАХОДИ ЗА ОСТАННІ 2 ТИЖНІ

Дата створення: 15:26 20.09.2019

Попит ОСББ на державну програму з енергоефективності триває. За останні 2 тижні ще 180 ОСББ залучили майже 60 млн грн «теплих кредитів» на енергоефективні заходи у багатоповерхівках.

ОСББ – УЧАСНИКИ ПРОГРАМИ "ТЕПЛИХ КРЕДИТІВ" ЗАОЩАДЖУЮТЬ ВІД 30% ДО 70% НА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГАХ

Дата створення: 15:17 20.09.2019

Під час інтерв’ю телеканалу «ICTV» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук представив переваги комплексної термомодернізації будинків у рамках програми «теплих кредитів».

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: ЯК ОТРИМАТИ СТАТУС ОСОБИ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЮ, ЯКИЙ ОТРИМАВ ПОРАНЕННЯ ПІД ЧАС УЧАСТІ В АТО?

Дата створення: 14:57 20.09.2019

Статус особи з інвалідністю внаслідок війни надається особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх проведення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період зазначених заходів або в районах проведення АТО у період її проведення.

З 13 ПО 15 ЛИСТОПАДА ВІДБУДЕТЬСЯ V МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ: «СИСТЕМИ ТЕПЛО-, ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ. ЕНЕРГОСЕРВІС. СТЕПЕС. (SHESES’19)»

Дата створення: 15:06 18.09.2019

З 13 по 15 листопада 2019 року проводиться V Міжнародна конференція: «Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES’19)»  (готель «Вараш», Майдан Незалежності, 3, м. Вараш Рівненської області, Україна, 34400), присвячена науково – практичним, технічним, економічним і екологічним проблемам енергоефективності, а саме:

РОЗПОЧАЛОСЯ ПРОВЕДЕННЯ ПЛАНОВОЇ ПЕРОРАЛЬНОЇ ІМУНІЗАЦІЇ ДИКИХ М’ЯСОЇДНИХ ТВАРИН ПРОТИ СКАЗУ

Дата створення: 08:40 18.09.2019

З 11 вересня в Хмельницькій області  розпочалося проведення планової пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу.