Щодо виставки «Import Goods Fair 2017»

5 Квітень 2017, 10:19

За інформацією Посольства України в Республіці Корея, 22-24 червня 2017 року в м. Сеул, Республіка Корея за сприяння Міністерства торгівлі, промисловості та енергетики Республіки Корея проходитиме виставка імпортованих товарів «Import Goods Fair 2017».

Корейська асоціація імпортерів (КОІМА) готова надати українській стороні на безоплатній основі стенд розміром 9 кв.м (3 м на 3 м) для презентації на зазначеній виставці можливостей українських виробників, що мають потенціал для експорту своїх товарів на корейський ринок. За потреби, плата стягуватиметься лише за доступ до електроенергії, телефонної комунікації та Інтернету.

Більш детальна інформація про подію доступна за посиланням www.igf.co.kr.

Контакти посольства: 21, Ітевон-ро 45 гіл, Йонгсан-гу, м. Сеул, 140-893, Республіка Корея; тел.: (82-2) 790 56 96; факс: (82-2) 790 56 97; e-mail: emb_kr@mfa.gov.ua; web: http://www.korea.mfa.gov.ua.

Шановні підприємці району!

19 квітня 2017 року о 17.00 год. у приміщенні Хмельницької торгово-промислової палати (м. Хмельницький, вул. Подільська,109/10, конференц-зал) відбудеться «круглий стіл» на тему: «Виходи на ринок ЄС українських бізнесменів: можливості, шляхи, інструменти, особливості та успішні кейси.