Інформування

ВІДШКОДУВАННЯ ВТРАТ НА СУМУ МАЙЖЕ 11 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ЗАБЕЗПЕЧИЛИ ДЕРЖАВНІ АУДИТОРИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ПРОТЯГОМ СІЧНЯ-КВІТНЯ ПОТОЧНОГО РОКУ

Дата створення: 12:07 21.05.2019

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій впродовж чотирьох місяців поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму  15,5 млн гривень.

КОНСУЛЬТАЦІЯ МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛА ПЕТРЕНКА

Дата створення: 09:47 15.05.2019

Доброго дня! Мій сусід орендує земельну ділянку вже декілька років, але тиждень тому до нього приїхали невідомі люди з документами і заявили що віднині вони є орендарями. Він звернувся до поліції, там зареєстрували заяву і більше нічого. Цього року я теж планував взяти землю в оренду, але тепер  побоююсь. Підкажіть, як бути?

ВЖЕ ПОНАД 140 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ВИДІЛЕНО МІСЦЕВОЮ ВЛАДОЮ ДЛЯ ДОДАТКОВОГО СПІВФІНАНСУВАННЯ «ТЕПЛИХ КРЕДИТІВ» У 2019 РОЦІ

Дата створення: 14:03 14.05.2019

У 2019 р. у співпраці з Держенергоефективності впроваджено вже 140 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів». На їхню реалізацію виділено більше 140 млн грн із місцевих бюджетів.

ВЖЕ МАЙЖЕ 600 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ «ТЕПЛИХ КРЕДИТІВ» ОТРИМАЛИ УКРАЇНЦІ У ЦЬОМУ РОЦІ

Дата створення: 13:57 14.05.2019

Програма «теплих кредитів» - у самому розпалі. Минулого тижня українські родини залучили ще близько 50 млн грн. «теплих кредитів» для термомодернізації будинків, зокрема:

КОНСУЛЬТАЦІЯ МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛА ПЕТРЕНКА

Дата створення: 16:45 07.05.2019

Пане Міністре! Я працював столяром на підприємстві майже півроку, отримував «наручно» зарплату, але, як з’ясувалося, офіційно мене ніхто не оформив. Про всі обов’язкові процедури при влаштуванні на роботу я дізнався вже потім, після інциденту. Як мені тепер бути?

ЕНЕРГОСЕРВІС СТАЄ ВСЕ БІЛЬШ ПОПУЛЯРНИМ МЕХАНІЗМОМ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ ТА ЕКОНОМІЇ НА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГАХ

Дата створення: 15:14 07.05.2019

Енергосервіс полягає в тому, що енергоефективні заходи в будівлях бюджетних установ (шкіл, дитячих садочків, лікарень, університетів тощо) впроваджуються приватними інвесторами – енергосервісними компаніями (ЕСКО), а оплата здійснюється виключно за рахунок економії, досягнутої в результаті здійснення енергоефективних заходів.

НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ РОЗПОЧАТО ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ ТРАВНЯ 2019 РОКУ, А ТАКОЖ СУБСИДІЙ ЗА КВІТЕНЬ 2019 РОКУ

Дата створення: 14:57 06.05.2019

2 травня 2019 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Хмельницькій області розпочато фінансування пенсій травня 2019 року, на виплату яких уже направлено перших 56,4 млн. грн. Всього упродовж місяця на виплату пенсій буде спрямовано 1,0 млрд. грн.

СЕРГІЙ САВЧУК: ПОНАД 900 АТЕСТАТІВ ВЖЕ ВИДАНО ЕНЕРГОАУДИТОРАМ ДЛЯ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ БУДІВЕЛЬ

Дата створення: 11:28 03.05.2019

У квітні ц.р. видано майже 200 атестатів енергоаудиторам, які тепер матимуть право проводити енергетичну сертифікацію будівель та обстеження інженерних систем.  Це на 32 % більше, ніж у березні цього року.

МАЙЖЕ 500 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ "ТЕПЛИХ КРЕДИТІВ" ВЖЕ ВИДАНО СІМ’ЯМ НА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ ЗАХОДИ У ЦЬОМУ РОЦІ

Дата створення: 11:23 03.05.2019

У квітні ц.р. понад 30 тис. родин поспішили взяти участь в державній програмі з утеплення житла та залучити близько 350 млн грн «теплих кредитів». Це у понад 2 рази більше, ніж у березні ц.р., коли родини інвестували 151 млн грн в енергоефективність.