Законодавча база

Конституція України — окремі  положення

Закон України "Про звернення громадян" (остання редакція)

Постанова Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 року №26 "Про внесення змін до пункту 2 Інструкції з діловодства за зверненнями громадян"

Постанова Верховного Суду  справа №813/1960/18 адміністративне провадження №К/9901/68408/18

Інструкція з діловодства за зверненнями громадян

Розпорядження голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації від 03.04.2019 №74/2019-р "Про порядок розгляду письмових звернень громадян, організації та проведення особистих прийомів громадян і "гарячих" телефонних ліній "Запитай у влади" керівництвом районної державної адміністрації"