Інформування

ВЖЕ 200 БУДІВЕЛЬ ОТРИМАЛИ СЕРТИФІКАТИ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ

Дата створення: 14:36 19.06.2019

В Україні впроваджується енергетична сертифікація будівель. Лише за два тижні червня енергоаудитори надали до Держенергоефективності ще 36 енергетичні сертифікати.

ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ ВЖИВАННЯ ДЖЕРЕЛЬНОЇ ВОДИ

Дата створення: 13:37 18.06.2019

Кам’янець-Подільське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області у зв’язку з підтопленням населених пунктів, забрудненням ґрунтовими водами джерел водопостачання та дворогосподарств, сільськогосподарських угідь попереджає мешканців підтоплених населених пунктів про небезпеку  вживання сирої некип’яченої води та радить дотримуватись таких правил для запобігання виникненню і поширенню інфекційних хвороб:

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН-КУРСУ ЩОДО БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ

Дата створення: 14:41 11.06.2019

В рамках проекту ЄС "Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні" на платформі "Prometheus" Міністерством аграрної політики та продовольства України спільно з Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів підготовлено онлайн-курс "Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач" (далі – онлайн-курс).

13-14 ЧЕРВНЯ В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ВІДБУДЕТЬСЯ НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ "ФЕСТИВАЛЬНА МАЙСТЕРНЯ-2019: ПОДІЇ. ГАСТРОНОМІЯ. ЕМОЦІЇ. БІЗНЕС"

Дата створення: 15:59 07.06.2019

Інформуємо про проведення Національного форуму «Фестивальна майстерня-2019: Події. Гастрономія. Емоції. Бізнес»!

РЕЄСТРАЦІЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ТА ПРОПИСКА: ВИЗНАЧЕННЯ ПОНЯТЬ

Дата створення: 11:27 06.06.2019

Незважаючи на те, що інститут прописки ліквідували уже доволі давно, багато наших відвідувачів не бачать різниці між цими двома поняттями.

КОНВЕНЦІЯ ООН ПРО ПРАВА ДІТЕЙ

Дата створення: 11:21 06.06.2019

Сьогодні ми нагадаємо основні права дітей, які закріплено Конвенцією ООН, яку до речі підписала й Україна.

КОНСУЛЬТАЦІЯ МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛА ПЕТРЕНКА

Дата створення: 13:42 04.06.2019

Добрий день, Павле Дмитровичу! Хочу отримати від Вас пораду. Зовсім скоро в нашій сім’ї буде поповнення. Я дуже схвильована, оскільки це моя перша дитина. Оскільки я буду вперше перебувати у пологовому будинку, хотіла б розуміти свої права. Розкажіть про них більш детально, будь ласка.                                                                                                                                                                               Олена Шульга

1 ЧЕРВНЯ СТАРТУЄ БЕЗКОШТОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ КУРС ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ НАССР В УКРАЇНІ

Дата створення: 09:10 31.05.2019

Мінагрополітики, Держпродспоживслужба, проект ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в України» та платформа масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» запрошують усіх бажаючих взяти участь у безкоштовному навчальному курсі «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач», який стартує 1 червня.

КОНСУЛЬТАЦІЯ МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛА ПЕТРЕНКА

Дата створення: 13:40 29.05.2019

Добрий день, Павле Дмитровичу! Хочу отримати від  Вас пораду. Зовсім скоро в нашій сім’ї  буде поповнення. Я дуже схвильована, оскільки це моя перша дитина. Оскільки я буду вперше перебувати у пологовому будинку, хотіла  б розуміти свої права.  Розкажіть про них більш детально, будь ласка.

ЩО ВАРТО ЗНАТИ МОЛОДЯТАМ ПРО ЗМІНУ ДОКУМЕНТІВ ПІСЛЯ ОДРУЖЕННЯ

Дата створення: 11:30 29.05.2019

Стаття 35 Сімейного кодексу України дає право вибору прізвища, яким можуть скористатися громадяни, котрі вступають у шлюб. Більшість жінок-наречених беруть прізвище свого чоловіка або міняють на подвійне, додаючи до свого дівочого прізвище чоловіка. Утім є випадки, коли жінки залишають своє прізвище, а деякі чоловіки беруть прізвище дружини.