Інформування

КОНСУЛЬТАЦІЯ МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛА ПЕТРЕНКА

Дата створення: 16:13 18.07.2019

Павле Дмитровичу, мій чоловік понад рік не виплачує дитині аліменти. Він каже, що не працює, але нещодавно придбав нову машину та постійно їздить за кордон відпочивати. Чи можу я притягнути його до відповідальності за ухиляння від сплати аліментів? Дякую за відповідь!

ЧЕСНА ПЛАТІЖКА

Дата створення: 11:13 17.07.2019

Відповідно до рішення Уряду встановлено єдиний, економічно-обґрунтований тариф на опалення для населення по всій країні. Ця ціна пропонується на рівні 1400 гривень при наявності лічильника і 35,21 грн за квадратний метр за відсутності лічильника. На сайтах Урядового порталу та Міністерство юстиції України з’явився калькулятор розрахунку чесної платіжки.

АУДИТОРИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ЗАБЕЗПЕЧИЛИ ВІДШКОДУВАННЯ ВТРАТ НА СУМУ ПОНАД 14,8 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ ЗА ПЕРШЕ ПІВРІЧЧЯ 2019 РОКУ

Дата створення: 16:46 16.07.2019

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій впродовж шістьох місяців поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму  понад 17 млн грн.

КОНСУЛЬТАЦІЯ МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛА ПЕТРЕНКА

Дата створення: 10:24 10.07.2019

Доброго дня, пане Міністре! Так трапилося в моєму житті, що потребую звернутися до адвоката за консультацією. Я сирота, працюю, але отримую мінімальну зарплату і платити за послуги адвоката не в змозі. Знайомі розповіли мені про те, що можна отримати державну безкоштовну правову допомогу. Розкажіть, будь ласка, що це і чи маю я право на таку допомогу?

ВПРОДОВЖ 5 МІСЯЦІВ ЦЬОГО РОКУ ОСББ ЗМОЖУТЬ ЗАЛУЧИТИ ДО 1 МІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ "ТЕПЛИХ КРЕДИТІВ" НА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ ЗАХОДИ

Дата створення: 08:58 10.07.2019

Виділені 380 млн грн державного співфінансування дадуть можливість для ще 3 тис. ОСББ:

ПИТИ ЗАБРУДНЕНУ ВОДУ НЕБЕЗПЕЧНО

Дата створення: 10:34 01.07.2019

Рясні опади  упродовж квітня - червня цього року наробили біди, затопивши людям городи, підвали і будинки, а також вони змили увесь непотріб з полів, підвищивши рівень забруднення  ґрунтових вод нітратами. А отже, якість води у багатьох криницях і джерелах, звідки ми її  беремо, стала такою, яку не можна пити і готувати на ній їжу.

УРЯД ВИДІЛИВ ДОДАТКОВО 380 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ НА "ТЕПЛІ КРЕДИТИ" ДЛЯ ОСББ У ЦЬОМУ РОЦІ

Дата створення: 15:08 24.06.2019

19 червня ц.р. на засіданні Уряду під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана cхвалено рішення щодо додаткового виділення 380,6 млн грн на програму «теплі кредити» для ОСББ у 2019 році.

МАЙЖЕ 900 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ "ТЕПЛИХ КРЕДИТІВ" ІЗ ПРОГНОЗОВАНИХ 1,1 МІЛЬЯРДА ВЖЕ ЗАЛУЧЕНО СІМ’ЯМИ У ЦЬОМУ РОЦІ

Дата створення: 15:52 19.06.2019

Попит сімей на Урядову програму з енергоефективності не вщухає. За останній тиждень, із 10 по 16 червня ц.р., банками видано ще 35 млн грн населенню та ОСББ на утеплення осель.

ДЕРЖВОДАГЕНТСТВО ІЗ ЕСКО-ІНВЕСТОРОМ ЗАПУСТИЛИ 5 НОВИХ НАСОСІВ НА НОВОТРОЇЦЬКІЙ НАСОСНІЙ СТАНЦІЇ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата створення: 14:47 19.06.2019

На Новотроїцькій насосній станції Держводагентства, що на Херсонщині, розпочато реалізацію ЕСКО-проекту: за кошти інвестора встановлено 5 нових насосів.

УКРАЇНА ТА ІТАЛІЯ РОЗГЛЯДАЮТЬ ПЕРСПЕКТИВИ ДЛЯ СПІЛЬНИХ ПРОЕКТІВ ІЗ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ, "ЗЕЛЕНОЇ" ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕНЕРГЕТИЧНОЇ УТИЛІЗАЦІЇ СМІТТЯ

Дата створення: 14:43 19.06.2019

Широкий горизонт інвестиційного партнерства України та Італії – ключова тема двостороннього бізнес-форуму у м. Рим, що відбувся у рамках візиту офіційної делегації України на чолі із Першим віце-прем’єр-міністром України – Міністром економічного розвитку і торгівлі Степаном Кубівим.