Інформування

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ПРОЕКТУ

Дата створення: 13:28 13.09.2019

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту “Детальний план території земельної ділянки площею  8,0000 га, кадастровий номер 6822483300:03:012:0009 на території Кадиєвецької  сільської ради Кам'янець – Подільського району Хмельницької області за межами населених пунктів, щодо подальшої зміни її цільового призначення, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, пов’язаними з користуванням надрами”.

ЩЕ 100 ОСББ ЗАЛУЧИЛИ БІЛЬШЕ 30 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ "ТЕПЛИХ КРЕДИТІВ" НА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ ЗАХОДИ ЗА ТИЖДЕНЬ

Дата створення: 13:22 12.09.2019

Ще 100 ОСББ залучили більше 30 млн грн «теплих кредитів» за тиждень на енергоефективні заходи у багатоповерхівках.Це майже у 1,5 рази більше, ніж за позаминулий тиждень, коли ОСББ оформили 19 млн грн кредитів.

ПРО ПОЧАТОК ОПАЛЮВАЛЬНОГО ПЕРІОДУ ОСІННЬО-ЗИМОВОГО СЕЗОНУ 2019-2020 РОКУ НА ТЕРИТОРІЇ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Дата створення: 12:24 11.09.2019

На підставі статей 6, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 та з метою забезпечення на території району своєчасного початку опалювального сезону,

ГОЛОВА ДЕРЖЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА МІНІСТР ЕНЕРГЕТИКИ ЛИТВИ ОБГОВОРИЛИ ЗДОБУТКИ ТА НАСТУПНІ ПРІОРИТЕТИ СПІВПРАЦІ УКРАЇНИ ТА ЛИТВИ У "ЧИСТІЙ" ЕНЕРГЕТИЦІ

Дата створення: 13:25 30.08.2019

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час зустрічі із Міністром енергетики Литви Жигімантасом Вайчюнасом та Послом Литви в Україні Марюсом Януконісом розглянули напрацювання та подальші актуальні напрями партнерства двох країн у відновлюваній енергетиці у рамках укладеного Меморандуму про співпрацю у 2017 році.

ДЕРЖЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ СПІЛЬНО ІЗ ФІНСЬКИМИ ПАРТНЕРАМИ ПРАЦЮЄ НАД СТВОРЕННЯМ ФОНДУ ЗЕЛЕНИХ ІНВЕСТИЦІЙ В УКРАЇНІ

Дата створення: 13:19 30.08.2019

Держенергоефективності у співпраці із Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) та експертами Фінсько-українського трастового фонду ініціює розробку концепту нового фінансового інструменту в Україні – Фонду зелених інвестицій («GIF UA»).

У ЖИТОМИРІ ВІДБУДЕТЬСЯ ДРУГИЙ ФОРУМ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ ТА РЕСПУБЛІКИ БІЛОРУСЬ

Дата створення: 11:26 30.08.2019

3-4 жовтня 2019 року у м. Житомирі відбудеться Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь, де планується проведення ярмарку продукції та виробів декоративно - прикладного мистецтва України та Білорусі, виставка великогабаритної техніки та промислових зразків продукції, переговори між представниками українських та білоруських компаній, еко - форум, засідання з питань збільшення взаємної присутності на ринках України і Білорусі сільськогосподарської та іншої продукції, форум та виставка високих технологій, робототехніки, мегатроніки, стартапів та ін.

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Дата створення: 09:53 29.08.2019

З метою ознайомлення громадян щодо місць проведення реєстрації сільськогосподарської техніки спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області повідомляємо відповідні адреси та контакти:

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

Дата створення: 15:37 27.08.2019

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що         29 серпня 2019 року  в період з 10:00 до 12:00 години проводитиметься комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал ВО» з подачею всіх команд та практичним включенням сирен.

ЗАВДЯКИ ГЕНЕРАЦІЇ ЕНЕРГІЇ ІЗ СМІТТЯ УКРАЇНА МОЖЕ ЗАМІЩУВАТИ В ЕКВІВАЛЕНТІ ДО 1 МІЛЬЯРДА КУБІЧНИХ МЕТРІВ ГАЗУ В РІК

Дата створення: 13:31 23.08.2019

«Сміття – це той ресурс, який можна перетворити з екологічної проблеми на джерело енергії та точку росту вітчизняної економіки», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук в інтерв’ю 7 каналу в рамках прес-конференції у Будинку Уряду.