Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Оголошення

 

                                                Оголошення!

02.08.2019

Інформуємо, що 5 вересня 2019 року в м.Нур - Султан (Астана) Казахстан відбудеться українсько-казахстанський бізнес-форум «Україна-Казахстан, Центральна Азія». Головними напрямками заходу стануть: машинобудування, сільське господарство, продукти харчування, ІТ.

Захід організовано Посольством України в Казахстані, ТПП України, Торговим домом «Україна-Азія», Національною компанією «KAZAKH INVEST», Асоціацією експортерів та імпортерів «ЗЕД» та Центром міжнародної ділової співпраці за підтримки Посольства Республіки Казахстан в Україні.

Ключовою подією Форуму стануть В2В зустрічі українських і казахстанських компаній. У зв’язку з цим Посольство України в РК звернулося до державних органів країни, в тому числі до Кабінету Міністрів РК, щодо підтримки заходу. Національна палата підприємців Республіки Казахстан «Атамекен», Зовнішньоторговельна палата Казахстану, Палата підприємців міста Нур - Султан, Торговий дім «Україна - Азія», національні асоціації в сфері АПК та продовольства, машинобудування та ІТ залучені до формування аудиторії казахстанських учасників Форуму. Організатори Форуму, за додатковим зверненням, готові забезпечити індивідуальну ділову програму в рамках візиту, в т.ч. зустрічі з органами місцевої влади, визначеними організаціями і компаніями та інші послуги.

Вартість участі в Форумі складає 1480 або 1380 доларів США за одно- або двомісне розміщення відповідно. До вартості входить: переліт Київ - Нур-Султан - Київ, розміщення в Radisson Hotel Astana 5*, логістика відповідно до Програми, сніданок та вечеря, участь у діловій програмі, презентація компанії в експозиції Форуму, екскурсійна програма, організація зустрічей в рамках Форуму.

Участь у заході - це хороша можливість для компаній оцінити потенціал роботи на ринку в нових реаліях, представити продукцію та послуги потенційним партнерам, провести ефективні переговори.

З питань участі звертайтесь до Центру міжнародної ділової співпраці ТПП України: Гусак Анни +380955466509, annagusak23@gmail.com; Малахівської Станіслави + 380 67 232-92-20, sme58@gmail.com; Голято Андрія +380 67 662-96-56, a.v.goliato@gmail.com.

Додатки: Програма візиту української делегації – на 2 арк.;

 

Щодо Міжнародної виставки «Iran Expo 2018»

16.11.2018

За інформацією Посольства України в Ісламській Республіці Іран, в період з 13 по 16 грудня 2018 p., у м. Тегеран (Ісламська Республіка Іран) відбудеться Третя виставка експортних можливостей Ірану "IRAN EXPO 2018".

Передбачається, що у виставці візьмуть участь понад 400 експортно орієнтованих компаній Ірану та близько 800 іноземних підприємців з 50-60 країн світу. З метою ознайомлення з можливостями та потенціалом іранського ринку для участі у виставці запрошуються українські компанії.

Організатори заходу компенсують для 5-ох представників України: 2 ночі та З дні перебування у 5-ти зірковому готелі (IBIS+NOVOTEL Hotels), трансфер з аеропорту до готелю, з готелю до виставки, організацію бізнес-зустрічей, харчування, відвідання промислових виробництв, ознайомчу туристичну екскурсію по Тегерану. Учасники-відвідувачі виставки самостійно сплачують вартість авіа квитків Київ-Тегаран-Київ та візові збори.

Для участі у заході слід зареєструватися на сайті організаторів www.irantsn.com до 01.12.2018 року.

Контакти організаторів: e-mail:info@irantsn.com: тел.: +9821-77247493, +989378099527.

 

ОГОЛОШЕННЯ

16.11.2018

Інформуємо, що Українська асоціація підприємств легкої промисловості 27 листопада 2018 року проводить Всеукраїнський з’їзд легкої промисловості, під час якого буде презентовано інноваційний потенціал галузі для бізнесів, споживачів, інвесторів, державних замовників та прийнято консолідовану позицію з вирішення галузевих проблем.

Організатор з’їзду: Асоціація «Укрлегпром» за підтримки Кабінету Міністрів України та Київської міської державної адміністрації.

З’їзд спрямований на посилення державно-приватного партнерства в економічній співпраці,залучення інвестицій,вирішення кадрових та інших проблем. Легка промисловість нині має реальні можливості стати драйвером національної економіки.

До участі у заході запрошено керівників галузевого бізнес-середовища, освітніх установ, представників потенційних замовників, інвесторів і споживачів різних промислових секторів, керівництво державних органів виконавчої влади, ОДА, учасників державних і публічних галузевих закупівель продукції промислово-корпоративного призначення.

У рамках заходу підприємства презентують новітні розробки, впроваджені технології, експозицію зразків нових видів текстильних матеріалів, виробів спеціального призначення, професійні колекції одягу, взуття.

Всеукраїнський з’їзд проводиться в рамках продовження Галузевого промислового діалогу з Урядом, започаткованого у 2017 році, що сприяє синергії зусиль держави, бізнесу, освіти і суспільства для генерації ефективного розвитку легкої промисловості, впровадження заходів та вирішення оперативних завдань.

Запрошуємо взяти участь у роботі Всеукраїнського з’їзду легкої промисловості та повідомити про рішення.

Реєстрація буде здійснюватися до 20 листопада 2018 року шляхом надання контактних даних(ПІБ,назва підприємства,посада,контактний телефон) за тел.(044)528-14-24,на e-mail:ukrlegprom@ukrlegprom.org.ua або анкетування на https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdolbU4oTBpzVKolQDaQDmXmPO-f6WhBfFoSmUbUo-CKSIBg/viwform.

Дата проведення: 27 листопада 2018 року, 11.00-14.00 год.

Місце проведення: Київська міська державна адміністрація, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, Колонна зала.

 

 

Відбудеться  міжнародна конференція на тему « Європейські «розумні» міста та міста спільного споживання»

16.11.2018

Інформуємо, що 22-23 листопада2018 року в м.Прага відбудеться  міжнародна конференція на тему « Європейські «розумні» міста та міста спільного споживання».

До участі в конференції запрошені представники держав-членів Європейської економічної комісії ООН, програми ООН –Хабітат, Єврокомісії, асоціацій європейських міст, наукових експертних кіл, а також представники зацікавлених відомств Украни. 


 

До уваги підприємців та керівників підприємств!

27.09.2018

Більше 15 років за сприяння Федерального міністерства економіки і енергетики Німеччини та у тісній співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України реалізується міжнародна Програма "Fit for Partnership with Germany " - Готові до співпраці з Німеччиною (далі -Програма).

Програма спрямована на стимулювання розвитку українського бізнесу, економічне співробітництво між Україною та Німеччиною, соціально-економічний розвиток регіонів та сприяє:

виходу українських підприємств на міжнародні ринки;

підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств;

вдосконаленню компетенцій українських менеджерів у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

У 2018-2019 роках українським менеджерам/підприємцям і керівникам підприємств пропонуються бізнес-сесії у Німеччині за наступними напрямками:

1. Економічна   кооперація  без  галузевої специфіки,  за  загальними напрямками (виробництво, надання послуг, торгівля тощо).

2.       Економічна кооперація з галузевою специфікою за напрямками:
2.1 Економічна кооперація у сфері енергоефективності.

2.2.  Економічна   кооперація   у   сфері   переробки   сміття/екологічної утилізації відходів.

  1. Економічна кооперація у секторі охорони здоров'я/індустрії охорони здоров'я.
  2. Економічна кооперація в аграрному секторі: виробництво та переробка сільськогосподарської продукції, виробництво продуктів харчування.

Учасниками Програми можуть стати керівники середньої і вищої ланки та менеджери зі складу кадрового резерву бізнес-структур, що планують або здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, та відповідають наступним вимогам:

- вік від 25 до 45 років;

- вища освіта;

- посада – керівники середньої і вищої ланки та менеджери підприємств, що мають повноваження вести переговори і приймати рішення;

- володіння іноземною мовою (англійська, російська – для керівників сільськогосподарських підприємств та топ-менеджерів);

 - підприємство зацікавлено у встановленні ділових зв’язків з підприємствами Німеччини.

Тривалість стажування – один місяць за рахунок Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

Як стати учасником Програми:

1. Звернутись за інформацією або консультацією до Партнерської платформи у своєму регіоні (м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, кабінет 135-136, тел. (0382) 76-59-89) або до Програмного бюро в Києві (керівник Офісу Програми – Степащенко Світлана Михайлівна, тел. +38 044 228 42 54;  асистент проекту – Луценко Олена,               +38 044 228 42 53,  асистент проекту – Шевченко Світлана, +38 044 531 30 61.

2. Заповнити аплікаційну форму в електронній формі та надіслати до Програмного бюро.

3. Підготувати документи для проходження співбесіди.

4. Пройти конкурсний відбір у своєму регіоні або в Києві (див. розділ  Календар подій”  рубрики “Програма для менеджерів”).

Більш детально з умовами участі у Програмі та вимогами до претендентів на участь у бізнес-сесіях в Німеччині можна ознайомитись за посиланням: https://ukraine.managerprogramm.de.

Додаток

 

 

З 16 по 20 жовтня 2018 р. в м.Барселоні (Іспанія) заплановано проведення міжнародної спеціалізованої програми «Ефективне лідерство

27.09.2018

Інформуємо про те, що у період з 16 по 20 жовтня 2018 р. в м.Барселоні (Іспанія) заплановано проведення міжнародної спеціалізованої програми «Ефективне лідерство. Побудова команди».

Основні теми:

• Ефективне лідерство: ключові навички та секрети успіху;

• Стратегічне і функціональне лідерство;

• Вибір стилю лідерства;

• Побудова ефективної команди;

• Способи збільшення залучення та мотивації команди для досягнення цілей компанії;

• Розвиток навичок впливу і переконання для ефективної взаємодії з колегами та уникнення конфліктів;

• Підходи та інструменти впливу.

Після закінчення програми видається диплом міжнародного зразка.

Додатково до Диплому Ви можете отримати європейську кваліфікацію European Director Licence, з внесенням до Реєстру Європейських Директорів. Умови отримання направляються за запитом. 

Додаток: на 4 арк.

Додаток

 

I міжнародна спеціалізована виставка ParkingUkraine 2018

13 Липень 2018, 09:08

Запрошуються зацікавлені особи взяти участь у I міжнародній спеціалізованій виставці ParkingUkraine 2018, присвяченій обладнанню паркувань та організації надання паркувальних послуг в містах України.

Захід відбудеться 11-12 жовтня 2018 в м. Київ, у ВКЦ Торгово-промисловій палаті України. Організатор виставки – компанія «Бізнес-Форум».

Учасники виставки ParkingUkraine 2018 – провідні міжнародні та вітчизняні постачальники обладнання, комплектуючих та технологій для паркувань та організації надання паркувальних послуг, представники комунальних підприємств, міських та обласних органів влади, а також приватні оператори паркувань, ОСББ, будівельні компанії, готелі, аеропорти, авто- та залізничні вокзали.

https://rada.info/upload/users_files/21319591/4d1f98b7f637623a82ff70128936ee99.pdf

 

ПОРЯДОК використання коштів обласного бюджету, що виділяються на надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам підприємництва

22 Червень 2018, 14:17

Порядок використання коштів на фінпідтримку

Оголошення про фінансово-кредитне фінансування підприємства

Додаток 2 Перелік необхідних документів для отримання фінансово-кредитної підтримки для юридичних осіб

 

Відбудеться проведення наступних виставкових заходів в м. Тегеран

18 Червень 2018, 10:16

Інформуємо про проведення наступних виставкових заходів в м. Тегеран, до участі в яких іранська сторона запрошує українські компанії:

- 25-26червня 2018 р. – Перша конференція та виставка з управління активами у нафтовій та газовій сферах (1-st Confйrence And Exhibition On Asset Integrity Management In Oil And Gas (AIN O&G), яка відбудеться під патронажем Міністерства нафти Ірану та за підтримки іранських компаній NIOC, ЮЕС та ІІСІС. Контакти секретаріату заходу: www.iranaim.comsecretariat@iranaim.com. тел.: +9821-22037383, факс: +9821-22044769.

- 23-26 серпня 2018 р. – виставка, присвячена виставковому обладнанню(Stallex 2018). Контакти: http://iranstallex.cominfo@iranstallex.com. контактна особа: Марьям Норузі, моб. тел.: +98-9017702748.

- 01-04 вересня 2018 р. – Перший міжнародний газовий захід Ірану( 1 -st International Iran Gas Show) середкраїн-видобувачів газу, спрямований для встановлення міжнародних зв’язків у сфері газової галузі. Контакти організаторів: www.tana-group.com,info@tana-group.com. тел.: +9826-32548990, факс: +9826-32548743.

- 15-18 вересня 2018 р. – Міжнародна виставка напоїв, кави, чаю та суміжних галузей (International exhibition of beverages, coffee, tea and related industries, IBIE 2018), a також Міжнародна виставка молочних продуктів (International Dairy and related industries, IDE 2018), які відбудуться за сприяння Федерації іранських харчових асоціацій. Контакти: www.ibie-ex.ir.

- 24-27 вересня 2018 p. – 4-та Міжнародна фармацевтична виставка (4-th International Exhibition on Pharmaceuticals and Related Industries IRANPHARMA EXPO 2018). Додаткова інформація щодо виставки знаходиться на сайті організаторів: iranpharmaexpo.com, intemational@iranpharmaexpo.com, тел.: +9821-88203845, факс: +9821-88198520.

- 6-9 грудня 2018 р. – у виставковому центрі “Шахр-е афтаб” (“Сонячне місто”) на території Ірану відбудеться міжнародна виставка в сфері утилізації відходів за участю відомих міжнародних компаній-виробників обладнання, що сприяє зменшенню різного роду забрудненням навколишнього середовища. Додаткова інформація знаходиться на сайті: http://nikatis.ir.

- 24-28 липня 2018 року на території провінції Голестан (Іран) відбудеться Шістнадцята спеціалізована виставка в галузях тваринництва, рибних промислів, виробництва морепродуктів тощо. Детальна інформація розміщена на сайті: http://golestanfair.com.

- 17-20 жовтня 2018 р. У Вільній Торговельно-Промисловій Зоні Ензелі (Іран) відбудеться Друга Міжнародна виставка агарних продуктів, обладнання харчової суміжної промисловості (2-ndInternational Exhibition of Agricultural Products, Food Machinery and Related Industries). Контакти організаторів заходу: виконавчий секретар виставки Р. Гелічі, тел. +9813-33253906, факс +9813-34245, btc.gilan@gmail.comwww.gilan-btc.ir.

Уразі зацікавленості українських компаній в участі Посольство України в Ісламській Республіці Іран готове надати необхідного сприяння.

 

Щодо участі України у виставці China International Import Expo 2018

21 Травень 2018, 08:24

Шановні підприємці та директора підприємств, інформуємо, що у період з 5 по 10 листопада 2018 р. українські товари та послуги будуть представлені на найбільшій імпортній виставці Китаю «China International Import Expo 2018» у м. Шанхай.

До пріоритетних товарів та послуг, які Китай пропонує представити на виставці належать: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція, а також послуги у сфері туризму, новітніх технологій, культури та освіти, проектування та дизайну, аутсорсингу.

Міністерством разом із Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку наразі розробляється концепція Національного стенду України на виставці «China International Import Expo 2018», який має представити досягнення країни та зацікавити потенційних китайських партнерів у співпраці. Продукція найкращих українських виробників буде представлена на вказаному стенді у вигляді промо-відео (3D, AR технології), в друкованому каталозі та/або фізично.

Враховуючи викладене, просимо  у термін до кінця травня 2018 р. надіслати пропозиції в відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Кам’янець-Подільської райдержадміністрації щодо змоги гідно представити досягнення країни на міжнародному рівні, за наступними критеріями відбору підприємств:

-         підтверджена якість продукту;

-         інноваційність;

-         високий рівень маркетингового представлення продукту;

-         експортний потенціал.

Пропозиції, разом із описом продукту, його відповідності зазначеним вище критеріям та контактами виробника надсилати на адресу ekonkprda@kprda.gov.ua:

У разі виникнення додаткових питань просимо звертатись за телефоном: +38(067) 828-20-34, Офіс з просування експорту при Мінекономрозвитку, Катерина Співакова.

 

Шановні підприємці району з метою сприяння регіональній економіці, стимулювання зовнішньоекономічної діяльності, розвитку малого та середнього бізнесу, інформуємо вас про нові міжнародні програми для підприємств

22 Березень 2018, 15:35

Шановні підприємці району з метою сприяння регіональній економіці, стимулювання зовнішньоекономічної діяльності, розвитку малого та середнього бізнесу, інформуємо вас про нові міжнародні програми для підприємств:
1. Австрійська програма партнерства «Україна-Австрія: експорт у країни ЄС», зі стажуванням у Відні. Програма включає в себе навчання в Києві з австрійськими експерт тами (3 модулі, тестування та диплом), з перекладом та матеріалами, сприяння у пошуку партнерів, розробка індивідуальної програми візиту у Відень. Інформація додається.
2. Служба старших експертів (SES. Бонн) – надає експертну допомогу в усьому світі з метою сприяння співпраці та розвитку. З допомогою Служби старших експертів підприємства можуть запросити для вирішенням конкретних технологічних або комерційних завдань досвідченого німецького експерта, який буде працювати на підприємстві від 2 тижнів до декількох місяців на добровільній та безоплатній основі. Інформація додається.
Просимо визначитись щодо участі у вищезазначених програмах і до 6 квітня 2018 року повідомити відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури ( в електронному вигляді за адресою ekonkprda@kprda.gov.ua).
За більш детальною інформацією звертатись у
Центр бізнес-освіти Київської Торгово-промислової палати. Контактна особа: Леся Засульська, тел..(044)235-82-96; е-mail: lesya.z@kcci.org.ua.

Додаток:

Австрійська програма 2018

Экспертная помощь из Германии

 

Про американську програму бізнес стажування «Холодна ланка поставок»

14 Лютий 2018, 08:57

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США,

інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Холодна ланка поставок».

Термін стажування у США: з 14 квітня до 05 травня 2018 року.

 Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 23 лютого 2018 року.

 Для участі у Програмі стажування запрошуються:

• Виробники продуктів харчування;

• Сільгосппідприємства;

• 3PL компанії (надання логістичних послуг);

• Хімічні та фармацевтичні підприємства;

• Мережеві ритейл компанії.

Програма буде розглядати аспекти транспортування і зберігання в холодному ланцюгу поставок.

Потенційні учасники програми повинні приймати рішення в питаннях, що стосуються холодного ланцюга постачання своєї компанії.

У програмі будуть приймати участь  компанії з України, Молдови, Росії, Азербайджану, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Туркменії, Узбекистану.

 

Вимоги до кандидатів:

• Технічна підготовка та відповідний досвід роботи у сфері холодного ланцюга постачання;

 Мінімум 3 роки досвіду в управлінській посаді (управлінці середньої та вищої ланки, особи які беруть управлінські рішення в своїй компанії або організації).

• Володіння англійською мовою не є обов’язковим. Професійні перекладачі-синхроністи забезпечать усний переклад програми.

Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає Програма САБІТ у Вашингтоні.

Стажування фінансується Міністерством торгівлі США:  Програма САБІТ покриває учасникам витрати, пов’язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання, програму навчання, послуги перекладачів у робочі години; медичне страхування на випадок непередбаченої необхідності і невелику стипендію, що компенсує частину витрат на харчування та інші витрати.

Мета програми – знайомство з американською системою холодного ланцюга поставок.

Приблизна програма стажування: Групове тритижневе стажування почнеться з тижня теоретичних занять, до яких можуть входити семінари з нормативів, законодавства, стандартів, сертифікації,  розроблення бізнес планів, міжкультурних комунікацій, перемовин та управління, як для бізнесу, так і для асоціацій. Далі учасники відвідають американські компанії, що працюють в різних сферах холодної ланки поставок та зустрінуться з представниками відповідних галузевих асоціацій.

 Документи на конкурс:

  1. Анкета з фотографією заповнена російською і англійською мовами;
  2. Копія першої сторінки закордонного паспорту (з анкетними даними);
  3. Лист рекомендація (російською і англійською мовами).

Лист рекомендація має бути підписаний керівником компанії і повинен мати опис посадових обов’язків кандидата програми на даний час, та згоду на участь у програмі у наведені строки. Якщо кандидат на участь у програмі є директором закладу, до Анкети необхідно додати лист рекомендацію від бізнес-партнерів зі стислим описом спільних проектів.

Всі документи необхідно надіслати електронною поштою виключно на адресу: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov та SABIT@trade.gov , бажано одним файлом у форматі .pdf до вказаного строку. Документи у форматі .rar не приймаються.

Більш детальну інформацію про Програму, умови участі, зразок Анкети на участь, Інструкцію з заповнення Анкети можна отримати з Додатка 1.

Копія Анкети (Додаток 1) розміщена на офіційному сайті РГДА, у розділі «РГДА», підрозділ «Документи», пункт 12за гіперпосиланням:

http://glavrada.org/files/cold-chain-application-2018-ru.doc .

Всі додаткові питання щодо Програми, документів, вимог участі тощо – спрямовувати до координатора програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві Наталії Шкнеєвої за координатами:

Email: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov

Тел. + 38 044 521 5222

Мобільний: + 38 063 298 8267

Факс: +38 044 521 5430.

Заповнені Анкети, оформлені виключно відповідно до вимог Інструкції з їх заповнення, яка міститься в Анкеті, надсилати за вказаними координатами.

При розміщенні оголошення про Програму в інформаційних ресурсах посилання на Анкету для завантаження обов’язкове.

Додаток 1: на 17 арк. у 1 прим.

https://rada.info/upload/users_files/21319591/e47a83371a5d7b6cfaeb334a9947ce3c.doc

 

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ ТА ПІДПРИЄМЦІВ

13 Вересень 2017, 15:30

20 липня 2017 року підписано Спільну заяву про подальше співробітництво щодо підвищення кваліфікації управлінських кадрів для сфері підприємництва України між Урядом України та Урядом Федеративної Республіка Німеччина.

В рамках двостороннього співробітництва Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та німецьке Товариство з міжнародного співробітництва (GIZ) реалізують Програму з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна: FitforPartnershipwithGermany- Готуємося до партнерства з Німеччиною.

Програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств та кваліфікації українських менеджерів.

У 2018 році українським менеджерам/підприємцям і підприємствам пропонуються стажування за наступними напрямками:

  1. 1.       Економічна кооперація без галузевої специфіки, за загальними напрямками (виробництво, надання послуг, торгівля тощо).
  2. Економічна кооперація з галузевою специфікою за напрямками:

2.1 Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості.

2.2.     Економічна кооперація у секторі екологічної утилізації відходів.

2.3.     Економічна кооперація у секторі охорони здоров’я.

2.4.     Економічна кооперація в аграрному секторі.

Учасниками Програми можуть стати керівники середньої і вищої ланки та менеджери зі складу кадрового резерву бізнес-структур, що планують або здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, та відповідають наступним вимогам:

 - вік від 25 до 45 років;

 - вища Освіта;

-     посада – керівники середньої і вищої ланки та менеджери підприємств, що мають повноваження вести переговори і приймати рішення;

-     володіння іноземною мовою (англійська, російська — для керівників сільськогосподарських підприємств та топ-менеджерів);

-           підприємство зацікавлено у встановленні ділових зв’язків з підприємствами Німеччини.

Тривалість стажування – один місяць за рахунок Уряду Федеративної Респуліки Німеччина.

. І

Учасники Програми отримують у Німеччині можливість:

■  налагодити особисті контакти з компаніями у Німеччині, знайти надійних

партнерів;

■ безпосередньо ознайомитись з обладнанням, матеріалами та технологіями німецьких компаній і закупити їх;

■  вивчити потенціал збуту власної продукції у Німеччині;

■ набути глибоких знань, навичок та компетенцій, необхідних для підвищення конкурентоздатності власного підприємства та сталого співробітництва з німецькими компаніями.

З питань участі в інформаційно-консультаційному семінарі та конкурсному відборі за участю експертів проекту GIZ (жовтень 2017 року) звертатися за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, кабінет 135-136.

Контактна особа – Сліпко Олена Петрівна, тел. (0382) 76-59-89, 65-41-86, (097)673-17-37.                                                    ‘

Більш детально з умовами участі у Програмі та вимогами до претендентів на стажування можна ознайомитись за посиланням: https://ukraine.managerprogramm.de

 

Шановні підприємці району!

22 Червень 2017, 13:23

Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» у Хмельницькій області оголошено конкурс «Сумлінний платник податків».

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України» у Хмельницькій області оголошує конкурс «Сумлінний платник податків».

Цьогорічна кампанія Рейтингу «Сумлінні платники податків» розпочинається 20 червня, а визначення переможців на обласному рівні відбудеться 18 липня поточного року.

Основною метою Рейтингу є, в першу чергу, відзначення на обласному рівні кращих здобутків юридичних осіб – платників податків, посилення їх ролі та авторитету у житті країни.

До 15 липня усі бажаючі юридичні та фізичні особи-підприємці можуть прийняти участь у конкурсі, надіславши заявку на адресу 29013, м. Хмельницький, вул. Соборна, 29, оф. 43.

Додаткову інформацію можна отримати за номером телефону (0382) 65-47-47.

Форма заявки, Положення, критерії будуть надіслані потенційним учасникам після направлення листа-підтвердження щодо участі в Рейтингу на електронну адресу khm@appu.org.ua.

Відзначення переможців відбудеться напередодні Дня підприємця.

 

Шановні підприємці району!

16 Червень 2017, 08:18

Відповідно до ЗУ «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» виробники харчової продукції зобов’язані розробити та впровадити систему управління безпечності харчової продукції на основі принципів НАССР.

HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point) — система аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок. Система НАССР є науково обґрунтованою, що дозволяє гарантувати виробництво безпечної продукції шляхом ідентифікації й контролю небезпечних чинників.

Основні принципи НАССР:

Принцип 1. Проведення аналізу небезпечних факторів, які пов´язані з виробництвом харчових продуктів, на всіх стадіях життєвого циклу останніх, починаючи з розведення або вирощування і до кінцевого споживання, включаючи стадії обробки, переробки, зберігання та реалізації. Виявлення умов виникнення небезпечних факторів і вжиття заходів, необхідних для їх контролю.

Принцип 2. Визначення критичних точок етапів, операцій технологічного процесу, в яких має здійснюватися контроль для усунення небезпечних факторів або мінімізації можливостей їх появи. Під “етапом”, “операцією” розуміється будь-яка стадія виготовлення харчових продуктів, включаючи сільськогосподарське виробництво, постачання сировини, підбір інгредієнтів, переробку, зберігання й транспортування, складування й реалізацію.

Принцип 3. Визначення критичних меж, яких слід дотримуватись для того, щоб упевнитися, що критична точка знаходиться під контролем.

Принцип 4. Розробка системи моніторингу, яка дає змогу забезпечити контроль у критичних точках технологічного процесу шляхом запланованих випробувань або спостережень.

Принцип 5. Розробка коригувальних дій, які повинні здійснюватись, якщо результати моніторингу свідчать, що у певній критичній точці контроль не здійснюється.

Принцип 6. Розробка процедур перевірки, яка дає змогу упевнитись в ефективності функціонування системи.

Принцип 7. Документування усіх процедур і даних, що належать до системи.

Основна мета цих принципів — допомогти підприємствам зосередитись на тих етапах, операціях технологічного процесу та умовах виробництва, які є критичними для безпеки харчових продуктів.

Для ефективної дії системи, створеної на зазначених принципах, вона повинна розроблятися та функціонувати в межах структурованої системи управління підприємства і має бути частиною всіх аспектів управління.

Відповідно до Закону України № 1602 VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів», з 2019 року дотримання принципів системи HACCP стане обов’язковим для всіх українських виробників харчових продуктів, крім первинного виробництва. З 20 вересня 2017 року дотримання принципів HACCP набуде чинності для підприємств, які виробляють тваринницьку продукцію, потім з 20 вересня 2018-го норма стане обов’язковою для всіх підприємств харчової промисловості, крім малих. При цьому малими вважаються підприємства, в яких працює до 5 осіб.

Для отримання додаткової інформації просимо звертатись у відділ ПВСУЯХП ДП «ХМЕЛЬНИЦЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ».

Контактна особа: провідний фахівець – Задорожна Ольга Леонідівна, тел. (0382) 76-58-36, (097) 480-18-65.

 

Шановні підприємці району!

25 Травень 2017, 07:41

Повідомляємо, що Польсько-Українська Господарча Палата  являється організатором проведення другої Польсько-Східної конференції PUIG Lub-Invest, яка відбудеться 8 червня 2017 року в Любліньському Конференц-Центрі в м. Любліні (Республіка Польща). Співорганізаторами заходу є мер міста Любліна Кшиштоф Жух і Маршалек Люблінського воєводства Славомир Сосновський.

У конференції візьмуть участь близько 250 осіб з Польщі, України, Білорусі, Молдови, Грузії, Азербайджану, Казахстану, Литви, Угорщини і Словаччини. Будуть присутні представники влади Польщі і України, а також представники бізнесу, фінансових структур, засобів масової інформації, наукових кіл та інститутів підтримки підприємництва.

Ця вкрай важлива подія для польсько-східніх економічних відносин, стане можливістю для поглиблення знання в галузі торгівлі, інвестицій і міжнародних фінансів, а також основою для створення партнерських відносин з представниками бізнесу з багатьох країн.

Крім того, у 2017 році місто Люблін святкує 700-річчя свого існування, що стане додатковим стимулом і дозволить ознайомитися з досягненнями та здобутками цього унікального міста та його багатокультурної традиції.

Програма заходу розроблена на основі двох тематичних розділів, один з яких буде присвячений польським учасникам під гаслом: «Напрямок Схід – шанси, можливості, співпраця» і включатиме питання торгівлі, експорту та інвестицій на східні ринки, друга частина під назвою «Польща – привабливий партнер для підприємців і інвесторів зі Сходу» розрахована для іноземців. Особливу увагу буде присвячено аналізу інвестиційних можливостей на території Республіки Польща, юридичних і податкових аспектів, які стосуються реєстрації діяльності в Польщі і Європі, сертифікації товарів і пропозиції спеціальних економічних зон.

Участь в Конференції безкоштовна, витрати на транспорт і проживання фінансуються учасниками.

 

Шановні підприємці району!

25 Травень 2017, 07:40

Доводимо до Вашого відому, що 25 травня 2017 року в межах 10-го Всеукраїнського з’їзду якості «Якість як національна ідея України» відбудеться семінар на тему: «Системи антикорупційного менеджменту за стандартом ISO 37001».

Детальніша інформація про семінар наведена у додатках.

Додаток

Додаток 1

Додаток 2

 

Шановні підприємці району!

15 Травень 2017, 09:58

Повідомляємо, що Польсько-Українська Господарча Палата  являється організатором проведення другої Польсько-Східної конференції PUIG Lub-Invest, яка відбудеться 8 червня 2017 року в Любліньському Конференц-Центрі в м. Любліні (Республіка Польща). Співорганізаторами заходу є мер міста Любліна Кшиштоф Жух і Маршалек Люблінського воєводства Славомир Сосновський.

У конференції візьмуть участь близько 250 осіб з Польщі, України, Білорусі, Молдови, Грузії, Азербайджану, Казахстану, Литви, Угорщини і Словаччини. Будуть присутні представники влади Польщі і України, а також представники бізнесу, фінансових структур, засобів масової інформації, наукових кіл та інститутів підтримки підприємництва.

Ця вкрай важлива подія для польсько-східніх економічних відносин, стане можливістю для поглиблення знання в галузі торгівлі, інвестицій і міжнародних фінансів, а також основою для створення партнерських відносин з представниками бізнесу з багатьох країн.

Крім того, у 2017 році місто Люблін святкує 700-річчя свого існування, що стане додатковим стимулом і дозволить ознайомитися з досягненнями та здобутками цього унікального міста та його багатокультурної традиції.

Програма заходу розроблена на основі двох тематичних розділів, один з яких буде присвячений польським учасникам під гаслом: «Напрямок Схід – шанси, можливості, співпраця» і включатиме питання торгівлі, експорту та інвестицій на східні ринки, друга частина під назвою «Польща – привабливий партнер для підприємців і інвесторів зі Сходу» розрахована для іноземців. Особливу увагу буде присвячено аналізу інвестиційних можливостей на території Республіки Польща, юридичних і податкових аспектів, які стосуються реєстрації діяльності в Польщі і Європі, сертифікації товарів і пропозиції спеціальних економічних зон.

Участь в Конференції безкоштовна, витрати на транспорт і проживання фінансуються учасниками.

 

Шановні підприємці району!

12 Травень 2017, 07:54

Шановні підприємці району 1

 

Шановні підприємці району!

3 Травень 2017, 06:53

Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) надає цільові безповоротні гранти суб’єктам малого та середнього підприємництва для розробки чи вдосконаленні існуючих інструментів ведення бізнесу за наступними напрямками:

•    Стратегія: стратегічне планування, бізнес-план, ТЕО, пошук партнера.

• Маркетинг: дослідження ринку, створення бренду, маркетингова стратегія, електронна комерція.

• Організаційний розвиток: вдосконалення організаційної структури, управління персоналом.

• Операційна діяльність: оптимізація бізнес-процесів, управління логістикою.

• Впровадження інформаційних технологій: системи управління інформацією, комп`ютеризовані виробничі системи, системи управління ресурсами підприємства.

•   Інженерні рішення: проектування.

• Система управління якістю: стандарти серії ISO, безпека харчових продуктів, охорона праці, безпека на робочому місці.

• Енергоефективність: енергоаудит, впровадження енергоефективних технологій та відновлювальних джерел енергії.

•  Охорона навколишнього середовища: оцінка, управління та контроль впливу на навколишнє середовище.

•   Облік та фінансова звітність: фінансовий аналіз та планування, перехід на МСФЗ.

 

 

 

Шановні підприємці району!

18 Квітень 2017, 11:18

viber image19 квітня 2017 року о 17.00 год. у приміщенні Хмельницької торгово-промислової палати (м. Хмельницький, вул. Подільська,109/10, конференц-зал) відбудеться «круглий стіл» на тему: «Виходи на ринок ЄС українських бізнесменів: можливості, шляхи, інструменти, особливості та успішні кейси.

 

 

 

 

Щодо виставки «Import Goods Fair 2017»

5 Квітень 2017, 10:19

За інформацією Посольства України в Республіці Корея, 22-24 червня 2017 року в м. Сеул, Республіка Корея за сприяння Міністерства торгівлі, промисловості та енергетики Республіки Корея проходитиме виставка імпортованих товарів «Import Goods Fair 2017».

Корейська асоціація імпортерів (КОІМА) готова надати українській стороні на безоплатній основі стенд розміром 9 кв.м (3 м на 3 м) для презентації на зазначеній виставці можливостей українських виробників, що мають потенціал для експорту своїх товарів на корейський ринок. За потреби, плата стягуватиметься лише за доступ до електроенергії, телефонної комунікації та Інтернету.

Більш детальна інформація про подію доступна за посиланням www.igf.co.kr.

Контакти посольства: 21, Ітевон-ро 45 гіл, Йонгсан-гу, м. Сеул, 140-893, Республіка Корея; тел.: (82-2) 790 56 96; факс: (82-2) 790 56 97; e-mail: emb_kr@mfa.gov.ua; web: http://www.korea.mfa.gov.ua.

 

Шановні підприємці району!

19 Жовтень 2016, 14:33

Посольством  України в Турецькій Республіці  проводиться робота із пошуку можливих варіантів розширення та поглиблення міжрегіональних зв’язків між Україною та Турецькою республікою .

В разі зацікавленості просимо до 24 жовтня 2016 року надати пропозиції щодо можливих сфер співробітництва з провінціями Туреччини.

Пропозиції надавати в відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури на електронну адресу ekonkprda@kprda.gov.ua

 

Шановні підприємці району!

13 Жовтень 2016, 10:14

Повідомляємо, що 26-28 жовтня 2016 року в м. Брест (Республіка Білорусь) відбудеться XVIII багатогалузева  виставка-ярмарок «Брест. Співдружність-2016».

Метою заходу є зміцнення міжнародного співробітництва, презентації економічного та інвестиційного потенціалу Брестської області, можливості виходу на нові ринки збуту продукції, презентації різноманітних товарів білоруських та іноземних виробників.

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням www.brest-region.bywww.belexpo.by та за телефоном: (+375 162) 20 99 72, 20 99 47, 20 99 36

 

Шановні підприємці району!

22 Вересень 2016, 14:09

У м. Київ у виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза” (вул. Салютна, 2Б) 12-14 жовтня 2016 року відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка “MiningWorld Ukraine 2016”. Організатор – компанія “Прем’єр Експо” (міжнародна група ІТЕ Group Plc., Лондон), найбільший виставковий оператор України.

Основні тематичні напрями: гірське, шахтне машинобудування, кар’єрна та спеціальна техніка, бурове, дробильно-сортувальне обладнання, технології пошуку, видобутку, збагачення, переробки корисних копалин.

Участь у виставці крім українських компаній підтвердили виробники обладнання з 15 країн світу.

У рамках ділової програми виставки 12 жовтня 2016 року вперше відбудеться форум надрокористувачів України “Надра України: Актуальні Проблеми Розвитку”.

Детальна інформація на сайті miningworld.com.ua

З питань участі рекомендуємо звертатися до Юрія Єршова, керівника проекту, тел. 044 4968645, факс 044 4968646, еmail: Y.Ershov@pe.com.ua

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора