Інформування

З ПОЧАТКУ 2019 РОКУ ДЕРЖАВНІ ВИКОНАВЦІ МІН’ЮСТУ ЗАХИСТИЛИ ЕКОНОМІЧНІ ПРАВА ПОНАД 356 ТИСЯЧ УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ

Дата створення: 11:08 29.05.2019

З початку дії законів #ЧужихДітейНеБуває, тобто з 6 лютого 2018 року, державними виконавцями Мін’юсту на користь дітей стягнуто 6,2 млрд гривень аліментів.

ЗВАБЛЕННЯ ДІТЕЙ У МЕРЕЖІ: ЯК УВАЖНИМ ДОРОСЛИМ ВПОРАТИСЯ З НОВИМ ВИКЛИКОМ

Дата створення: 10:54 29.05.2019

Міністерство соціальної політики України та Всеукраїнська благодійна організація „Український фонд „Благополуччя дітей” привертають увагу дорослих до проблеми зваблення дітей та підлітків у мережі Інтернет та способів  протистояти та протидіяти. Наше гасло: “Батьківство – це виклик. Будьте пильними, аби чогось не проґавити”.

РОЗВИТОК ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ – ІНВЕСТИЦІЯ У ЗАМІЩЕННЯ ІМПОРТНИХ НАФТОПРОДУКТІВ В УКРАЇНІ

Дата створення: 14:41 27.05.2019

На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, відкриваючи 4-у Міжнародну виставку електромобілів та гібридів «PLUG-IN UKRAINE» у виставковому центрі  «ACCO International» у Києві.

СПІВФІНАНСУВАННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ ЗАХОДІВ ДЛЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ ІЗ КОШТІВ ЕКОЛОГІЧНОГО ПОДАТКУ - ПОДВІЙНИЙ СТИМУЛ КОМПАНІЯМ ДО ЕНЕРГООЩАДНОСТІ

Дата створення: 14:36 27.05.2019

Це питання обговорили представники Держенергоефективності та проекту GIZ "Консультація підприємств щодо енергоефективності" на спільному семінарі «Зростання податку за викиди СО2 - стагнація підприємств чи новий шлях до розвитку?».

1000 АТЕСТАТІВ ВЖЕ ВИДАНО ЕНЕРГОАУДИТОРАМ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ БУДІВЕЛЬ ТА ОБСТЕЖЕННЯ ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМ

Дата створення: 14:21 27.05.2019

У співпраці із 43  закладами вищої освіти ми продовжуємо формувати ринок висококваліфікованих енергоаудиторів для сертифікації енергоефективності будівель.

ЩЕ 5 ТИСЯЧ РОДИН ОТРИМАЛИ ВІДШКОДУВАННЯ ЗА "ТЕПЛИМИ КРЕДИТАМИ", ЗАЛУЧЕНИМИ У ТРАВНІ ЦЬОГО РОКУ

Дата створення: 14:14 27.05.2019

Держенергоефективності відшкодувало 27 млн грн для близько 5 тис. родин, які стали учасниками програми «теплих кредитів» у травні цього року.

КОНСУЛЬТАЦІЯ МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛА ПЕТРЕНКА

Дата створення: 08:34 27.05.2019

Доброго дня! Мене звати Ірина, я «вимушена переселенка» з Донецької області. Понад два роки проживаю у місті Хмельницький і за цей час жодного разу не зверталася до лікарів, проте наразі маю таку потребу. Поясніть будь ласка, що мені, як внутрішньо переміщеній особі, необхідно зробити щоб стати на облік у місцевій лікарні.  Ірина Завальська.

ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ (21.07.2019)

Дата створення: 14:35 24.05.2019

24 травня  в Україні офіційно стартувала виборча кампанія з позачергових виборів народних депутатів України, які пройдуть 21 липня.

ФОРУМ БІЗНЕС- І ІТ-ЛІДЕРІВ ВІДБУДЕТЬСЯ 14 ЧЕРВНЯ У КИЄВІ

Дата створення: 14:00 22.05.2019

Інформуємо про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, наймасштабнішої бізнес-події цього літа - Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Києві 14 червня 2019 р.

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ФОРУМ: ПРО ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ОБЛАСТІ

Дата створення: 09:46 22.05.2019

11 червня у м. Хмельницький відбудеться Енергетичний форум, де обговорюватиметься нові енергетичні можливості області. Громадська організація «Екоклуб» та Хмельницький енергетичний кластер запрошують до участі представників органів місцевого самоврядування, бізнесу, інвесторів та експертів у сфері відновлюваної енергетики та енергоефективності Форум відбудеться за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» у рамках проекту «Громадська синергія».