Інформування

За ініціативою Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області на колегії облдержадміністрації розглянуто питання стану фінансово-бюджетної дисципліни в області

Дата створення: 15:51 06.08.2019

23 липня 2019 року відбулось розширене засідання колегії Хмельницької обласної державної адміністрації. Участь у засіданні взяли Голова обласної ради Михайло Загородний, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів ЦОВВ, голови райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад.

Аудитори Хмельниччини забезпечили відшкодування втрат на суму понад 15,2 млн гривень за сім місяців 2019 року

Дата створення: 15:46 06.08.2019

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій впродовж семи місяців поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму   24,3 млн гривень.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №505/2019 "Про заходи щодо протидії контрабанді та корупції під час митного оформлення товарів"

Дата створення: 23:53 05.08.2019

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №505/2019 Про заходи щодо протидії контрабанді та корупції під час митного оформлення товарів

«ВІКІ ЛЮБИТЬ ПАМ’ЯТКИ» – ДОПОМОЖИ ІЛЮСТРУВАТИ ВІКІПЕДІЮ ТА ВИГРАЙ ПРИЗИ!

Дата створення: 11:19 01.08.2019

З 1 по 30 вересня 2019 року триватиме щорічний міжнародний конкурс фотографій об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки», який визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Мета проекту — зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року конкурс проходить у 30 країнах.

КОНСУЛЬТАЦІЯ МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ ПАВЛА ПЕТРЕНКА

Дата створення: 11:11 01.08.2019

Доброго дня, шановний Міністре! Звертаюсь до Вас з проханням роз’яснити процедуру державної реєстрації фізичних осіб-підприємців. Які документи необхідно підготувати і чи можу я зробити це онлайн? Сергій Никоненко.

ЩЕ 20 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ВІДШКОДОВАНО ПОЗИЧАЛЬНИКАМ "ТЕПЛИХ КРЕДИТІВ" У ЛИПНІ ЦЬОГО РОКУ

Дата створення: 16:02 31.07.2019

Держенергоефективності здійснило чергову компенсацію за «теплими кредитами», а саме – виплатило майже 20 млн грн, зокрема:

З 1 СЕРПНЯ НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ЗАБОРОНЕНО ЛОВИТИ РАКІВ

Дата створення: 16:13 29.07.2019

В період з 1 серпня по 30 вересня в Хмельницькій області розпочинається друга линька раків та встановлюється заборона на їх вилов.

КОНСУЛЬТАЦІЯ МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛА ПЕТРЕНКА

Дата створення: 15:30 24.07.2019

Доброго дня! Я – українка, але тривалий час мешкаю за кордоном. Щоб оформити дозвіл на проживання у цій країні, мені необхідно легалізувати деякі документи. Знайомі порадили звернутися до Мін’юсту. Розкажіть, будь ласка, як поставити апостиль на документах? Марина Соломатіна.

КОНСУЛЬТАЦІЯ МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛА ПЕТРЕНКА

Дата створення: 16:13 18.07.2019

Павле Дмитровичу, мій чоловік понад рік не виплачує дитині аліменти. Він каже, що не працює, але нещодавно придбав нову машину та постійно їздить за кордон відпочивати. Чи можу я притягнути його до відповідальності за ухиляння від сплати аліментів? Дякую за відповідь!