ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПЛАНОВАНУ ДІЯЛЬНІСТЬ, ЯКА ПІДЛЯГАЄ ОЦІНЦІ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ ДЛЯ АТ "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"

Дата: 08.04.2024 15:16

Фото без описуАкціонерне товариство "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"  інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

Планована діяльність полягає у спорудженні енергоблоків № 5 і № 6 на майданчику Хмельницької АЕС із застосуванням технічних характеристик реакторної установки типу АР1000 компанії Westinghouse Electric Company з метою подальшої експлуатації та вироблення електроенергії. Установка AP1000 – це перевірений реактор покоління III + з пасивними системами безпеки, модульної стандартної конструкції, високою працездатністю і здатністю відстежувати навантаження, ліцензована Комісією з ядерного регулювання США.

Текст повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, доступний для завантаження.