ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ ДЛЯ ТОВ "МАЛЬТА ЛТД"

Дата: 16.04.2024 15:00

Фото без описуПовідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності, метою якої є будівництво під’їзних залізничних колій по вул. Грушевського, 1, смт Дунаївці, Новодунаєвецька територіальна громада, Кам'янецьПодільського району, Хмельницької області.

Місце розташування планованої діяльності: Україна, 32413, вул. Грушевського, 1, смт Дунаївці, Новодунаєвецька територіальна громада, Кам'янець-Подільського району, Хмельницької області

Передбачається: продовження виставної колії №4 протяжністю 181,65 м, продовження виставної колії №5 протяжністю 176,06 м, будівництво виставної колії №6 протяжністю 163,17 м. Стрілочні переводи №№1, 11 пропонується залишити в ручному способі управління. Між станцією Дунаївці і підприємством передбачається маневровий характер руху поїздів. Обслуговування перевезень підприємства передбачається як локомотивом залізниці, так і локомотивом підприємства. Загальні розміри руху по під’їзній колії складуть дві подачі за добу з максимальною кількістю вагонів – 20 шт.

Текст оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля доступний для завантаження