СТОЛІТНІЙ ЮВІЛЕЙ ВІДЗНАЧИЛА ЖИТЕЛЬКА С.МІЛІВЦІ МАРІЯ СТЕПАНІВНА МУКОМОЛОВА

Дата створення: 16:16 24.04.2019, Переглядів: 597

24 квітня столітній ювілей відзначила жителька с.Мілівці Марія Степанівна Мукомолова.

ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ

Дата створення: 14:31 23.04.2019, Переглядів: 479

23 квітня в залі засідань районної державної адміністрації відбулися робоча зустріч та семінар для суб’єктів нормотворення району з питань державної реєстрації нормативно-правових актів, організований Головним територіальним управлінням юстиції в Хмельницькій області.  Захід було проведено з метою недопущення порушень законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів суб’єктами нормотворення.

Шановні християни західного обряду!

Дата створення: 08:30 21.04.2019, Переглядів: 499

Від усієї душі вітаю вас із Великоднем!

Щиро вітаю православних християн із Вербною неділею!

Дата створення: 08:25 21.04.2019, Переглядів: 470

Сьогодні православні християни відзначають День Входу Господнього в Єрусалим, або Вербну неділю.  Цей день  знаменує початок Страсного тижня  і є передвісником  великого дива -  Воскресіння Господнього.

ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВАСИЛЬ СУКАЧ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата створення: 13:30 16.04.2019, Переглядів: 506

16 квітня голова райдержадміністрації Василь Сукач спільно із т.в.о. заступника керівника апарату адміністрації, начальником загального відділу Іриною Воронюк, начальником відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Надією Сузанською, начальником юридичного відділу Оксаною Белік та головним спеціалістом відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Богданом Байдецьким провів особистий прийом громадян.

11 КВІТНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ В’ЯЗНІВ ФАШИСТСЬКИХ КОНЦТАБОРІВ

Дата створення: 09:15 11.04.2019, Переглядів: 578

11 квітня ми разом із світовою спільнотою відзначаємо Міжнародний день звільнення в’язнів фашистських концтаборів. Це не лише день пам’яті невинних жертв нацистських концентраційних таборів, це  ще й день  вшанування  подвигу тих невідомих героїв, чиї імена не залишилися в історії, але чиї життя стали доказом того, що воля незламна, а сила духу допомагає здійснити неймовірне – вижити в жахливих нелюдських умовах.

В УКРАЇНІ СТАРТУЄ АКЦІЯ "МІСЯЦЬ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА"

Дата створення: 11:40 09.04.2019, Переглядів: 465

В Україні Товариство Червоного Хреста виникло 1918 року  під час Першої світової війни за ініціативи Маріїнської громади сестер милосердя Червоного Хреста, яка з 1878 року надавала благодійну медичну допомогу киянам. Першими завданнями Товариства були надання допомоги біженцям і військовополоненим, турбота про інвалідів і дітей-сиріт, боротьба з голодом та епідеміями, організація лазаретів, госпіталів і пунктів харчування.

ЧИСТО - ЗНАЧИТЬ КРАСИВО: ПРАЦІВНИКИ ФІНУПРАВЛІННЯ ПРОВЕЛИ ПРИБИРАННЯ ПРИЛЕГЛОЇ ДО УСТАНОВИ ТЕРИТОРІЇ

Дата створення: 11:59 08.04.2019, Переглядів: 584

Довкілля оживає від зимового сну, а поруч із цим з’являється  одвічна проблема  - забруднення територій населених пунктів, прилеглих  до установ та організацій територій і ділянок доріг між населеними пунктами.