НАЙКРАЩІ ВІТАННЯ — АВТОМОБІЛІСТАМ І ДОРОЖНИКАМ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ

Дата створення: 14:05 25.10.2019, Переглядів: 81

Найкращі привітання та щирі побажання лунали сьогодні на адресу   працівників автомобільного транспорту та дорожнього         господарства,  які 27 жовтня відзначатимуть професійне свято.

ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ТРИДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТОЇ (ПОЗАЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Дата створення: 13:59 17.10.2019, Переглядів: 138

Сьогодні, 17 жовтня, під головуванням голови районної ради Віктора Кривака відбулося пленарне засідання тридцять дев’ятої (позачергової) сесії районної ради VII скликання. В роботі засідання взяла участь перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько.

Шановні захисники!

Дата створення: 09:01 14.10.2019, Переглядів: 77

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня захисника України та слова глибокої вдячності за ваші силу, мужність та відданість справі.

НА КАМ’ЯНЕЧЧИНІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата створення: 14:35 11.10.2019, Переглядів: 127

В історії кожної країни є герої, які з’являються в найважчі часи, щоб захистити право народу на свободу й гідність, відстояти єдність та незалежність держави. Їх гордо іменують захисниками і вони з честю несуть це почесне звання по життю, підтверджуючи його щодня й щогодини…

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УСПІШНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ПЕРШИХ КЛАСАХ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ — ПИТАННЯ №1 ДЛЯ СУЧАСНОЇ СИСТЕМИ ОСВІТИ

Дата створення: 15:03 10.10.2019, Переглядів: 130

Семінар методистів початкової освіти, що відбувся 10 жовтня на базі закладів освіти Кам’янець-Подільського району та Гуменецької об’єднаної територіальної громади, був присвячений питанню забезпечення успішної організації освітнього процесу в перших класах Нової української школи.

Шановні освітяни!

Дата створення: 10:52 06.10.2019, Переглядів: 67

В день професійного свята прийміть щирі вітання та слова глибокої вдячності за вашу сумлінну працю та  ентузіазм.

В РУКАХ УЧИТЕЛЯ — МАЙБУТНЄ ДЕРЖАВИ: ОСВІТЯНИ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ ПРИЙМАЛИ ВІТАННЯ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата створення: 14:59 04.10.2019, Переглядів: 119

Чимало  гарних і теплих слів вдячності, найкращі привітання  й щирі побажання, пісні й віршовані рядки —   і все це лунало на адресу освітян району, яких 4 жовтня, напередодні Дня працівників освіти, вітали із  професійним святом.

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ НАРОДНОГО ТЕАТРУ ПІСНІ "ПІСЕННЕ МЕРЕЖИВО"!

Дата створення: 10:04 01.10.2019, Переглядів: 107

Щиро вітаю вас із ювілеєм — 10-річчям творчої діяльності вашого колективу.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ!

Дата створення: 09:06 01.10.2019, Переглядів: 108

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку щиро дякую представникам старшого покоління за багатий життєвий досвід та самовіддану працю.