Засідання тридцять другої сесії районної ради VII скликання.

Дата створення: 13:49 29.11.2018, Переглядів: 92

Сьогодні, 29 листопада відбулося засідання тридцять другої сесії районної ради VII скликання. Участь в якому взяли голова райдержадміністрації Василь Сукач, голова районної ради Віктор Кривак, депутати районної ради, начальники служб та структурних підрозділів райдержадміністрації, голови сільських рад, представники ОТГ району

Засідання колегії районної державної адміністрації

Дата створення: 13:22 28.11.2018, Переглядів: 92

28 листопада в  сесійному залі районної ради відбулося засідання колегії районної державної адміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Василь Сукач.  Участь у засіданні взяли, заступник голови райдержадміністрації Микола Чумак, керівник апарату райдержадміністрації Віктор Гнатюк, голова районної ради Віктор Кривак, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови ОТГ та голови сільських рад району.

ВЕРХОВНА РАДА ПІДТРИМАЛА ПРОДОВЖЕННЯ РЕФОРМ УРЯДУ

Дата створення: 08:45 26.11.2018, Переглядів: 47

Затвердження міністра одного з ключових міністерств дозволить пришвидшити важливі реформи, що дасть додаткові стимули для розвитку вітчизняної економіки

«Ми пам’ятаємо. Ми сильні!»

Дата створення: 17:16 24.11.2018, Переглядів: 96

Багатостраждальна історія нашого народу...  і ми не маємо права забути її «чорних сторінок». Однією з таких є Голодомор 1932-1933 років в Україні –геноцид Українського народу. Пам'яті мільйонів українців, які загинули мученицькою смертю від голоду у 1932-1933 роках, пам'яті українських сіл і хуторів, які щезли з лиця землі після найбільшої трагедії XX століття, був присвячений мітинг-реквієм, який відбувся 24 листопада у с.Мукша Китайгородська, за участі керівництва районної державної адміністрації, районної ради, керівників  структурних підрозділів райдержадміністрації, апарату Слобідсько-Кульчієвецької ОТГ, духовенства та жителів села.

Робоча зустріч з питань децентралізації

Дата створення: 14:05 22.11.2018, Переглядів: 116

Сьогодні, 22 листопада у залі засідань Кам’янець-Подільської райдержадміністрації відбулась робоча зустріч з питань децентралізації між сільськими головами, головами об’єднаних територіальних громад  Львівської, Донецької та Луганської областей та головою Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації  Василем Сукачем.

Відзначення п’ятої річниці Революції Гідності та Свободи

Дата створення: 14:41 21.11.2018, Переглядів: 123

Відбувся особистий прийом громадян головою райдержадміністрації

Дата створення: 11:44 20.11.2018, Переглядів: 113

Відбувся особистий прийом громадян головою райдержадміністрації

Шановні аграрії!

Дата створення: 11:18 18.11.2018, Переглядів: 77

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом -  Днем працівників сільського господарства!

Шановні студенти!

Дата створення: 09:13 17.11.2018, Переглядів: 56

Сьогодні увесь світ відзначає свято молодості та креативності – Міжнародний день студента.