Новини

ФЕСТИВАЛЬ "НЕТЛІННА СПАДЩИНА ГЛИБИН ДНІСТРА" УЖЕ ВП’ЯТЕ ЗІБРАВ ШАНУВАЛЬНИКІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Дата створення: 16:10 04.05.2019, Переглядів: 419

З метою збереження та подальшого розвитку пісенного і хореографічного спадку, традицій та обрядів Кам’янеччини, розширення музично-просвітницької діяльності аматорських колективів та окремих виконавців, залучення їх до активної участі у культурному житті держави 4 травня відбувся V відкритий районний фольклорно-етнографічний фестиваль «Нетлінна спадщина глибин Дністра».

Шановні жителі Кам’янеччини!

Дата створення: 12:18 28.04.2019, Переглядів: 472

Вітаю вас із світлим Христовим Воскресінням! Нехай великодні дзвони наповнять ваші душі й серця благодаттю та  світлом, а Господь, що воскрес із мертвих, посилає з небес Своє благословення та захист.  Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

ВІДБУВСЯ МІТИНГ-РЕКВІЄМ, ПРИУРОЧЕНИЙ 33-М РОКОВИНАМ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Дата створення: 13:02 26.04.2019, Переглядів: 487

26 квітня минає 33 роки з дня аварії на Чорнобильській АЕС, що стала  найбільшою техногенною катастрофою за всю історію ядерної енергетики. Вона незворотно вплинула на екологію не лише України, а й усього світу.

ПІД ЧАС ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ГОВОРИЛИ ПРО ЕПІЗООТИЧНУ СИТУАЦІЮ ТА СВОБОДУ СЛОВА В РАЙОНІ

Дата створення: 13:40 25.04.2019, Переглядів: 464

25 квітня під головуванням голови райдержадміністрації Василя Сукача відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

СТОЛІТНІЙ ЮВІЛЕЙ ВІДЗНАЧИЛА ЖИТЕЛЬКА С.МІЛІВЦІ МАРІЯ СТЕПАНІВНА МУКОМОЛОВА

Дата створення: 16:16 24.04.2019, Переглядів: 572

24 квітня столітній ювілей відзначила жителька с.Мілівці Марія Степанівна Мукомолова.

ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ

Дата створення: 14:31 23.04.2019, Переглядів: 461

23 квітня в залі засідань районної державної адміністрації відбулися робоча зустріч та семінар для суб’єктів нормотворення району з питань державної реєстрації нормативно-правових актів, організований Головним територіальним управлінням юстиції в Хмельницькій області.  Захід було проведено з метою недопущення порушень законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів суб’єктами нормотворення.

Шановні християни західного обряду!

Дата створення: 08:30 21.04.2019, Переглядів: 476

Від усієї душі вітаю вас із Великоднем!

Щиро вітаю православних християн із Вербною неділею!

Дата створення: 08:25 21.04.2019, Переглядів: 447

Сьогодні православні християни відзначають День Входу Господнього в Єрусалим, або Вербну неділю.  Цей день  знаменує початок Страсного тижня  і є передвісником  великого дива -  Воскресіння Господнього.