Новини

КАМ’ЯНЕЦЬКІ АГРОВИРОБНИКИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У СВЯТКОВОМУ ЯРМАРКУ, ПРИУРОЧЕНОМУ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата створення: 13:39 11.11.2019, Переглядів: 57

В суботу, 9 листопада,  в м. Хмельницький відбувся святковий ярмарок з нагоди професійного свята - Дня працівників сільського господарства.

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРИ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА!

Дата створення: 08:40 09.11.2019, Переглядів: 64

Сьогодні, в день вашого професійного свята, особливо хочеться відзначити ту колосальну роботу, яку ви проводите заради збереження й розвитку безцінних культурних скарбів нашого народу. Завдяки вашим зусиллям живе наша українська пісня, зберігаються народні надбання, продовжують розвиватися ремесла.

ЇХНІЙ ВКЛАД У РОЗВИТОК СУСПІЛЬСТВА ПЕРЕОЦІНИТИ ВАЖКО: НА КАМ’ЯНЕЧЧИНІ ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Дата створення: 16:00 08.11.2019, Переглядів: 80

9 листопада своє професійне свято відзначатимуть працівники культури та майстри народного мистецтва — завклуби, бібліотекарі, учасники художньої самодіяльності, майстри народних ремесел, словом, усі ті, завдяки кому зберігаються, відроджуються та розвиваються українські культурні традиції.

В ГОЛОСКОВІ ВІДКРИЛИ НОВУ АМБУЛАТОРІЮ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ

Дата створення: 16:00 06.11.2019, Переглядів: 151

Наближення якісних медичних послуг до сільського жителя — один із найважливіших принципів, на яких грунтується реформа системи охорони здоров’я. Задля його реалізації в рамках проекту розвитку сільської медицини у 2018 році з державного бюджету була виділена субвенція на будівництво 310 нових сучасних медичних закладів у 15 регіонах України.

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ!

Дата створення: 08:49 03.11.2019, Переглядів: 79

Щиро вітаю вас із професійним святом!

ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ ПРИВІТАЛИ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата створення: 15:39 01.11.2019, Переглядів: 116

В першу неділю листопада своє професійне свято відзначають люди, які знаходяться найближче до тих, хто знаходиться у важких життєвих обставинах, і першими приходять на допомогу, — працівники соціальної сфери.

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, ПРИСВЯЧЕНЕ ПИТАННЯМ ДІЯЛЬНОСТІ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ТА РОБОТИ АРХІВНОГО ВІДДІЛУ

Дата створення: 12:27 31.10.2019, Переглядів: 100

31 жовтня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Маріанни Великохатько відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ТА ВІЧНА СЛАВА ТИМ, ЧИЇ ЖИТТЯ ЗАБРАЛА ВІЙНА...

Дата створення: 15:03 28.10.2019, Переглядів: 103

28 жовтня на всій території нашої держави відзначається День звільнення України від німецько-фашистських загарбників.

ВІДБУЛАСЯ ІХ ЗВІТНО-ВИБОРНА КОНФЕРЕНЦІЯ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ

Дата створення: 14:59 28.10.2019, Переглядів: 50

28 жовтня в сесійному залі районної ради під головуванням голови ради районної організації ветеранів України Едуарда Кульчицького відбулися ІХ звітно-виборна конференція районної організації ветеранів України та урочистості з нагоди 75-ї річниці України від німецько-фашистських загарбників.

Шановні автомобілісти й дорожники Кам’янеччини!

Дата створення: 09:10 27.10.2019, Переглядів: 61

Прийміть найщиріші вітання із вашим професійним святом.