ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВАСИЛЬ СУКАЧ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата створення: 13:30 16.04.2019, Переглядів: 493

16 квітня голова райдержадміністрації Василь Сукач спільно із т.в.о. заступника керівника апарату адміністрації, начальником загального відділу Іриною Воронюк, начальником відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Надією Сузанською, начальником юридичного відділу Оксаною Белік та головним спеціалістом відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Богданом Байдецьким провів особистий прийом громадян.

11 КВІТНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ В’ЯЗНІВ ФАШИСТСЬКИХ КОНЦТАБОРІВ

Дата створення: 09:15 11.04.2019, Переглядів: 556

11 квітня ми разом із світовою спільнотою відзначаємо Міжнародний день звільнення в’язнів фашистських концтаборів. Це не лише день пам’яті невинних жертв нацистських концентраційних таборів, це  ще й день  вшанування  подвигу тих невідомих героїв, чиї імена не залишилися в історії, але чиї життя стали доказом того, що воля незламна, а сила духу допомагає здійснити неймовірне – вижити в жахливих нелюдських умовах.

В УКРАЇНІ СТАРТУЄ АКЦІЯ "МІСЯЦЬ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА"

Дата створення: 11:40 09.04.2019, Переглядів: 442

В Україні Товариство Червоного Хреста виникло 1918 року  під час Першої світової війни за ініціативи Маріїнської громади сестер милосердя Червоного Хреста, яка з 1878 року надавала благодійну медичну допомогу киянам. Першими завданнями Товариства були надання допомоги біженцям і військовополоненим, турбота про інвалідів і дітей-сиріт, боротьба з голодом та епідеміями, організація лазаретів, госпіталів і пунктів харчування.

ЧИСТО - ЗНАЧИТЬ КРАСИВО: ПРАЦІВНИКИ ФІНУПРАВЛІННЯ ПРОВЕЛИ ПРИБИРАННЯ ПРИЛЕГЛОЇ ДО УСТАНОВИ ТЕРИТОРІЇ

Дата створення: 11:59 08.04.2019, Переглядів: 566

Довкілля оживає від зимового сну, а поруч із цим з’являється  одвічна проблема  - забруднення територій населених пунктів, прилеглих  до установ та організацій територій і ділянок доріг між населеними пунктами.

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Дата створення: 14:31 28.03.2019, Переглядів: 757

28 березня в залі засідань Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації під головуванням голови адміністрації Василя Сукача відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації.

ЗА ІНІЦІАТИВОЮ УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ НА КОЛЕГІЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ РОЗГЛЯНУТО ПИТАННЯ СТАНУ ФІНАНСОВО-БЮДЖЕТНОЇ ДИСЦИПЛІНИ В ОБЛАСТІ

Дата створення: 10:33 28.03.2019, Переглядів: 619

26 березня 2019 року відбулося розширене засідання колегії Хмельницької обласної державної адміністрації. Участь у засіданні взяли Голова обласної ради Михайло Загородний, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів ЦОВВ, голови райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад.

НА СПІЛЬНІЙ НАРАДІ ПРАВООХОРОНЦІ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ ТА ПРЕДСТАВНИКИ ОРГАНІВ ВЛАДИ І МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ОБГОВОРИЛИ ШЛЯХИ ПРОФІЛАКТИКИ ПІДЛІТКОВОЇ ЗЛОЧИННОСТІ

Дата створення: 11:30 18.03.2019, Переглядів: 836

З ініціативи прокуратури на спільних нарадах правоохоронців, представників органів влади та місцевого самоврядування обговорено шляхи профілактики підліткової злочинності.

ШАНОВНІ ПОДАТКІВЦІ ТА МИТНИКИ!

Дата створення: 09:15 18.03.2019, Переглядів: 843

Вся ваша діяльність спрямована на забезпечення надходження коштів до бюджетів усіх рівнів та ефективне функціонування економіки держави.  А це, в свою чергу, означає відповідні та своєчасні зарплати й пенсії, соціальні виплати, забезпечення життєдіяльності усього суспільства.

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування!

Дата створення: 09:23 17.03.2019, Переглядів: 835

Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом!