Шановні жителі Кам'янеччини!

Шановні жителі Кам'янеччини!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ!

Дата створення: 08:33 08.05.2019, Переглядів: 428

Від усієї душі вітаю вас із Днем пам’яті та примирення та 74-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата створення: 11:54 07.05.2019, Переглядів: 389

7 травня голова райдержадміністрації Василь Сукач спільно із т.в.о. заступника керівника апарату адміністрації, начальником загального відділу Іриною Воронюк, начальником відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Надією Сузанською, начальником відділу містобудування, архітектури,  житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту населення Василем Григор’євим і головним спеціалістом відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Богданом Байдецьким провів особистий прийом громадян.

ФЕСТИВАЛЬ "НЕТЛІННА СПАДЩИНА ГЛИБИН ДНІСТРА" УЖЕ ВП’ЯТЕ ЗІБРАВ ШАНУВАЛЬНИКІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Дата створення: 16:10 04.05.2019, Переглядів: 444

З метою збереження та подальшого розвитку пісенного і хореографічного спадку, традицій та обрядів Кам’янеччини, розширення музично-просвітницької діяльності аматорських колективів та окремих виконавців, залучення їх до активної участі у культурному житті держави 4 травня відбувся V відкритий районний фольклорно-етнографічний фестиваль «Нетлінна спадщина глибин Дністра».

Шановні жителі Кам’янеччини!

Дата створення: 12:18 28.04.2019, Переглядів: 495

Вітаю вас із світлим Христовим Воскресінням! Нехай великодні дзвони наповнять ваші душі й серця благодаттю та  світлом, а Господь, що воскрес із мертвих, посилає з небес Своє благословення та захист.  Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

ВІДБУВСЯ МІТИНГ-РЕКВІЄМ, ПРИУРОЧЕНИЙ 33-М РОКОВИНАМ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Дата створення: 13:02 26.04.2019, Переглядів: 508

26 квітня минає 33 роки з дня аварії на Чорнобильській АЕС, що стала  найбільшою техногенною катастрофою за всю історію ядерної енергетики. Вона незворотно вплинула на екологію не лише України, а й усього світу.

ПІД ЧАС ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ГОВОРИЛИ ПРО ЕПІЗООТИЧНУ СИТУАЦІЮ ТА СВОБОДУ СЛОВА В РАЙОНІ

Дата створення: 13:40 25.04.2019, Переглядів: 486

25 квітня під головуванням голови райдержадміністрації Василя Сукача відбулося засідання колегії райдержадміністрації.