ШАНОВНІ ВИХОВАТЕЛІ ТА ДОШКІЛЬНІ ПРАЦІВНИКИ!

Дата створення: 10:54 27.09.2019, Переглядів: 28

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята та найкращі побажання добра й злагоди, міцного здоров’я та благополуччя, щастя, миру та всього-всього найкращого.

ШАНОВНІ ТУРИСТИ, МАНДРІВНИКИ ТА ПРАЦІВНИКИ ГАЛУЗІ!

Дата створення: 09:52 27.09.2019, Переглядів: 26

Щиро вітаю вас із Днем туризму.

ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ТРИДЦЯТЬ ВОСЬМОЇ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Дата створення: 15:00 26.09.2019, Переглядів: 63

Сьогодні, 26 вересня, під головуванням голови районної ради Віктора Кривака відбулося пленарне засідання тридцять восьмої сесії районної ради VII скликання.

Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації

Дата створення: 13:05 25.09.2019, Переглядів: 53

В атмосфері плідної співпраці та конструктивного діалогу пройшло чергове засідання колегії райдержадміністрації, що відбулося 25 вересня під головуванням першого заступника голови адміністрації Маріанни Великохатько.

«ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ»: ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО ВІДЗНАЧАЮТЬ РЯТУВАЛЬНИКИ

Дата створення: 14:28 17.09.2019, Переглядів: 56

17 вересня своє професійне свято відзначають рятувальники. Дата ця вибрана невипадково, адже саме сьогодні православні християни відзначають день ікони Пресвятої Богородиці «Неопалима Купина». За християнськими віруваннями, цей чудотворний образ захищає від вогню та іншого лиха, а відтак є оберегом усіх рятувальників.

ВІДБУЛАСЯ НАРАДА З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ ПРИЗОВУ ГРОМАДЯН НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата створення: 14:22 17.09.2019, Переглядів: 85

Сьогодні, 17 вересня,  в районній державній адміністрації під керівництвом першого заступника голови адміністрації Маріанни Великохатько  відбулася нарада  з питань підготовки та проведення призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України. В робочій нараді взяли участь військовий комісар Кам’янець-Подільського ОМВК Володимир Возний, заступник військового комісара, начальник відділення комплектування Кам’янець-Подільського ОМВК Ігор Павлов, голови сільських рад та об’єднаних територіальних громад району.

ШАНОВНІ РЯТУВАЛЬНИКИ!

Дата створення: 08:36 17.09.2019, Переглядів: 31

Прийміть найщиріші вітання із вашим професійним святом!

ВІДБУЛАСЯ НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПИТАНЬ ПОСІВУ ОЗИМИХ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР ПІД УРОЖАЙ 2020 РОКУ

Дата створення: 14:11 16.09.2019, Переглядів: 36

13 вересня заступник голови адміністрації Микола Чумак, начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Надія Сузанська та аграрії району взяли участь в науково-практичній конференції з питань посіву озимих зернових культур під урожай 2020 року.

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту!

Дата створення: 11:18 14.09.2019, Переглядів: 31

Прийміть найщиріші вітання із професійним святом та побажання міцного здоров’я, добра, благополуччя, родинного затишку й миру.