Новини

З НАГОДИ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ В РАЙОНІ ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ І ТРЕНЕРІВ

Дата створення: 14:30 13.09.2019, Переглядів: 41

Здобутки й перемоги наших спортсменів  — це те, чим Кам’янеччина може по праву пишатися. Тхеквондо ВТФ, футбол, волейбол, важка атлетика  — перелік видів спорту, в котрих спортсмени району піднімалися  на п’єдестали пошани, можна продовжувати й продовжувати.

ПРАЦІВНИКИ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА ПРИЙМАЛИ ВІТАННЯ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата створення: 11:51 13.09.2019, Переглядів: 45

В наш час, коли на збереження навколишнього середовища та покращення екологічної ситуації звертається особлива увага, професійне свято лісівників набуває особливого значення. Адже саме в їхніх руках знаходиться один із найбільших природних скарбів — ліс.

ВИСТАВКА «АГРО-ПОДІЛЛЯ - 2019»

Дата створення: 11:03 09.09.2019, Переглядів: 76

7 вересня на території торгово-сервісного центру «Поділля» в місті  Хмельницькому відбулася ХХІІ  обласна виставка «Агро-Поділля — 2019».

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Дата створення: 09:33 08.09.2019, Переглядів: 36

Щиро вітаю вас із професійним святом.

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕЛА ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата створення: 13:00 03.09.2019, Переглядів: 43

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько провела прийом громадян.

На Кам’янеччині вшанували пам’ять загиблих у Другій Світовій війні

Дата створення: 12:26 02.09.2019, Переглядів: 79

Сьогодні, 2 вересня, з нагоди Дня Скорботи і Пам’яті за загиблими у Другій Світовій війні 1939-1945 років громадськість району вшанувала пам’ять полеглих, поклавши квіти до підніжжя меморіального комплексу загиблим воїнам у с.Довжок.

Шановні учні, студенти, вчителі, батьки!

Дата створення: 08:48 02.09.2019, Переглядів: 53

Щиро вітаю вас з Днем знань і початком нового навчального року.

Шановні підприємці!

Дата створення: 11:25 01.09.2019, Переглядів: 36

Вітаю вас із професійним святом — Днем підприємця України. Саме ви, представники малого й середнього бізнесу, є рушійною силою економіки. Тож нині, вітаючи вас зі святом, бажаю вам бізнесових успіхів і вдалих проектів, надійних партнерів і жодних перешкод на шляху розвитку вашої справи. Хай родина буде підтримкою та опорою у всіх ваших починаннях, а міцне здоров’я і гарний настрій стануть запорукою стабільного руху вперед.

ПІДПРИЄМЦІ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ ПРИЙМАЛИ ВІТАННЯ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

Дата створення: 13:30 30.08.2019, Переглядів: 42

Представники малого й середнього бізнесу є рушійною силою ринкової економіки. І це твердження доведення не потребує. Тому відзначення Дня підприємця є святом не лише для представників бізнесових кіл, а й для широкого суспільного загалу.

НА КАМ‘ЯНЕЧЧИНІ ВПЕРШЕ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ В БОРОТЬБІ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ І ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ

Дата створення: 15:42 29.08.2019, Переглядів: 50

Сьогодні, 29 серпня, в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.