Засідання колегії Кам’янець-Подільської райдержадміністрації

Дата створення: 15:56 27.02.2019, Переглядів: 829

Сьогодні, 27 лютого в приміщені Кам’янець-Подільської райдержадміністрації відбулось чергове засідання колегії.

СБУ ЗАКЛИКАЄ МЕШКАНЦІВ ТА ГОСТЕЙ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ БУТИ ПИЛЬНИМИ

Дата створення: 15:37 25.02.2019, Переглядів: 829

Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Хмельниччини бути уважними та обережними. Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих спецслужб просимо громадян інформувати правоохоронців у випадках наявності інформації:

РЕКВІЄМ ПО НЕБЕСНІЙ СОТНІ

Дата створення: 14:51 20.02.2019, Переглядів: 934

20 лютого Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні.  Встановлена ця дата на вшанування пам’яті загиблих на столичному Майдані під час подій зими  2013-2014 років, що увійшли в історію як Революція Гідності.

20 ЛЮТОГО — ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата створення: 09:31 20.02.2019, Переглядів: 906

Події Революції  Гідності повернули в наше сьогодення ідеали високої громадянської свідомості, національної відваги й гордості.

ГРОМАДСЬКІСТЬ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ ВШАНУВАЛА ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

Дата створення: 14:36 15.02.2019, Переглядів: 937

15 лютого 1989 року було виведено останню колону радянських військ із Афганістану. Втрати України в цьому збройному конфлікті, що тривав упродовж 9 років, складають 72 зниклих безвісти і понад 3300 загиблих , 13 з них – жителі Кам’янеччини.  Близько 4000 осіб у результаті участі в бойових діях отримали інвалідність.

ШАНОВНІ ВОЇНИ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТИ, УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ!

Дата створення: 08:28 15.02.2019, Переглядів: 901

Нині, у 30-ту річницю виведення радянських військ із Афганістану, ми, усвідомлюючи всю мужність та героїзм учасників тієї війни,  вшановуємо воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію на території інших країн, та  схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто так і не повернувся додому, з честю виконавши свій військовий обов’язок.

Кам'янець- Подільський район отримав три нові легкові автомобілі Renault DUSTER

Дата створення: 16:31 14.02.2019, Переглядів: 902

Відповідно до програми Президента України Петра Порошенка «Доступна медицина». Кам'янець- Подільський район отримав три нові легкові автомобілі Renault DUSTER. Володарями транспортних засобів стали Вихватновецька АЗПСМ (Китайгородська ОТГ), Шутновецька АЗПСМ (Слобідсько-Кульчієвецька ОТГ) та Голосківська АЗПСМ (Гуменецька ОТГ). Автомобілі, що закуплені відповідно до вимог Мінрегіону, повністю відповідають критеріям Міністерства охорони здоров’я України щодо транспортних засобів для сільської медицини. Вони сертифіковані на відповідність вимогам активної, пасивної безпеки та захисту довкілля згідно з міжнародними технічними регламентами. Вартість однієї такої автівки складає 580 тис. грн.

У КАДИЇВЦЯХ ВІДБУЛОСЯ ВІДКРИТТЯ ОНОВЛЕНОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

Дата створення: 14:46 13.02.2019, Переглядів: 892

Сьогодні, 13 лютого, в с.Кадиївці відбулося офіційне відкриття оновленого Будинку культури. В урочистостях з цієї нагоди взяли участь народний депутат України Володимир Мельниченко та перший заступник голови районної державної адміністрації Маріанна Великохатько.

ПРЕЗИДЕНТ ДАВ СТАРТ СИСТЕМІ МОНЕТИЗАЦІЇ СУБСИДІЙ ДЛЯ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ УКРАЇНЦІВ

Дата створення: 11:40 07.02.2019, Переглядів: 877

«Ми дуже ретельно попрацювали з січня. Саме зараз, 6 лютого ми з вами запускаємо  довгоочікувану систему монетизації субсидій, тобто грошових виплат малозабезпеченим верствам населення.  В середньому розмір виплати складає 1500 грн. І після того, як отримувач субсидії розрахується за спожиті послуги, готівкові кошти залишаються у його розпорядженні», – сказав Президент Петро Порошенко під час наради з питань запровадження монетизації субсидій для населення, яка відбулася в Міністерстві соціальної політики України.