Урочистості з нагоди 95-річчя з Дня створення служби дільничних офіцерів поліції

Сьогодні в районному відділенні поліції відбулись урочистості з нагоди 95-річчя з Дня створення служби дільничних офіцерів поліції, у яких взяли участь голова районної державної адміністрації  Василь Сукач, голова районної ради Віктор Кривак, голова Колибаївської ОТГ Михайло Желізник.

Почесною Грамотою районної державної адміністрації Василь Олександрович нагородив кращих офіцерів поліції :

• Гуковського Сергія Олеговича – старшого лейтенанта поліції – дільничного офіцера поліції сектору превенції Кам’янець-Подільського районного відділення поліції.
  • Кравчука Сергія Васильовича – майора поліції – начальника сектору превенції Кам’янець-Подільського районного відділення поліції.
  • Надюка Євгенія Євгеновича – майора поліції – старшого дільничного офіцера поліції сектору превенції Кам’янець-Подільського районного відділення поліції.
  • Тарнавського Андрія Олександровича -  старшого лейтенанта поліції – дільничного офіцера поліції сектору превенції Кам’янець-Подільського районного відділення поліції.