РАЙОННИЙ ЕТАП ШКІЛЬНИХ ІГОР СЕРЕД УЧНІВ 5-6 КЛАСІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ В РАМКАХ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЕКТУ "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ЗІ СПОРТОМ"

Дата: 25.02.2024 12:34

Фото без опису23 лютого у Дунаївцях відбувся районний етап Шкільних ігор серед учнів 5-6 класів закладів загальної середньої освіти в рамках загальнонаціонального проекту ''Пліч-о-пліч зі спортом''.

В напруженій грі призові місця розподілилися таким чином.

Cool Games. Перше місце виборола Голосківська гімназія (Гуменецька громада), друге — в Дунаєвецького ліцею №1 (Дунаєвецька громада), третє — в Староушицького ліцею (Староушицька громада).

Доджбол. Перше місце посіла Браїлівська гімназія (Новоушицька громада), друге —  Думанівська гімназія (Гуменецька громада), третє — Дунаєвецький ліцей №3 (Дунаєвецька громада).

Баскетбол. Перше місце серед дівчат — у Кам'янець-Подільського ліцею №1, серед юнаків — у Кам'янець-Подільського ліцею №15. Другі місця серед дівчат і юнаків посіли команди Дунаєвецького ліцею Новодунаєвецької громади. Третє місце серед дівчат —  у Староушицького ліцею, серед юнаків — у Дунаєвецького ліцею №1.

Фото без описуБадмінтон. Перше місце серед дівчат посіла Аріна Пілат (Кам'янець-Подільський ліцей №9 ім.А.М. Трояна), друге —  Анастасія Скочко (Дунаєвецький ліцей №2), третє — Валерія Ланчук (Кам'янець-Подільський ліцей №9 ім.А.М.Трояна).

Серед юнаків перше місце — у Дениса Параєвського, друге — у Гліба Почапинського (обидва з Дунаєвецького ліцею №2), третє місце завоював Богдан Зелененький (Новоушицький ліцей №1).

У командному заліку перше місце посіла Дунаєвецька громада, друге — Кам'янець-Подільська, третє — Новоушицька громада.

Дартс. Серед дівчат перше місце посіла Олександра Когут (Дунаєвецький ліцей №1), друге — Каміла Линюк ( Гуменецький ліцей), третє — Софія Каспрук (Міцівецька гімназія).

Фото без описуСеред юнаків перше місце — у Дмитра Салія (Січинецький ліцей), друге — у Костянтина Шафрана (Гуменецький ліцей), третє — у Олександра Левицького (Грушківський ліцей).

У командному заліку перше місце посів Гуменецький ліцей (Гуменецька громада), друге — Міцівецька гімназія (Новодунаєвецької громада), третє — Грушківський ліцей (Староушицький громада).

1-15 березня у Кам'янці-Подільському і Дунаївцях проходитиме районний етап серед учнів 7-9 класів з футзалу, баскетболу, волейболу, тенісу настільного, а у квітні — з легкої атлетики.