«100 ПОДІЙ ДО 100 РОКІВ»: ПОДІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНО-ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВІДЗНАЧАЄ СТОРІЧЧЯ

Дата: 24.05.2019 17:44

Фото без описуСвою історію Подільський державний аграрно-технічний університет – один і провідних вищих навчальних закладів регіону – розпочав 1919 року, коли при Кам’янець-Подільському державному українському університеті було відкрито сільськогосподарський факультет.  Двома роками пізніше факультет було реорганізовано в Камянець-Подільський сільськогосподарський інститут.

Впродовж ста років навчальний заклад пережив ще кілька перетворень, аж поки 2004-го на базі Подільської державної аграрно-технічної академії було утворено Подільський державний аграрно-технічний університет, що став значущим навчальним, науковим і культурним центром цілого регіону України.

З нагоди ювілею 24 травня в університеті відбулася конференція  «100 років університету: історія і сьогодення».  Участь у її роботі взяли  голова райдержадміністрації Василь Сукач, голова районної ради Віктор Кривак та заступник міського голови Вадим Савчук.

Фото без описуУ рамках конференції відбулося  урочисте відзначення кращих науково-педагогічних працівників та студентів університету. Зокрема, за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди відзначення 100-річчя університету грамотами Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації нагороджено кандидата технічних наук, доцента, завідувача кафедри транспортних технологій та засобів агропромислового комплексу  Подільського аграрно-технічного університету Комарніцького Сергія Петровича, кандидата економічних наук, доцента кафедри обліку і оподаткування Кондрюк Лесю Василівну, кандидата технічних наук, доцента кафедри машиновикористання в агпромисловому комплексі Підлісного Віталія Володимировича, керівника студентського театру-студії «Лінк», учасника творчого об’єднання працівників підрозділу з виховної роботи студентів «Арт  Градація» Валерія Свереду, кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри математичних дисциплін і моделювання Семенишину Ірину Віталіївну, коменданта інженерно-технічного факультету Смалька Аркадія Петровича, кандидата сільськогосподарських наук, доцента кафедри годівлі, розведення тварин і технології кормів Подільського аграрно-технічного університету Щербатюк Наталію Володимирівну.