Урочисте відкриття газопроводу середнього тиску у селі Суржа  Кам'янець-Подільського району

Дата: 23.10.2018 17:40

Фото без описуСьогодні, 23 жовтня, у селі Суржа  Кам'янець-Подільського району відбулося урочисте відкриття газопроводу середнього тиску. Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Василь Сукач, помічник народного депутата України Володимира Мельниченка Ірина Камінська, голова районної ради Віктор Кривак, заступник голови райдержадміністрації Микола Чумак, Кадиєвецький  сільський голова Валентина Мартинюк та  жителі села.

В 2016 році на будівництво 13,3 км І черги підвідного газопроводу середнього тиску до сіл Суржа, Нагоряни, Рихта Завалецького напрямку профінансовано 5 994 тис. грн., в тому числі за рахунок

Державного фонду регіонального розвитку - 4 550 тис. грн.,

Місцевого бюджету (районний і сільський)- 1444,7тис. грн.

Підвідний газопровід середнього тиску до с. Суржа(7,1 км) був побудований в  складі будівництва першої черги .

Крім того за кошти населення побудовано 6,107 км вуличних газопроводів на суму 656 тис.885 грн. та підведено газ до 91 двору.

Звертаючись до громади села Василь Олександрович відзначив, що з пуском газопроводу зміниться інфраструктура села, покращиться добробут кожного жителя. Розвиток села залишається пріоритетним напрямком у роботі районної влади.