«Ми пам’ятаємо. Ми сильні!»

Багатостраждальна історія нашого народу...  і ми не маємо права забути її «чорних сторінок». Однією з таких є Голодомор 1932-1933 років в Україні –геноцид Українського народу. Пам'яті мільйонів українців, які загинули мученицькою смертю від голоду у 1932-1933 роках, пам'яті українських сіл і хуторів, які щезли з лиця землі після найбільшої трагедії XX століття, був присвячений мітинг-реквієм, який відбувся 24 листопада у с.Мукша Китайгородська, за участі керівництва районної державної адміністрації, районної ради, керівників  структурних підрозділів райдержадміністрації, апарату Слобідсько-Кульчієвецької ОТГ, духовенства та жителів села.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв голодомору, запалили свічі та поклали квіти до підніжжя меморіалу.

Пам’ять про закатованих голодом українців має жити в серці кожного з нас.