ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЮРІЙ ЗАВАЛЬНЮК ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВШАНУВАННІ ПАМ’ЯТІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ ЦЬОГО ДНЯ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ І ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ

Дата: 20.01.2022 14:48

Фото без опису20 січня 2015 року — трагічна дата для Кам’янеччини. Того дня ми втратили трьох Героїв-кам’янчан.

20 січня 2015 року під час оборони Донецького аеропорту загинули Руслан Коношенко і Валерій Лізвінський.

Того ж дня під час бою з терористичними  збройними формуваннями в районі аеропорту Донецька, поблизу села Піски, пропав безвісти Віталій Ремішевський.

Сьогодні на вшанування пам’яті військовослужбовців, що загинули в зоні проведення АТО/ООС,  в храмі Святих апостолів Петра і Павла відбулося богослужіння. А затим на території храму було проведено мітинг-реквієм, в якому взяли участь представники міської та районної влади, рідні та близькі загиблих, військовослужбовці, громадськість.

Заступник голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Юрій Завальнюк також взяв участь у поминальному богослужінні та поклав квіти до пам’ятника Героям Небесної сотні і всім полеглим за волю України.