ДО ВІДОМА ПІДПРИЄМСТВ ТА ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

Дата: 11.01.2022 16:05

Фото без описуНа виконання вимог п.2 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі» від 3 листопада 2020 року № 943-IX  розпорядженням  голови районної державної адміністрації  від 01.12.2021 №28/2121-р «Про структуру  Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації»  відділ інформаційної діяльності, цифрового розвитку та організації надання адміністративних послуг Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Хмельницької області перейменовано на відділ інформаційної діяльності та цифрового розвитку Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Хмельницької області. Робота Кам’янець-Подільського ЦНАП районної державної адміністрації  з 01.01.2022 року зупинена і адміністративні послуги не надаються.