Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ДО УВАГИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ! ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У 1-МУ ФОРУМІ ФІНАНСИСТІВ МУНІЦИПАЛІТЕТІВ УКРАЇНИ

Дата: 22.11.2021 15:10
Кількість переглядів: 620

Фото без описуКиївський інститут стратегічного аналізу та реформ «КІСАР», Громадська спілка «Українське об’єднання ринків капіталу», консалтингової компанії ТОВ «ФА Сервіс» повідомляє про наступне.

8 грудня 2021 року та 9-10 лютого 2022 року в Україні проходитиме 1-й Форум фінансистів муніципалітетів України.

8 грудня 2021 року – це перший день проведення форуму, який відбуватиметься в «Онлайн» форматі.

9-10 лютого 2022 року – це другий та третій день форуму, який матиме «гібридний» формат.

Форум надасть можливість залучити більше 250 учасників в режимі безпосередньої участі «Офлайн» та більше 1000 представників ОМС в дистанційному форматі – режим  «Онлайн» .

Місцем проведення форуму режимі  «Офлайн» буде Art Hall D (Київ, вул. Десятинна,12).

В  перший день  форуму учасників ознайомлять сучасним станом сектору муніципальних фінансів в Україні, фінансовими моделями планування та управління на муніципальному рівні, досвідом залучення фінансування з міжнародних установ в проекти місцевого рівня, зеленими облігаціями та інструментами соціально-відповідального інвестування.

Другий та третій день форуму будуть присвячені різноманітним інструментам інвестиційного, кредитного та облігаційного фінансування в муніципальні проекти. Учасників ознайомлять з альтернативними механізмами залучення коштів в розвиток громад та регіонів. Розкажуть про новації в банківського проектного фінансування, факторингові фінансові моделі, концесійні та лізингові механізми. Представлять правові та інші інструменти захисту інвестицій в муніципальному секторі. Ознайомлять з механізмами підвищення ефективності роботи фінансових підрозділів ОМС.

Участь у Форумі  в режимі  он-лайн є безкоштовною для всіх бажаючих, хто опікується муніципальними фінансами та їх розвитком.

У зв’язку з обмеженням  місць в залі де буде проводитися форум в режимі  «Офлайн» (9-10 лютого 2022 року), кількість учасників від однієї громади на безоплатній основі складає не більше 2 (двох) осіб. Участь в заході для зазначених осіб буде доступною за умови попередньої реєстрації та отримання персонального запрошення.

Реєстрація учасників на 1-й, 2-й та 3-й дні форуму здійснюється через реєстраційну форму на електронній платформі за посиланням https://shorturl.at/kDFMU

Реєстрація для участі на 1-й день форуму відкрита до 30.11.2021 року.

Реєстрація для участі на 2-й та 3-й дні форуму відкриті до 28.02.2022 року.

З детальною інформацією про Форум можна ознайомитися за посиланням https://cfo.ua/ukmf_2021

З програмою Форуму можна ознайомитися ТУТ.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора