ДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ! ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЕГУЛЯЦІЇ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Дата: 10.11.2021 09:36

Фото без описуНа виконання листа  №7635/0/20-21 від 04.11.2021 року Державної регуляторної служби України  по зниженню регуляторного навантаження на бізнес шляхом проведення дерегуляції господарської діяльності просимо надати  управлінню забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування, фінансів та соціально-економічного розвитку території Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації пропозиції щодо необхідності скасування чи перегляду нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України, згідно з наведеною формою.

Пропозиції направляти до 12 листопада 2021 року на електронну адресу ufkprda@kprda.gov.ua

Лист та додаток за посиланням.