28 ЖОВТНЯ — ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Дата: 28.10.2021 10:20

Фото без опису28 жовтня 1944 року з території України було вигнано останнього солдата нацистського рейху. З метою відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні відповідно до Указу  Президента України від 20 жовтня 2009 року  цю дату  було проголошено Днем визволення України від фашистських загарбників.

У роки Другої світової війни Україна опинилася в епіцентрі жорстоких битв. Від Дніпровського Правобережжя до Відня, Праги та через Берлін проліг бойовий шлях фронтів, які увійшли в історію Другої світової як чотири Українських фронти. Українці пліч-о-пліч із союзниками звільняли Європу від нацизму.

Керівництво району вшанувало пам’ять полеглих у роки Другої світової війни, поклавши квіти до Меморіалу загиблим воїнам, що в с.Довжок. Кам’янець-Подільську районну державну адміністрацію представляв керівник апарату адміністрації Віктор Гнатюк.