МІНІСТЕРСТВО ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ ЗАПУСКАЄ ПЕРШУ ВСЕУКРАЇНСЬКУ ОЦІНКУ ЯКОСТІ АДМІНПОСЛУГ

Дата: 27.10.2021 14:55

Вже у цей четвер, 28 жовтня, об 12:00 Мінцифра запустить першу всеукраїнську оцінку якості адмінпослуг. Завдяки цьому українці зможуть впливати на якість сервісу та покращувати його. Найактивніші громадяни отримуватимуть гроші за перевірку послуг у ЦНАП.

Запрошуємо вас першими дізнатися:

• як і де українці зможуть оцінити якість адмінпослуг?

• як можна отримати гроші за оцінку сервісу у ЦНАП?

• куди надходитимуть відгуки, хто і як буде їх опрацьовувати?

• як оцінка якості адмінпослуг вплине на українців, держсервіс та країну вцілому?

Серед спікерів:

• Людмила Рабчинська, заступниця Міністра цифрової трансформації України

• Микола Поворозник, перший заступник голови Київської міської державної адміністрації

• Сергій Пашковський, директор 4Service Group у Південній і Східній Європі та Центральній Азії

Захід відбудеться в Святошинському ЦНАПі міста Києва за адресою Проспект Перемоги, 97. Для участі необхідно пройти акредитацію. Заповніть, будь ласка, гугл-форму до 15:00 27 жовтня.

Також ви можете залишити запитання у гугл-формі до 18:00 27 жовтня та приєднатися до онлайн-трансляції на YouTube-каналі та офіційній сторінці Мінцифри в Facebook. Спікери дадуть відповіді на запитання під час презентації.

Електронна пошта: panchishna@thedigital.gov.ua