ГОЛОВА РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДР АНУР’ЄВ ВЗЯВ УЧАСТЬ У П’ЯТОМУ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОМУ МОЛИТОВНОМУ СНІДАНКУ

Дата: 08.10.2021 14:00

Фото без описуСьогодні, 8 жовтня, в міському Будинку культури відбувся V Кам’янець-Подільський молитовний сніданок.

Захід відбувся за організації Духовної ради міста та об'єднав різних за політичними поглядами та віросповіданням людей заради спільної молитви за Україну, Кам’янеччину, мир, добробут і процвітання країни та громади.

У заході взяли участь представники міської та районної влади, духовенства, військовослужбовці  та громадські діячі. Голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Олександр Анур’єв також долучився до спільної молитви.

Проведення молитовних сніданків є традицією у багатьох демократичних країнах світу. Вони не лише відіграють  роль майданчика для духовного спілкування, а й слугують платформою для об’єднання та порозуміння політиків задля спільної мети — розвитку країни й суспільства.