8 ЖОВТНЯ — ДЕНЬ ЮРИСТА УКРАЇНИ

Дата: 08.10.2021 08:47

Шановні юристи!

Щиро вітаю Вас із професійним святом.

У наш час без професійної та кваліфікованої допомоги юриста не може обійтися жодна людина. Захист прав та свобод громадян — Ваш прямий професійний обов’язок. А це, в свою чергу,  є основою для розбудови демократичної правової держави.

Неупередженість, об’єктивність, глибоке знання букви закону та принципу верховенства права —  головні якості для кожного, хто обрав юриспруденцію справою свого життя. Професія юриста вимагає також і людяності, терпіння й толерантності. Поєднувати ці якості непросто, але саме раціональне їх поєднання допомагає стати дійсно професіоналом у цій сфері.

У день професійного свята бажаю Вам, шановні юристи, нових професійних успіхів та досягнень, міцного здоров’я, затишку й добробуту в родинах. І хоч Ваша робота важка та відповідальна, хай вона буде Вам у радість, адже саме завдяки їй Ви допомагаєте утверджувати справедливість.

Хай усі Ваші рішення будуть виваженими, а витримка й холодний розум не зраджують Вам!

Олександр АНУР’ЄВ,

голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.