ПЕРША В ЦЬОМУ ПРИЗОВІ ВІДПРАВКА ПРИЗОВНИКІВ НА СТРОКОВУ СЛУЖБУ В ЛАВАХ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ВІДБУЛАСЯ

Дата: 05.10.2021 17:17

Фото без опису Фото без опису

Сьогодні, 5 жовтня, у Кам'янець-Подільському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбулась перша в цьому призові відправка призовників на строкову службу в лавах Збройних Сил України. Начальник РТЦК та СП Володимир Возний та начальник призовної комісії-перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Мосендз побажали призовникам гарної та успішної служби.

З настановами та благословенням звернувся до юнаків військовий капелан отець Олександр Цісар, а музичний супровід забезпечив військовий оркестр Кам'янець-Подільського гарнізону на чолі з Андрієм Жарієм.