3 ЖОВТНЯ — ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Дата: 01.10.2021 13:24

Фото без описуШановні освітяни!

Ваша професія — одна з найпочесніших у суспільстві.  Ви навчаєте, виховуєте, формуєте світогляд та систему моральних цінностей у своїх учнів, допомагаєте молодому поколінню зробити вибір у житті і таким чином будуєте майбутнє країни.

Дякую усім освітянам Кам’янець-Подільського району за наполегливу  й натхненну працю, високий професіоналізм, відповідальність і турботливе ставлення до дітей. Незважаючи на всі виклики, з якими  сьогодні доводиться стикатися   суспільству загалом  і сфері освіти зокрема, Ви  продовжуєте на високому рівні   забезпечувати  учнів  освітніми послугами.

З нагоди професійного свята бажаю Вам здоров’я, радості, добра й благополуччя, сімейної злагоди та мирних, сповнених щирих дитячих усмішок, днів.

Хай у Ваших серцях завжди буде радісно від успіхів та перемог Ваших учнів!

З повагою,

Олександр АНУР’ЄВ,

голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.