ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ ПРОТИЕПІЗООТИЧНОЇ КОМІСІЇ ПРИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата: 24.09.2021 11:49

У зв’язку з виділенням культури Salmonella enteritidis у підстилці для транспортування курчат-бройлерів, завезених з Чеської республіки на одне із птахівничих господарств Кам’янець-Подільського району 24 вересня під головуванням заступника голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації  Юрія Завальнюка відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації.

В результаті обговорення члени комісії вирішили встановити карантинні обмеження на підприємстві та затвердили план заходів з оздоровлення птахівничого господарства.