РЕМОНТ ДОРОГИ "КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ — СТАРА УШИЦЯ" В РОЗПАЛІ

Дата: 02.08.2021 16:25

Фото без описуПоточний середній ремонт ділянки автомобільної дороги загального користування територіального значення Т-23-17 "Кам’янець-Подільський – Стара Ушиця" км 4 + 550 – км 31 + 600 триває.

На км 5 + 100, поблизу Слобідки-Кульчієвецької, по лівому проїзду, триває облаштування вирівнюючого шару з крупнозернистої щільної асфальтобетонної суміші типу А1.

Від км 7 + 200, по правому проїзду, відбувається облаштування вирівнюючого шару з крупнозернистої щільної асфальтобетонної суміші типу А1, на км 9 + 600 – км 11 + 200 — облаштування шару регенерації.

В планах Служби автомоільних доріг у Хмельницькій області:

- влаштування нового конструктиву дорожнього одягу загальною товщиною не менше 0,84 м;

- відновлення штучних споруд (водопропускних труб, мостів) на ділянці ремонту;

- посилення основи на віражах;

- влаштування покриття на пересіченнях та примиканнях;

- влаштування нових автопавільйонів, посадкових майданчиків;

- встановлення нових дорожніх знаків та нанесення горизонтальної розмітки.

Фото без описуДовідково:
Т-23-17 — автомобільний шлях територіального значення в межах Хмельницької області, який був побудований ще у 1938 році, проходить територією Хмельницької області від м. Кам’янець-Подільський до смт. Стара Ушиця. Загальна довжина становить 45,6 км.

Автомобільна дорога загального користування прямує від м. Кам’янець-Подільський на південний схід Хмельниччини, вздовж населених пунктів: Мукша-Китайгородська, Слобідка-Кульчієвецька, Кульчіївці, Вихватнівці, Крушаніка, Грушка.

На замовлення САД у Хмельницькій області на даній ділянці працює підрядник АТ «URD» Українські дороги» (ПрАТ «Хмельницьке ШБУ-56»)

Наголошуємо учасникам дорожнього руху на необхідності бути уважними та обережними у місцях проведення ремонтних робіт, особливо поблизу великогабаритної дорожньої техніки. Просимо вибачення за тимчасові незручності під час руху.