НАЧАЛЬНИК АРХІВНОГО ВІДДІЛУ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІРИНА ФЕДОРОВА ПРОВЕЛА ВИРОБНИЧУ НАРАДУ ДЛЯ АРХІВІСТІВ ТА ДІЛОВОДІВ РАЙОНУ

Дата: 09.06.2021 15:56

Фото без опису9 червня в рамках огляду на краще забезпечення збереженості документів та ведення службового діловодства в органах місцевого самоврядування та виконавчої влади Хмельницької області начальник архівного відділу Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Ірина Федорова провела виробничу нараду за участю начальника загального відділу Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради Віктора Кривака, представників діловодної служби, старост і діловодів населених пунктів громади.

Під час зустрічі обговорювались питання про поліпшення умов зберігання документів та здійснення практичних заходів, щодо перевірки наявності, науково-технічного опрацювання погосподарських книг, документів нотаріальних дій та з кадрових питань (особового складу).

Фото без описуПринагідно зазначимо, що протягом 2021 року працівниками архівного відділу адміністрації надавалась методична та практична допомога відповідальним за архівну справу та діловодство Староушицької, Чемеровецької, Новоушицької, Закупненської селищних, Жванецької, Орининської, Гуменецької, Гуківської сільських та Дунаєвецької міської рад щодо описування документів постійного та тривалого зберігання