ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата: 07.05.2021 16:06

Фото без описуДень пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  —  особливі дати в українському календарі.  У ці дні ми не лише відзначаємо свято Перемоги, що далекого 1945 року ознаменувало звільнення Європи від фашизму, а й з жалобою в серці згадуємо мільйони наших співвітчизників, які загинули в період 1939-1945 рр.

На вшанування пам’яті загиблих під час Другої світової війни голова районної державної адміністрації Олександр Анур’єв, перший заступник голови Петро Мосендз, заступник голови районної ради Микола Жоган та представники ветеранської організації району поклали вінки та квіти до Меморіалу загиблим воїнам у с.Довжок.

З нагоди Дня Перемоги керівний склад районної державної адміністрації та районної ради відвідав ветеранів Другої світової війни, які проживають на території району, та привітав їх зі святом.  Ветеранам  вручили цінні подарунки і Почесні Грамоти районної державної адміністрації.