З 15 КВІТНЯ В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ПРИПИНЯЄТЬСЯ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД

Дата: 14.04.2021 16:50

Фото без описуВідповідно до розпорядження голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Олександра Анур’єва від 14.04.2021 №97/2021-р «Про припинення опалювального періоду осінньо-зимового сезону 2020-2021 року на території Кам’янець-Подільського району», зважаючи на погодні умови, що склалися (перевищення протягом трьох діб середньодобової температури зовнішнього повітря +8 С), з 15 квітня у Кам’янець-Подільському районі припинено опалювальний період.

З 15 квітня приняється подача тепла для  лікувально-профілактичних закладів та інших підприємств, установ та організацій району, а з 16 квітня — для абонентів, які використовують природний газ та електричну енергію для індивідуального опалення житла.

Згідно з розпорядженням, селищному та сільським головам територіальних громад Кам’янець-Подільського району рекомендовано прийняти відповідні рішення про припинення опалювального періоду осінньо-зимового сезону 2020-2021 року в межах відповідних адміністративних територій на об’єктах соціальної сфери, що фінансуються з місцевих бюджетів відповідно до кліматичних умов (при перевищенні протягом трьох діб середньодобової температури зовнішнього повітря +8 С), згідно з державними будівельними нормами і правилами технічної експлуатації будівель, нормами санітарного законодавства, правилами та інструкціями.