НА ЧАС КАРАНТИННИХ ЗАБОРОН У РАЙОНІ ДОЗВОЛЕНО СПЕЦІАЛЬНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ КРИТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ЗА НАЯВНОСТІ СПЕЦПЕРЕПУСТОК В МЕЖАХ КІЛЬКОСТІ МІСЦЬ ДЛЯ СИДІННЯ

Дата: 07.04.2021 16:24

Фото без описуЗгідно протоколу засідання комісії з питань ТЕБ та НС Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації «Про заходи з запобігання поширенню на території Кам’янець-Подільського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», згідно пункту 1.10 на час карантинних заборон з 07.04.2021 р. по 18.04.2021 р.  в районі дозволено спеціальні перевезення автомобільними транспортними засобами в межах кількості місць для сидіння працівників критичної інфраструктури підприємств, установ, організацій за наявності спецперепусток (довідок) і виключно за маршрутами руху, про які проінформовано органи Національної поліції.

Вказані перевезення здійснювати із використанням засобів індивідуального захисту, призначених для протидії COVID-19.