ЗАПРОШУЄМО ТВОРЧУ МОЛОДЬ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ ДО 30-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 03.03.2021 14:18

Фото без описуЗ нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України Інститут політико-правових та релігійних досліджень проводить конкурс  творчих робіт «Шлях розвитку сучасної української культури. Погляд молоді». Його метою є підтримка обдарованої молоді, підвищення рівня обізнаності про історію становлення сучасної української культури, створення умов для творчого зростання молодого покоління.

До участі у Конкурсі запрошуються учні, члени Малої академії наук України, студенти закладів вищої освіти та наукових установ України, молоді працівники культури, інші зацікавлені особи.

Конкурсні роботи разом з заявкою відправляються на e-mail:institute2014@ukr.net, вказавши у темі повідомлення «На конкурс» з січня по 09 серпня 2021року.

За більш детальною інформацією переходьте за посиланням: www.facebook.cjm/institute2015.