Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

КОМПЛЕКС ЗАХОДІВ ВІД СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ У РАЗІ ВИВІЛЬНЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ

Дата: 21.01.2021 14:47
Кількість переглядів: 442

Фото без описуРазом із скороченням кількості районів у Хмельницькій області відбувається і зменшення кількості районних адміністрацій. Найболючішим фактором у цій ситуації є  вивільнення працівників. Тому, у разі звернення до служби зайнятості, кожного клієнта буде супроводжувати свій кар’єрний радник.

Фахівець служби зайнятості:

  1. проведе первинне та поглиблене профілювання;
  2. відповідно до ступеня мотивації та можливостей працевлаштування визначить профільну групу (навички, здібності, компетентності, які найкраще вирізняють клієнта серед інших осіб на ринку праці);
  3. на основі цих даних, кар’єрний радник спільно з особою складе індивідуальний план працевлаштування. Індивідуальний план  містить спільні зобов’язання  обох сторін щодо пошуку роботи та забезпечує індивідуальний супровід і організацію надання послуг.

 

НАГАДУЄМО! Відповідно до Закону України від 02.12.2020 року № 1030 «Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту населення на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» роботодавці мають подавати до державної служби зайнятості інформацію про заплановане масове вивільнення державних службовців не пізніше ніж за 30 календарних днів до вивільнення у разі звільнення державних службовців відповідно до пунктів 1 та 1-1 частини першої статті 87 Закону України «Про державну службу».

При цьому повідомлення про вивільнення інших категорій працівників у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці, у тому числі ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємств, установ, організацій, скороченням чисельності або штату працівників підприємства, установи, організації й надалі відбуватиметься не пізніше ніж за два місяці до вивільнення. Детальніше за посиланням: https://is.gd/Ch5XLt

 

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

                                                                                                                            тел: +38(0382) 65-74-18  +38(0382)76-46-42

         khm-ocz@kmocz.gov.ua

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора