НАПЕРЕДОДНІ РІЗДВА ЮНІ СПОРТСМЕНИ РАЙОНУ ТА ЇХНІ ТРЕНЕРИ ОТРИМАЛИ ПОДАРУНКИ ТА ГРОШОВІ ПРЕМІЇ

Дата: 06.01.2021 11:19

Фото без описуПриємні подарунки під ялинку від Кам’янець-Подільської райдержадміністрації та Кам’янець-Подільської районної ради напередодні Різдва  отримали юні спортсмени  Кам’янеччини та їхні тренери.

6 січня у залі засідань адміністрації голова Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Анатолій Бернашевський та голова Кам’янець-Подільської  районної ради Михайло Сімашкевич урочисто вручили премії та солодкі подарунки кращим юним спортсменам району  — Владиславу Кінделевичу,  Анастасії Маруняк,  Мирославі Гафич,  Каріні Голованчук,  Крістіні Протасюк,  Каріні Ткачук,  Анастасії Баніт,  Анні Саламасі, Максиму Стрільчуку,  Наталії Гермаківській,  Анні Стрільчук. Також було відзначено тренерів Івана Боднара, Миколу Чорного та директора ДЮСШ Олега Ковальчука.

Вітаємо та бажаємо подальших перемог і лише перших сходинок на п’єдесталах!