Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ОБРАНО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Дата: 02.12.2020 15:21
Кількість переглядів: 646

Фото без описуТиждень тому відбулося засідання першої сесії VIII скликання, на якому було обрано голову Кам’янець-Подільської районної ради. На цьому в роботі сесії оголосили перерву на тиждень. Сьогодні ж, 2 грудня, під головуванням новообраного голови ради Михайла Сімашкевича засідання першої сесії продовжилося.

Найактуальнішим питанням порядку денного було обрання заступника голови районної ради. Ним став депутат від партії ВО «Батьківщина» Микола Жоган. За Миколу Вячеславовича віддали свої голоси 37 депутатів із 41-го. Інших кандидатур на цю посаду запропоновано не було.

Рішенням депутатів при районній раді було створено 5 постійних комісій, обрано їхніх голів та членів. Так, головою постійної комісії з питань законності, правопорядку, співпраці з органами місцевого самоврядування і виконавчої влади, регламенту, депутатської діяльності, етики та засобів масової інформації, дотримання вимог Фото без описузапобігання та врегулювання конфлікту інтересів став депутат Олександр Савчук; головою постійної комісії з питань прогнозування, бюджету і фінансів, економічної політики, розвитку підприємництва, інвестицій та реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  — депутат Віктор Яремчук; головою постійною комісії з аграрних питань, земельних відносин, природокористування та екологічної безпеки — депутат Хусейн Дукаєв; головою постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства та розвитку спільної власності територіальних громад, торгівельного, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку — депутат Олександр Варук; головою постійної комісії з гуманітарних питань та соціальної політики обрано депутата Володимира Барановського.

На завершення роботи депутати створили робочу групу з розробки проєктів Регламенту районної ради, Положення про постійні комісії та Положення про президію районної ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора