СИНЕРГІЯ ДЕРЖАВИ ТА БІЗНЕСУ — ОДИН ІЗ ВАЖЛИВИХ ПРИНЦИПІВ РОЗВИТКУ СУСПІЛЬСТВА

Дата: 05.10.2020 16:00

Одним із важливих принципів розвитку суспільства є синергія держави та бізнесу. На теренах Кам’янеччини яскравим прикладом такого партнерства держави та приватного сектору є діяльність місцевого підприємця, директора ТОВ «Авант Агро» Андрія Петровича Ваната.

Саме в рамках цього відповідального партнерства нині відбувається поточно-середній ремонт дороги загального користування місцевого значення О230805 «Ходорівці — Княгинин».

Згідно з проектно-кошторисною документацією, ремонту підлягає відрізок дороги протяжністю 1,7 кілометра від дороги Н-03. Фінансуються роботи з державного бюджету. Їх вартість складає 8 мільйонів 356 тисяч гривень. Розробку ж проектно-кошторисної документації на ремонт цієї ділянки профінансував Андрій Петрович Ванат.

Нещодавно в Ходорівцях на вказаному відрізку побували заступник голови Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Аракел Межлум’ян і начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики, захисту довкілля та з питань цивільного захисту населення Василь Григор’єв, які ознайомилися з ходом ремонтних робіт на дорозі.