МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ІНІЦІЮВАЛО СУТТЄВЕ ЗБІЛЬШЕННЯ ЗАРОБІТНИХ ПЛАТ МЕДИКАМ У 2021 РОЦІ

Дата: 28.09.2020 15:13

Фото без описуВідповідні пропозиції були подані до проєкту державного бюджету на наступний рік. Про це заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За словами Міністра, у поданих МОЗ пропозиціях до державного бюджету на 2021 рік передбачено заробітну плату лікаря, зокрема, від 23 тисяч гривень, медичної сестри — 17-18 тисяч гривень.

“Ми будемо відстоювати це підвищення на наступний рік. Чому це важливо? Тому що реформа медичної системи — це не просто зміна системи фінансування. Пацієнту байдуже, як надходять кошти: через медичну субвенцію або ж через Національну службу здоров’я. Людина хоче, щоб йому надавали якісну медичну допомогу, і щоб йому не виписували перелік платних ліків”, — підкреслив очільник МОЗ.