ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО ВІДЗНАЧИЛИ ТІ, ДЛЯ КОГО СЛОВА "ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ" — НЕ ПРОСТО ГАСЛО, А СПОСІБ ЖИТТЯ

Дата: 17.09.2020 15:24

Фото без описуСьогодні, в день професійного свята, вітання приймали службовці цивільного захисту. Урочистості до Дня рятівника відбулися на території 2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області.

Привітав кам’янецьких рятувальників голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Анатолій Бернашевський. Анатолій Вячеславович подякував службовцям цивільного захисту за плідну працю, сумлінне ставлення до своїх обов’язків та вручив подарунок до свята — сертифікат вартістю 20 тисяч гривень на забезпечення паливно-мастильними матеріалами.

Разом із сертифікатом голова адміністрації відзначив Почесною Грамотою начальника 2-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Хмельницькій області,  полковника служби цивільного захисту Олега Іванюка. Почесні Грамоти Фото без описурайдержадміністрації також отримали Олексій Гринчук, начальника караулу 5 державної пожежно-рятувальної частини 2-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, лейтенант служби цивільного захисту; Богдан Зелінський — пожежний-рятувальник 35 державного пожежно-рятувального поста 2-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Хмельницькій області,  молодший сержант служби цивільного захисту; Людмила Наглюк — відповідальний виконавець 2-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, прапорщик служби цивільного захисту; Олег Пілець — командир відділення 5 державної пожежно-рятувальної частини 2-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, прапорщик служби цивільного захисту; Валентин Свідерський — пожежний-рятувальник 5 державної пожежно-рятувальної частини 2-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, молодший сержант служби цивільного захисту; Максим Ткачук — командир відділення 6 державної пожежно-рятувальної частини 2-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, старший сержант служби цивільного захисту.