У ДВОБОЇ МОЛОДОСТІ ТА ДОСВІДУ ПЕРЕМОГЛА ДРУЖБА: В ПРИВОРОТТІ ВІДБУВСЯ ТОВАРИСЬКИЙ МАТЧ МІЖ ЗБІРНОЮ ВЕТЕРАНІВ ТА МІСЦЕВОЮ КОМАНДОЮ "НІБУЛОН"

Дата: 14.09.2020 11:33

12 вересня, у День фізичної культури та спорту, в с.Привороття відбувся товариський футбольний матч між збірною ветеранів району та місцевою командою «Нібулон».

Перед початком гри голова Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Анатолій Бернашевський привітав усіх шанувальників здорового способу життя зі святом і вручив молодій команді «Нібулон» футбольний м’яч, а директору філії «Кам’янець-Подільська» ТОВ СП «НІБУЛОН» Сергію Богачику — грамоту та Кубок. Нагороди також отримали й ветерани району.

Товариська гра закінчилась з рахунком 3:3. А після неї команди ще змагалися у перетягуванні канату. В цьому змаганні сильнішими виявились ветерани,  в в конкурсі з жонглюванні м’яча переміг юний Андрій Букіль.