ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТОЇ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Дата: 28.02.2019 16:25

Фото без описуСьогодні, 28 лютого, в приміщенні Кам’янець-Подільської районної ради  відбулося пленарне засідання тридцять четвертої сесії районної ради  VII скликання.

У ході роботи депутати розглянули 35 питань порядку денного, серед яких:

1. Про депутатські запити.

2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік.

3. Звіт про виконання Програми соціально-економічного розвитку Кам’янець-Подільського району Хмельницької області на 2018 рік.

4. Звіт про виконання районної Програми матеріально-технічного забезпечення процесу виконання райдержадміністрацією регіональної політики розвитку Кам’янець-Подільського району на 2018 рік.

5. Про районну Програму матеріально-технічного забезпечення процесу виконання райдержадміністрацією регіональної політики розвитку Кам’янець-Подільського району на 2019 рік.

Фото без опису6. Звіт про виконання районної Програми сприяння роботі Кам’янець-Подільського об’єднаного міського військового комісаріату щодо перевезення громадян, які направляються для проходження військової строкової служби та військової служби за контрактом у Збройні Сили України на 2018 рік.

7. Про районну Програму сприяння роботі Кам’янець-Подільського об’єднаного міського військового комісаріату щодо перевезення громадян, які направляються для проходження строкової військової служби та військової служби за контрактом у Збройні Сили України на 2019 рік.

8. Звіт про виконання районної Програми підготовки та проведення заходів по відзначенню знаменних подій, розвитку культури та народної творчості Кам’янець-Подільського району на 2018 рік.

9. Звіт про виконання районної Програми територіальної оборони Кам'янець- Подільського району на 2018 рік.

10. Звіт про виконання Програми «Подільська родина» на 2013-2018 роки.

11. Про затвердження Програми «Подільська родина» на 2019-2024 роки.

Фото без опису12. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

13. Звіт про виконання Комплексної програми мобілізації зусиль Кам’янець-Подільської районної ради, Кам’янець-Подільської райдержадміністрації та Кам’янець-Подільської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Хмельницькій області по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2016-2018 роки.

14. Про Програму забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів, створення сприятливих умов платникам податків та належного їх обслуговування на 2019-2021 роки.

15. Звіт про виконання Комплексної програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури пожежної охорони у Кам’янець-Подільському районі на 2013-2018 роки.

16. Про Комплексну програму забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури пожежної охорони у Кам’янець-Подільському районі на 2019-2022 роки.

Фото без опису17. Звіт про виконання Програми підтримки малого і середнього підприємництва у Кам’янець-Подільському районі на 2017-2018 роки.

18. Про Програму підтримки малого і середнього підприємництва у Кам’янець-Подільському районі на 2019-2020 роки.

19. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Кам’янець-Подільського району Хмельницької області на 2019 рік.

20. Про хід виконання Програми підтримки та розвитку комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство «Кам’янець-Подільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2018-2020 роки.

21. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство «Кам’янець-Подільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2019 рік.

22. Звіт про виконання Програми розвитку системи охорони здоров’я в Кам’янець-Подільському районі на 2015-2018 роки.

23. Звіт про виконання Програми протидії ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ/СНІДу на 2017-2018 роки в Кам’янець-Подільському районі.

Фото без опису24. Звіт про виконання районної Програми «Шкільний автобус» на 2018 рік

25. Звіт про виконання Програми організації харчування учнів та вихованців закладів освіти Кам’янець-Подільського району на 2018 рік.

26. Звіт про виконання Програми розвитку освіти Кам’янець-Подільського району на 2016-2018 роки.

27. Звіт про виконання районної комплексної Програми соціального захисту населення на 2014-2018 роки.

28. Звіт про виконання Програми модернізації та придбання технічних засобів управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації на 2018 рік.

29. Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту населення на 2019-2023 роки.

30. Звіт про виконання районної Програми підтримки ветеранського руху на 2014-2018 роки.

31. Про Програму фінансової підтримки діяльності громадських ветеранських організацій на 2019-2023 роки.

Фото без опису32. Звіт про виконання районної Програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів на 2018 рік.

33. Звіт про виконання Програми розвитку автомобільних доріг загального користування Кам’янець-Подільського району на 2016-2018 роки.

34. Про затвердження порядку і нормативу відрахування комунальними підприємствами районної власності до загального фонду районного бюджету частини прибутку (доходу) за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2019 році.

35. Звіт про виконання плану роботи районної ради за ІІ півріччя 2018 року.

Пленарне засідання тридцять четвертої сесії районної ради  VII скликання пройшло успішно.  Усі питання, що винесені на порядок денний, були розглянуті та проголосовані.

Фото без опису                    Фото без опису