З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Дата: 28.06.2020 08:52

Шановні жителі Кам’янеччини!

Фото без описуПрийняття 28 червня 1996 року Конституції України стало завершальним етапом у боротьбі українського народу за утвердження себе як вільної незалежної суверенної держави та початком нової епохи в історії країни, яка голосно заявила про себе на світовій арені та мала повне право сама обирати шлях, котрим іти.

Конституція як Основний Закон декларує головні права та свободи людини, але разом з тим маємо пам’ятати, що окрім них, в кожного з нас є ще й обов’язки, котрих потрібно неухильно дотримуватися. Адже держава — це не лише територія та закони, це її люди. Тому будьмо сильними, мудрими та гідними громадянами Української держави. Бережімо її самобутність, духовні цінності, вірмо в Україну та в її вільний нескорений народ. І нехай гуманізм, народовладдя та законність, як головні принципи Основного Закону, завжди будуть непорушними.

голова райдержадміністрації

Анатолій БЕРНАШЕВСЬКИЙ .