РОБОЧА ЗУСТРІЧ ЩОДО СПІВПРАЦІ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ТА БІЗНЕСУ

Дата: 30.01.2020 13:52

Фото без описуВ приміщенні Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького ОЦЗ пройшла ділова зустріч заступника директора Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Андрія Боднара та фізичної особи-підприємця Кріля Анатолія Тихоновича, в ході якої обговорили можливі шляхи співпраці. А.Боднар  розповів про напрямки діяльності служби зайнятості, більш детально зупинився на організації робіт тимчасово характеру, створення електронного кабінету роботодавця, організацію підвищення кваліфікації безпосередньо у роботодавця та надання компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

В результаті зустрічі було домовлено про подальшу співпрацю між центром зайнятості та роботодавцем.